Division:2 - Hommes
24/11/2021 - 20h45
Hall Sportif
64
55
14:14 / 18:16 / 19:10 / 13:15
Informations

BC Mess C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
5
2
0
1
1 (P1)
3
1
1
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
21
4
4
3
4 (P +P +P +P )
15
8
2
1
1 (P3)
0
0
0
0
1 (P2)
10
1
3
1
1 (P2)
2
0
1
0
2 (P2+P2)
8
2
3
0
1 (P2)
 
Total
64
18
14
6
12

Telstar Hesperange C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
3
3
0
0
1 (P2)
12
3
3
1
2 (P +P2)
12
0
6
0
0
2
0
1
0
3 (P2+P2+P2)
4
0
2
0
4 (P2+P1+P2+P2)
4
0
2
0
4 (P1+P2+P2+P2)
7
0
2
0
2 (P2+P2)
11
3
1
2
4 (P +P2+P2+P )
 
Total
55
9
17
3
20
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
22:14:51
Signal Enn vum Match
4
 
22:13:19
Fehler bäigesat P2 Spiller GRETHEN Yves(MESC)
4
 
22:12:15
Punkten:2 - Spiller KABOTH Steve(TELC)
4
64 : 55
9
 
22:10:16
Punkten:1 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
4
64 : 53
11
 
22:10:06
Punkten:1 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
4
63 : 53
10
 
22:09:44
Fehler bäigesat P2 Spiller KABOTH Steve(TELC)
4
 
22:09:03
Punkten:3 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
4
62 : 53
9
 
22:08:46
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
4
59 : 53
6
 
22:08:28
Punkten:2 - Spiller KABOTH Steve(TELC)
4
59 : 51
8
 
22:07:27
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
4
59 : 49
10
 
22:07:21
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
4
58 : 49
9
 
22:07:06
Fehler bäigesat P2 Spiller KABOTH Steve(TELC)
4
 
22:06:06
Punkten:3 - Spiller KABOTH Steve(TELC)
4
57 : 49
8
 
21:57:39
Fehler bäigesat P2 Spiller KABOTH Jordan(TELC)
4
 
21:56:13
Punkten:2 - Spiller KLEPPER Max(TELC)
4
57 : 46
11
 
21:55:31
Punkten:2 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
4
57 : 44
13
 
21:54:46
Punkten:2 - Spiller SIMON Paul(MESC)
4
57 : 42
15
 
21:53:45
Punkten:1 - Spiller SIMON Paul(MESC)
4
55 : 42
13
 
21:53:14
Fehler bäigesat P2 Spiller KLEPPER Max(TELC)
4
 
21:52:45
Punkten:1 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
4
54 : 42
12
 
21:52:37
Punkten:1 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
4
54 : 41
13
 
21:52:25
Fehler bäigesat P2 Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
4
 
21:51:20
Fehler bäigesat P2 Spiller GKIKAS Stylianos(MESC)
4
 
21:50:45
Punkten:3 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
4
54 : 40
14
 
Quart 3
21:48:01
Fehler bäigesat P2 Spiller WEIS Laurent(TELC)
3
 
21:47:27
Punkten:2 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
3
51 : 40
11
 
21:47:00
Punkten:1 - Spiller THIL Christophe(TELC)
3
51 : 38
13
 
21:46:52
Punkten:1 - Spiller THIL Christophe(TELC)
3
51 : 37
14
 
21:46:32
Fehler bäigesat P2 Spiller GKIKAS Stylianos(MESC)
3
 
21:46:09
Punkten:2 - Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
3
51 : 36
15
 
21:45:17
Punkten:2 - Spiller BIEVER Jhang(MESC)
3
49 : 36
13
 
21:44:39
Punkten:3 - Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
3
47 : 36
11
 
21:42:42
Fehler bäigesat P2 Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
3
 
21:41:30
Punkten:1 - Spiller DECKENBRUNNEN Tom(MESC)
3
44 : 36
8
 
21:41:23
Punkten:1 - Spiller DECKENBRUNNEN Tom(MESC)
3
43 : 36
7
 
21:41:12
Fehler bäigesat P2 Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
3
 
21:40:38
Punkten:2 - Spiller GKIKAS Stylianos(MESC)
3
42 : 36
6
 
21:40:00
Punkten:1 - Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
3
40 : 36
4
 
21:38:44
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TELC)
3
 
21:38:35
Fehler bäigesat P2 Spiller KLEPPER Max(TELC)
3
 
21:38:13
Punkten:2 - Spiller WEIS Laurent(TELC)
3
39 : 36
3
 
21:37:34
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
3
39 : 34
5
 
21:37:22
Fehler bäigesat P2 Spiller WEIS Laurent(TELC)
3
 
21:36:56
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
3
38 : 34
4
 
21:36:06
Fehler bäigesat P Spiller ALARIA Matteo(TELC)
3
 
21:35:15
Fehler bäigesat P2 Spiller ALARIA Matteo(TELC)
3
 
21:34:39
Punkten:3 - Spiller DECKENBRUNNEN Tom(MESC)
3
38 : 32
6
 
21:33:32
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
3
35 : 32
3
 
21:33:26
Fehler bäigesat P1 Spiller DECKENBRUNNEN Tom(MESC)
3
 
21:32:10
Punkten:3 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
3
35 : 30
5
 
Quart 2
21:23:21
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
2
32 : 30
2
 
21:22:31
Punkten:1 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
2
32 : 28
4
 
21:22:22
Punkten:1 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
2
32 : 27
5
 
