Division:3 - Hommes
24/09/2022 - 17h30
Centre Sportif
74
34
18:9 / 17:6 / 14:11 / 25:8
Informations

East Side Pirates C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
11
3
1
2
1 (P2)
0
0
0
0
1 (P )
1
1
0
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P )
12
0
6
0
2 (P2+P2)
20
2
9
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
20
0
5
4
3 (P +P +P )
6
1
1
1
0
0
0
0
0
2 (P +P2)
2
0
1
0
4 (P2+P +P +P )
8
0
4
0
1 (P2)
15
1
7
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
1 (P2)
11
0
1
3
3 (P +P2+P )
2
0
1
0
3 (P2+P2+P1)
 
Total
74
8
36
10
27

East Side Pirates B

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
11
3
1
2
1 (P2)
0
0
0
0
1 (P )
1
1
0
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P )
12
0
6
0
2 (P2+P2)
20
2
9
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
20
0
5
4
3 (P +P +P )
6
1
1
1
0
0
0
0
0
2 (P +P2)
2
0
1
0
4 (P2+P +P +P )
8
0
4
0
1 (P2)
15
1
7
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
1 (P2)
11
0
1
3
3 (P +P2+P )
2
0
1
0
3 (P2+P2+P1)
 
Total
34
8
36
10
27
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:05:34
Signal Enn vum Match
4
 
19:04:53
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
74 : 34
40
 
19:04:38
Punkten:3 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
4
72 : 34
38
 
19:04:07
Fehler bäigesat P2 Spiller LIZARDO Samuel(BEPC)
4
 
19:03:40
Punkten:3 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
4
69 : 34
35
 
19:03:27
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
4
66 : 34
32
 
19:02:36
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
4
66 : 32
34
 
19:02:23
Punkten:3 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
4
64 : 32
32
 
19:02:02
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
64 : 29
35
 
19:01:29
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
62 : 29
33
 
19:00:45
Punkten:1 - Spiller LIZARDO Samuel(BEPC)
4
60 : 29
31
 
19:00:23
Fehler bäigesat P2 Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
4
 
18:59:24
Punkten:1 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
59 : 29
30
 
18:59:13
Fehler bäigesat P1 Spiller BARBEDOR Mathis(BEPB)
4
 
18:59:07
Läscht Punkten fir aneren Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
 
18:58:50
Punkten:2 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
4
58 : 29
29
 
18:57:37
Punkten:1 - Spiller MBENDA Khani-Theo(BEPB)
4
56 : 29
27
 
18:57:14
Fehler bäigesat P2 Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
4
 
18:56:40
Punkten:2 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
4
56 : 28
28
 
18:55:52
Punkten:1 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
54 : 28
26
 
18:55:48
Punkten geläscht: 2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
53 : 28
25
 
18:55:38
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
4
55 : 28
27
 
18:55:20
Fehler bäigesat P2 Spiller BARBEDOR Mathis(BEPB)
4
 
18:54:40
Fehler bäigesat P Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
4
 
18:54:20
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
4
53 : 28
25
 
18:54:04
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
4
51 : 28
23
 
18:53:40
Fehler bäigesat P Spiller DOSTERT Steve(BEPC)
4
 
18:53:21
Fehler bäigesat P Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
4
 
18:52:28
Punkten:2 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
4
51 : 26
25
 
Quart 3
18:46:45
Fehler bäigesat P2 Spiller BARBEDOR Mathis(BEPB)
3
 
18:45:35
Fehler bäigesat P2 Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
3
 
18:45:08
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
3
49 : 26
23
 
18:44:45
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
3
49 : 24
25
 
18:43:52
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
3
47 : 24
23
 
18:42:30
Fehler bäigesat P Spiller WERNER Pietro Maria(BEPB)
3
 
18:41:08
Fehler bäigesat P Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
3
 
18:38:04
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(BEPB)
3
 
18:37:59
Fehler bäigesat P2 Spiller HOFFMANN Guy(BEPC)
3
 
18:37:11
Fehler bäigesat P Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
3
 
18:36:06
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
3
47 : 22
25
 
18:35:46
Punkten:3 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
3
47 : 20
27
 
18:34:49
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
3
44 : 20
24
 
18:33:20
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
3
44 : 18
26
 
18:33:08
Punkten:3 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
3
42 : 18
24
 
18:32:54
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
3
42 : 15
27
 
18:32:10
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
3
40 : 15
25
 
18:31:09
Punkten:3 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
3
38 : 15
23
 
