Coupe:Coupe Loterie Nationale
14/10/2021 - 20h00
KUSS Scheierhaff
66
98
21:21 / 14:34 / 14:29 / 17:14
Informations

Soleuvre (+10)

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
5
0
1
1
0
1
1
0
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
1 (P1)
2
0
1
0
3 (P2+P +P2)
5
0
1
1
1 (P )
12
2
5
0
4 (P +P +U2+P )
0
0
0
0
0
10
0
5
0
1 (P )
0
0
0
0
0
2
0
1
0
1 (P3)
19
1
3
4
1 (P1)
 
Total
66
4
17
6
14

Sparta

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
18
0
6
2
4 (P +P2+P2+P )
16
2
1
4
1 (P )
7
1
3
0
0
14
1
5
1
1 (P )
0
0
0
0
2 (P +P2)
4
0
2
0
0
17
0
1
5
0
12
0
6
0
2 (P +P2)
1
1
0
0
4 (P +P2+P +P )
5
1
2
0
2 (P2+P2)
4
2
1
0
0
 
Total
98
8
27
12
16
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
21:36:25
Signal Enn vum Match
4
 
21:35:17
Fehler bäigesat P1 Spiller PEFFER Raphaël(SOL )
4
 
21:35:07
Punkten:2 - Spiller SCHOMER Tom(SPA )
4
66 : 98
-32
 
21:34:12
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
66 : 96
-30
 
21:33:28
Punkten:2 - Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
4
64 : 96
-32
 
21:32:31
Punkten:1 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
64 : 94
-30
 
21:32:02
Fehler bäigesat P2 Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
4
 
21:31:28
Punkten:1 - Spiller FERRANTE Pol(SOL )
4
63 : 94
-31
 
21:30:56
Fehler bäigesat P2 Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
4
 
21:29:58
Punkten:2 - Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
4
62 : 94
-32
 
21:29:20
Fehler bäigesat P2 Spiller AQUARO Davide(SPA )
4
 
21:29:04
Punkten:2 - Spiller SAVIC Bob(SPA )
4
62 : 92
-30
 
21:28:36
Punkten:1 - Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
4
62 : 90
-28
 
21:28:19
Fehler bäigesat P3 Spiller KÄFER Jérôme(SOL )
4
 
21:27:02
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
62 : 89
-27
 
21:26:01
Fehler bäigesat P Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
4
 
21:25:26
Fehler bäigesat P Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
4
 
21:24:21
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller LANNERS Jérôme(SOL )
4
 
21:24:15
Fehler bäigesat P Spiller LAFONTAINE Mathieu(SOL )
4
 
21:23:53
Punkten:2 - Spiller KÄFER Jérôme(SOL )
4
59 : 89
-30
 
21:22:56
Fehler bäigesat P Spiller PWONO Henry M(SPA )
4
 
21:22:34
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller KÄFER Jérôme(SOL )
4
 
21:22:22
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
4
 
21:21:16
Punkten:1 - Spiller SAVIC Bob(SPA )
4
57 : 89
-32
 
21:21:07
Punkten:1 - Spiller SAVIC Bob(SPA )
4
57 : 88
-31
 
21:20:49
Fehler bäigesat U2 Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
4
 
21:20:24
Punkten:1 - Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
4
57 : 87
-30
 
21:20:05
Fehler bäigesat P2 Spiller FERRANTE Pol(SOL )
4
 
21:19:38
Punkten:2 - Spiller LAFONTAINE Mathieu(SOL )
4
57 : 86
-29
 
21:19:04
Punkten:3 - Spiller LAFONTAINE Mathieu(SOL )
4
55 : 86
-31
 
21:18:39
Fehler bäigesat P Spiller AQUARO Davide(SPA )
4
 
21:18:05
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
52 : 86
-34
 
21:17:18
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller AQUARO Davide(SPA )
4
 
21:17:10
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
4
49 : 86
-37
 
Quart 3
21:16:39
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LAFONTAINE Mathieu(SOL )
3
 
21:16:24
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SAVIC Bob(SPA )
3
 
21:16:20
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SEMEDO LINDER Isak(SPA )
3
 
21:16:14
Fehler bäigesat P Spiller WOLFF Mathis(SPA )
3
 
21:16:01
Fehler bäigesat P2 Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
3
 
21:15:54
Punkten:2 - Spiller SCHOMER Tom(SPA )
3
49 : 84
-35
 
21:15:46
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
3
49 : 82
-33
 
21:15:42
Punkten:2 - Spiller SCHOMER Tom(SPA )
3
49 : 80
-31
 
21:15:38
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
3
49 : 78
-29
 
21:15:33
Punkten:1 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
3
49 : 76
-27
 
21:15:29
Punkten:1 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
3
49 : 75
-26
 
21:15:25
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
3
49 : 74
-25
 
21:15:20
Punkten:2 - Spiller STEIN Victor(SPA )
3
49 : 72
-23
 
21:15:04
Fehler bäigesat P2 Spiller GRUN Davide(SOL )
3
 
21:14:58
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
3
49 : 70
-21
 
21:14:53
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
3
48 : 70
-22
 
21:14:46
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
46 : 70
-24
 
21:14:40
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
44 : 70
-26
 
20:59:30
Fehler bäigesat P2 Spiller PWONO Henry M(SPA )
3
 
20:57:32
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
3
 
20:57:26
Punkten:2 - Spiller STEIN Victor(SPA )
3
42 : 70
-28
 
20:57:02
Punkten:3 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
3
42 : 68
-26
 
