Nationale 2 - Hommes:1. Tour
03/10/2021 - 18h00
KUSS Scheierhaff
71
60
16:18 / 16:16 / 15:12 / 24:14
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
18
4
4
2
3 (P +P2+P )
0
0
0
0
1 (P2)
4
0
2
0
2 (P +P1)
8
0
1
2
5 (P +P +P2+P1+P3)
30
4
10
2
3 (P +P +P )
9
1
4
0
4 (P +P2+P +P )
0
0
0
0
0
 
Total
71
9
22
6
18

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
3
1
1
0
3 (P +P +P2)
0
0
0
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 (P +P +P2)
13
2
4
1
3 (P2+P2+P2)
17
4
3
3
5 (P +P +P +P +P1)
16
1
6
1
2 (P +P1)
0
0
0
0
0
9
2
2
1
1 (P )
2
0
1
0
2 (P +P )
 
Total
60
10
17
6
20
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:47:49
Signal Enn vum Match
4
 
19:47:09
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
71 : 60
11
 
19:46:53
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
71 : 58
13
 
19:46:38
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
70 : 58
12
 
19:46:17
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
 
19:45:12
Punkten:1 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
69 : 58
11
 
19:44:56
Fehler bäigesat P3 Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
 
19:44:07
Punkten:1 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
69 : 57
12
 
19:44:00
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
 
19:43:14
Punkten:1 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
68 : 57
11
 
19:43:10
Punkten:1 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
67 : 57
10
 
19:42:50
Fehler bäigesat P2 Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
4
 
19:42:27
8. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(GRE )
4
 
19:42:18
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
4
 
19:40:44
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
 
19:39:32
Punkten:1 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
66 : 57
9
 
19:39:05
Fehler bäigesat P2 Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
4
 
19:38:19
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
65 : 57
8
 
19:36:53
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
 
19:36:19
Punkten:2 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
64 : 57
7
 
19:36:06
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
64 : 55
9
 
19:35:47
Punkten:1 - Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
4
62 : 55
7
 
19:35:36
Fehler bäigesat P1 Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
 
19:35:22
Punkten:2 - Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
4
62 : 54
8
 
19:35:10
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
4
62 : 52
10
 
19:33:18
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
4
59 : 52
7
 
19:32:22
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
59 : 50
9
 
19:32:04
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
59 : 48
11
 
19:30:33
Fehler bäigesat P Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
4
 
19:29:40
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
57 : 48
9
 
19:27:26
3. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
4
 
19:27:15
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
57 : 46
11
 
19:26:22
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
4
 
19:25:58
Punkten:3 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
55 : 46
9
 
19:24:54
Fehler bäigesat P Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
4
 
19:24:13
Punkten:2 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
4
52 : 46
6
 
19:23:54
Fehler bäigesat P Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
4
 
19:23:14
Punkten:1 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
4
50 : 46
4
 
19:23:08
Fehler bäigesat P1 Spiller HENKEL Thomas(GRE )
4
 
19:23:03
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
4
49 : 46
3
 
Quart 3
19:19:22
Fehler bäigesat P Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
19:18:26
Fehler bäigesat P Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
 
19:17:59
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
3
47 : 46
1
 
19:17:10
Punkten:2 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
3
45 : 46
-1
 
19:15:45
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
43 : 46
-3
 
19:15:22
Punkten:1 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
41 : 46
-5
 
19:15:07
Punkten:1 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
41 : 45
-4
 
19:13:41
Fehler bäigesat P2 Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
3
 
19:13:25
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
3
41 : 44
-3
 
19:13:16
Punkten geläscht: 2 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
39 : 44
-5
 
19:12:55
Punkten:2 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
39 : 46
-7
 
19:11:54
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
3
39 : 44
-5
 
19:09:49
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
3
 
19:09:41
Fehler bäigesat P Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
 
19:09:11
Punkten:2 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
3
37 : 44
-7
 
19:08:00
Fehler bäigesat P Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
 
19:07:33
Punkten:3 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
37 : 42
-5
 
19:05:58
Punkten:3 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
3
37 : 39
-2
 
19:05:16
Fehler bäigesat P Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
3
 
19:04:30
Fehler bäigesat P Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
 
19:03:41
Fehler bäigesat P Spiller WEIS Gilles(SOL )
3
 
19:02:00
Punkten:2 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
3
34 : 39
-5
 
19:01:37
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
3
34 : 37
-3
 
19:00:55
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
3
32 : 37
-5
 
19:00:26
Fehler bäigesat P2 Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
3
 
18:59:40
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
3
32 : 36
-4
 
Quart 2
18:40:33
9. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
18:40:03
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
2
32 : 34
-2
 
18:38:30
Fehler bäigesat P2 Spiller STEFFEN Eric(GRE )
2
 
18:37:47
Punkten:1 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
2
30 : 34
-4
 