Quart 2
18:22:28
Punkten:3 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
2
35 : 15
20
 
18:21:57
Punkten:2 - Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
2
32 : 15
17
 
18:21:38
Punkten:2 - Spiller MBENDA Khani-Theo(BEPB)
2
30 : 15
15
 
18:20:55
Fehler bäigesat P Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
2
 
18:20:34
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
2
30 : 13
17
 
18:18:58
7. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(BEPC)
2
 
18:17:42
Fehler bäigesat P2 Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
2
 
18:17:02
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
28 : 13
15
 
18:15:41
Fehler bäigesat P Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
2
 
18:14:21
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
2
26 : 13
13
 
18:14:09
Punkten:3 - Spiller MBENDA Khani-Theo(BEPB)
2
24 : 13
11
 
18:13:45
Punkten:2 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
2
24 : 10
14
 
18:11:32
3. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(BEPB)
2
 
18:11:23
Fehler bäigesat P Spiller LIZARDO Samuel(BEPC)
2
 
18:10:34
Punkten:1 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
2
22 : 10
12
 
18:10:22
Fehler bäigesat P2 Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
 
18:10:00
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
22 : 9
13
 
18:09:18
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
20 : 9
11
 
18:08:00
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
 
18:07:55
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WERNER Pietro Maria(BEPB)
2
 
Quart 1
18:05:33
Punkten:2 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
18 : 9
9
 
18:04:50
Fehler bäigesat P2 Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
1
 
18:04:08
Punkten:2 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
16 : 9
7
 
18:03:59
Punkten:2 - Spiller BARBEDOR Mathis(BEPB)
1
14 : 9
5
 
18:03:02
Fehler bäigesat P Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
1
 
18:02:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller HOFFMANN Guy(BEPC)
1
 
18:02:34
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller ALFORD Jason Willem(BEPB)
1
 
18:02:26
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BARBEDOR Mathis(BEPB)
1
 
18:01:08
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(BEPB)
1
 
18:00:35
Fehler bäigesat P Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
 
18:00:01
Fehler bäigesat P Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
 
17:59:31
Punkten:3 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
14 : 7
7
 
17:59:00
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
1
11 : 7
4
 
17:58:37
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
1
 
17:57:59
Fehler bäigesat P2 Spiller BRINCK Robert(BEPB)
1
 
17:57:13
Punkten:2 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
1
9 : 7
2
 
17:57:04
Punkten:3 - Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
9 : 5
4
 
17:56:45
Punkten:1 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
1
6 : 5
1
 
17:56:28
Punkten:1 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
1
6 : 4
2
 
17:56:18
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LIZARDO Samuel(BEPC)
1
 
17:56:14
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MBENDA Khani-Theo(BEPB)
1
 
17:56:07
Fehler bäigesat P2 Spiller URBING Sacha(BEPC)
1
 
17:55:12
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
1
6 : 3
3
 
17:54:09
Punkten:1 - Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
1
4 : 3
1
 
17:53:56
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
1
 
17:53:01
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
1
4 : 2
2
 
17:51:54
Punkten:2 - Spiller URBING Sacha(BEPC)
1
2 : 2
0
 
17:51:06
Fehler bäigesat P Spiller BRINCK Robert(BEPB)
1
 
17:50:00
Punkten:2 - Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
1
0 : 2
-2
 
17:45:26
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
1
 
17:45:10
Éischt 5 asetzen: Spiller MALTER Pascal Michael(BEPC)
1
 
17:45:08
Éischt 5 asetzen: Spiller URBING Sacha(BEPC)
1
 
17:45:06
Éischt 5 asetzen: Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
1
 
17:45:04
Éischt 5 asetzen: Spiller DOSTERT Steve(BEPC)
1
 
17:43:52
Éischt 5 asetzen: Spiller BRINCK Robert(BEPB)
1
 
17:43:49
Éischt 5 asetzen: Spiller CARREIRA DE OLIVEIRA Sam(BEPB)
1
 
17:43:45
Éischt 5 asetzen: Spiller DA SILVA ALVES Joao Carlos(BEPB)
1
 
17:43:40
Éischt 5 asetzen: Spiller CONKLIN Pete(BEPB)
1
 
17:43:35
Éischt 5 asetzen: Spiller MEHLEN Jean-Louis(BEPB)
1
 
Avantage maximal
East Side Pirates C: 40(74-34) - East Side Pirates B:2(0-2)

Arbitres

RODRIGUEZ Max.
JUNG Eri.