21:22:11
Punkten:1 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
2
32 : 26
6
 
21:21:58
Fehler bäigesat P3 Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
 
21:20:35
Punkten:2 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
32 : 25
7
 
21:20:13
Fehler bäigesat P Spiller KABOTH Jordan(TELC)
2
 
21:18:26
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
30 : 25
5
 
21:18:15
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
29 : 25
4
 
21:17:56
Fehler bäigesat P2 Spiller ALARIA Matteo(TELC)
2
 
21:17:25
Fehler bäigesat P Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
2
 
21:16:33
Punkten:1 - Spiller BIEVER Jhang(MESC)
2
28 : 25
3
 
21:16:16
Fehler bäigesat P1 Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
2
 
21:16:09
Punkten:2 - Spiller BIEVER Jhang(MESC)
2
27 : 25
2
 
21:15:46
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller GRETHEN Yves(MESC)
2
 
21:15:10
Punkten:2 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
2
25 : 25
0
 
21:14:51
Punkten:1 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
2
23 : 25
-2
 
21:14:23
Fehler bäigesat P2 Spiller BIEVER Jhang(MESC)
2
 
21:14:16
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KABOTH Steve(TELC)
2
 
21:14:00
Punkten:2 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
23 : 24
-1
 
21:12:54
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
21 : 24
-3
 
21:12:45
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
2
20 : 24
-4
 
21:12:29
Fehler bäigesat P2 Spiller KLEPPER Max(TELC)
2
 
21:10:56
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(MESC)
2
 
21:10:20
Punkten:3 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
2
19 : 24
-5
 
21:10:11
Punkten:2 - Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
2
16 : 24
-8
 
21:09:55
Punkten:3 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
2
16 : 22
-6
 
21:09:00
Punkten:2 - Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
2
16 : 19
-3
 
21:08:46
Punkten:2 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
2
16 : 17
-1
 
21:08:02
Punkten:2 - Spiller KABOTH Jordan(TELC)
2
14 : 17
-3
 
21:07:19
Punkten:1 - Spiller THIL Christophe(TELC)
2
14 : 15
-1
 
21:07:05
Fehler bäigesat P2 Spiller SIMON Paul(MESC)
2
 
Quart 1
21:03:28
Punkten:1 - Spiller MICHELS Damien(MESC)
1
14 : 14
0
 
21:02:56
Fehler bäigesat P2 Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
1
 
21:02:27
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DECKENBRUNNEN Tom(MESC)
1
 
21:02:16
Punkten:2 - Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
1
13 : 14
-1
 
21:02:10
Fehler bäigesat P2 Spiller WEIS Laurent(TELC)
1
 
20:59:45
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KABOTH Jordan(TELC)
1
 
20:59:01
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller WEIS Laurent(TELC)
1
 
20:58:56
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MICHELS Damien(MESC)
1
 
20:58:38
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SIMON Paul(MESC)
1
 
20:58:27
Punkten:2 - Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
1
11 : 14
-3
 
20:58:16
Fehler bäigesat P Spiller ALARIA Matteo(TELC)
1
 
20:57:06
Fehler bäigesat P Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
 
20:56:10
Punkten:2 - Spiller KLEPPER Max(TELC)
1
9 : 14
-5
 
20:55:28
Fehler bäigesat P Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
 
20:55:13
Punkten:1 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
9 : 12
-3
 
20:55:03
Punkten:1 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
8 : 12
-4
 
20:54:49
Fehler bäigesat P2 Spiller THIL Christophe(TELC)
1
 
20:54:18
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
1
7 : 12
-5
 
20:54:06
Punkten:2 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
7 : 10
-3
 
20:53:51
Punkten:2 - Spiller PICCO David(TELC)
1
5 : 10
-5
 
20:53:16
Punkten:3 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
1
5 : 8
-3
 
20:52:39
Punkten:2 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
1
5 : 5
0
 
20:52:11
Punkten:3 - Spiller ALARIA Matteo(TELC)
1
5 : 3
2
 
20:51:38
Fehler bäigesat P Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
 
20:51:01
Punkten:2 - Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
5 : 0
5
 
20:50:35
Punkten:1 - Spiller BIEVER Jhang(MESC)
1
3 : 0
3
 
20:50:19
Fehler bäigesat P1 Spiller KLEPPER Max(TELC)
1
 
20:50:07
Punkten:2 - Spiller BIEVER Jhang(MESC)
1
2 : 0
2
 
20:46:28
Éischt 5 asetzen: Spiller THIL Christophe(TELC)
1
 
20:46:22
Éischt 5 asetzen: Spiller BACKENDORF Marc(TELC)
1
 
20:46:18
Éischt 5 asetzen: Spiller ALARIA Matteo(TELC)
1
 
20:46:07
Éischt 5 asetzen: Spiller PICCO David(TELC)
1
 
20:46:01
Éischt 5 asetzen: Spiller KLEPPER Max(TELC)
1
 
20:39:52
Éischt 5 asetzen: Spiller GKIKAS Stylianos(MESC)
1
 
20:39:39
Éischt 5 asetzen: Spiller BIEVER Jhang(MESC)
1
 
20:39:08
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHREINER Christian Mich(MESC)
1
 
20:39:04
Éischt 5 asetzen: Spiller BERTEMES Jeff(MESC)
1
 
20:38:58
Éischt 5 asetzen: Spiller WEIMERSKIRCH Gilles(MESC)
1
 
Avantage maximal
BC Mess C: 15(57-42,51-36) - Telstar Hesperange C:8(16-24)

Arbitres

PARRASCH Mar.
MANNES Mar.