18:37:18
Fehler bäigesat P1 Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
2
 
18:37:11
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
2
29 : 34
-5
 
18:36:27
Fehler bäigesat P Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
 
18:35:31
Punkten:1 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
2
27 : 34
-7
 
18:35:20
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller STEFFEN Eric(GRE )
2
 
18:35:15
Fehler bäigesat P1 Spiller GRUN Davide(SOL )
2
 
18:35:03
Punkten:2 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
2
27 : 33
-6
 
18:33:20
Punkten:2 - Spiller GRUN Davide(SOL )
2
27 : 31
-4
 
18:31:16
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
18:31:04
Fehler bäigesat P Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
 
18:30:46
Punkten:2 - Spiller GRUN Davide(SOL )
2
25 : 31
-6
 
18:30:26
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
2
23 : 31
-8
 
18:30:17
Punkten:2 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
2
21 : 31
-10
 
18:29:43
Fehler bäigesat P Spiller HENKEL Thomas(GRE )
2
 
18:29:23
Punkten:3 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
2
21 : 29
-8
 
18:29:04
Punkten:3 - Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
21 : 26
-5
 
18:28:25
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller JULIEN Yannick(GRE )
2
 
18:26:07
Fehler bäigesat P Spiller HENKEL Thomas(GRE )
2
 
18:25:39
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
2
18 : 26
-8
 
18:25:25
Punkten:2 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
2
18 : 24
-6
 
18:25:05
Punkten:3 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
2
16 : 24
-8
 
18:24:13
Punkten:3 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
2
16 : 21
-5
 
18:23:30
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SUNNEN Vincent(SOL )
2
 
18:23:16
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller JANDER Yannick(GRE )
2
 
Quart 1
18:21:38
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
16 : 18
-2
 
18:20:37
Fehler bäigesat P Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
 
18:19:46
Punkten:1 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
1
16 : 16
0
 
18:19:36
Punkten:1 - Spiller HENKEL Thomas(GRE )
1
16 : 15
1
 
18:19:18
Fehler bäigesat P2 Spiller FERRANTE Pol(SOL )
1
 
18:18:43
Punkten:3 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
16 : 14
2
 
18:17:09
Punkten:2 - Spiller DA VEIGA RODRIGUES Gabriel(SOL )
1
13 : 14
-1
 
18:16:53
Fehler bäigesat P Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
1
 
18:16:31
Fehler bäigesat P Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
1
 
18:16:10
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
11 : 14
-3
 
18:15:57
Punkten:2 - Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
11 : 12
-1
 
18:15:32
Punkten:2 - Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
9 : 12
-3
 
18:15:12
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller HENKEL Thomas(GRE )
1
 
18:14:52
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DA VEIGA RODRIGUES Gabriel(SOL )
1
 
18:14:43
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
1
 
18:14:39
Fehler bäigesat P Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
 
18:14:25
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FERRANTE Pol(SOL )
1
 
18:13:58
Punkten:2 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
1
7 : 12
-5
 
18:13:22
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
1
7 : 10
-3
 
18:12:35
Punkten:3 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
1
5 : 10
-5
 
18:11:31
Punkten:3 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
5 : 7
-2
 
18:11:15
Punkten:3 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
1
5 : 4
1
 
18:10:48
Punkten:2 - Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
1
2 : 4
-2
 
18:10:16
Punkten:1 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
2 : 2
0
 
18:10:07
Punkten:1 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
2 : 1
1
 
18:09:53
Fehler bäigesat P2 Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
 
18:07:29
Fehler bäigesat P Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
 
18:06:31
Punkten:2 - Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
1
2 : 0
2
 
18:06:15
Fehler bäigesat P Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
 
18:05:30
Fehler bäigesat P Spiller GRUN Davide(SOL )
1
 
17:54:41
Éischt 5 asetzen: Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
 
17:54:38
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
1
 
17:54:35
Éischt 5 asetzen: Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
1
 
17:54:32
Éischt 5 asetzen: Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
 
17:54:30
Éischt 5 asetzen: Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
 
17:54:28
Éischt 5 geläscht: Spiller HENKEL Thomas(GRE )
1
 
17:54:24
Éischt 5 asetzen: Spiller HENKEL Thomas(GRE )
1
 
17:53:20
Éischt 5 asetzen: Spiller ASSELBORN Sam(SOL )
1
 
17:53:15
Éischt 5 asetzen: Spiller COUNCIL JR Cedric Lamont(SOL )
1
 
17:53:11
Éischt 5 asetzen: Spiller KNIGHT Tra'quan(SOL )
1
 
17:53:07
Éischt 5 asetzen: Spiller GRUN Davide(SOL )
1
 
17:52:55
Éischt 5 asetzen: Spiller WEIS Gilles(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 13(71-58) - Grengewald Hostert:10(21-31)

Arbitres

NUSZKOWSKI Ann.
SCHULER Gil.