20:56:32
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
3
42 : 65
-23
 
20:56:24
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
42 : 63
-21
 
20:55:59
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
3
40 : 63
-23
 
20:55:33
Punkten:3 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
3
40 : 61
-21
 
20:55:14
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
3
40 : 58
-18
 
20:54:51
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
38 : 58
-20
 
20:54:11
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
3
36 : 58
-22
 
20:53:57
Fehler bäigesat P2 Spiller FEIPEL Mike(SPA )
3
 
20:53:14
Punkten:3 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
3
35 : 58
-23
 
Quart 2
20:34:45
Punkten:3 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
2
35 : 55
-20
 
20:33:38
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
2
35 : 52
-17
 
20:32:29
Fehler bäigesat P Spiller GRUN Davide(SOL )
2
 
20:32:00
Punkten:1 - Spiller SCHOMER Tom(SPA )
2
33 : 52
-19
 
20:31:28
Fehler bäigesat P2 Spiller GRUN Davide(SOL )
2
 
20:31:07
Punkten:2 - Spiller GRUN Davide(SOL )
2
33 : 51
-18
 
20:30:49
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
2
31 : 51
-20
 
20:30:27
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
2
31 : 49
-18
 
20:29:50
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PEFFER Raphaël(SOL )
2
 
20:28:20
7. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
20:27:58
Punkten:3 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
2
31 : 47
-16
 
20:27:49
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
2
31 : 44
-13
 
20:27:18
Punkten:3 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
2
29 : 44
-15
 
20:27:13
Punkten:2 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
2
29 : 41
-12
 
20:26:34
Punkten:2 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
27 : 41
-14
 
20:25:32
Punkten:3 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
2
27 : 39
-12
 
20:24:43
Punkten:3 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
27 : 36
-9
 
20:24:29
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
27 : 33
-6
 
20:24:15
Punkten:1 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
24 : 33
-9
 
20:23:49
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SCHOMER Tom(SPA )
2
 
20:22:29
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
20:22:22
Punkten:2 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
24 : 32
-8
 
20:22:18
Fehler bäigesat P1 Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
 
20:21:39
Punkten:2 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
24 : 30
-6
 
20:20:49
Punkten:3 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
2
24 : 28
-4
 
20:20:39
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
24 : 25
-1
 
20:20:17
Punkten:2 - Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
2
21 : 25
-4
 
20:19:49
Punkten:2 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
2
21 : 23
-2
 
20:18:45
Fehler bäigesat P Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
2
 
Quart 1
20:15:26
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
1
21 : 21
0
 
20:14:59
Fehler bäigesat P Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
 
20:14:06
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
1
 
20:13:47
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
1
19 : 21
-2
 
20:13:00
Punkten:3 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
17 : 21
-4
 
20:12:31
Punkten:3 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
17 : 18
-1
 
20:12:07
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller VERBEELEN Yannick(SPA )
1
 
20:12:02
Fehler bäigesat P Spiller FERRANTE Pol(SOL )
1
 
20:10:59
Punkten:2 - Spiller WOLFF Mathis(SPA )
1
17 : 15
2
 
20:10:10
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller WOLFF Mathis(SPA )
1
 
20:09:56
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
1
 
20:09:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FERRANTE Pol(SOL )
1
 
20:09:43
Fehler bäigesat P2 Spiller PWONO Henry M(SPA )
1
 
20:09:03
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
1
17 : 13
4
 
20:08:13
Fehler bäigesat P Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
 
20:08:00
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
1
17 : 11
6
 
20:07:12
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
1
15 : 11
4
 
20:06:45
Fehler bäigesat P Spiller FEIPEL Mike(SPA )
1
 
20:06:02
Punkten:2 - Spiller PWONO Henry M(SPA )
1
15 : 9
6
 
20:05:52
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
15 : 7
8
 
20:04:50
Punkten:3 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
13 : 7
6
 
20:04:41
Punkten:3 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
13 : 4
9
 
20:04:13
Fehler bäigesat P Spiller PWONO Henry M(SPA )
1
 
20:03:46
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
1
 
20:02:16
Punkten:2 - Spiller FEIPEL Mike(SPA )
1
10 : 4
6
 
20:01:50
Punkten:2 - Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
10 : 2
8
 
19:54:41
Éischt 5 asetzen: Spiller FEIPEL Mike(SPA )
1
 
19:54:38
Éischt 5 asetzen: Spiller HOLLAND II Lavone Montaze(SPA )
1
 
19:54:34
Éischt 5 asetzen: Spiller STEIN Victor(SPA )
1
 
19:54:30
Éischt 5 asetzen: Spiller LOGELIN Max(SPA )
1
 
19:54:26
Éischt 5 asetzen: Spiller PWONO Henry M(SPA )
1
 
19:53:54
Éischt 5 asetzen: Spiller ASSELBORN Sam(SOL )
1
 
19:53:48
Éischt 5 asetzen: Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
 
19:53:43
Éischt 5 asetzen: Spiller KNIGHT Traquan Quinlo(SOL )
1
 
19:53:38
Éischt 5 asetzen: Spiller GRUN Davide(SOL )
1
 
19:53:06
Éischt 5 asetzen: Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre (+10): 9(13-4) - Sparta:37(49-86)

Arbitres

GLOD Pat.
MELCHIOR Pas.