Division:3 - Hommes
16/01/2022 - 16h00
Holleschberg
50
75
16:20 / 8:16 / 12:16 / 14:23
Informations

Telstar Hesperange D

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
0
8 *
4
1
0
1
3 (P1+P1+P2)
6
0
3
0
2 (P2+P2)
12
1
4
1
1 (P )
12*
23
3
10
0
0
13*
5
0
1
1
1 (P2)
 
Total
50
5
18
3
7

East Side Pirates C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
19
0
5
3
3 (P2+P1+P2)
3
0
0
1
0
4
0
2
0
0
6
0
0
2
0
7
0
2
1
0
30
0
12
2
3 (P2+P2+P2)
6
0
0
2
0
 
Total
75
0
21
11
6
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:06:55
Signal Enn vum Match
4
 
17:05:59
Punkten:3 - Spiller DOSTERT Steve(BEPC)
4
50 : 75
-25
 
17:05:28
Punkten:1 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
50 : 72
-22
 
17:05:09
Fehler bäigesat P2 Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
 
17:04:50
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
49 : 72
-23
 
17:04:31
Punkten:2 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
4
49 : 70
-21
 
17:04:02
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
47 : 70
-23
 
17:03:43
Punkten:3 - Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
4
45 : 70
-25
 
17:02:45
Fehler bäigesat P2 Spiller RODEN Gil(TELD)
4
 
17:02:10
Punkten:3 - Spiller CONTER Patrick(BEPC)
4
45 : 67
-22
 
17:01:25
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
45 : 64
-19
 
17:00:58
Punkten:3 - Spiller CONTER Patrick(BEPC)
4
43 : 64
-21
 
17:00:46
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
43 : 61
-18
 
17:00:09
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
41 : 61
-20
 
16:58:02
5. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(TELD)
4
 
16:57:57
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
41 : 59
-18
 
16:57:34
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
41 : 57
-16
 
16:56:37
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
4
39 : 57
-18
 
16:55:14
Punkten:1 - Spiller ROCK Max(TELD)
4
37 : 57
-20
 
16:54:49
Fehler bäigesat P2 Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
 
16:53:29
Punkten:2 - Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
4
36 : 57
-21
 
16:53:00
Punkten:3 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
4
36 : 55
-19
 
Quart 3
16:49:50
Punkten:3 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
3
36 : 52
-16
 
16:49:24
Punkten:2 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
36 : 49
-13
 
16:49:11
Punkten:3 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
3
36 : 47
-11
 
16:48:28
Punkten:2 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
33 : 47
-14
 
16:46:18
8. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TELD)
3
 
16:46:04
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
3
33 : 45
-12
 
16:45:00
Punkten:3 - Spiller ROCK Max(TELD)
3
31 : 45
-14
 
16:42:56
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
3
28 : 45
-17
 
16:41:22
Punkten:3 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
28 : 43
-15
 
16:41:10
Fehler bäigesat P Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
3
 
16:40:22
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCK Max(TELD)
3
 
16:39:53
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
3
28 : 40
-12
 
16:38:00
Punkten:1 - Spiller RODEN Tom(TELD)
3
28 : 38
-10
 
16:37:30
Fehler bäigesat P2 Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
 
16:36:49
Punkten:1 - Spiller RODEN Tom(TELD)
3
27 : 38
-11
 
16:36:34
Fehler bäigesat P1 Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
 
16:36:29
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
3
26 : 38
-12
 
16:36:12
Punkten:2 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
3
24 : 38
-14
 
Quart 2
16:28:03
Punkten:2 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
2
24 : 36
-12
 
16:27:06
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Pascal(TELD)
2
 
16:26:26
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
2
22 : 36
-14
 
16:25:49
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
2
20 : 36
-16
 
16:24:09
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
18 : 36
-18
 
16:21:08
5. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(TELD)
2
 
16:20:52
Fehler bäigesat P1 Spiller ROCK Max(TELD)
2
 
16:20:47
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
18 : 34
-16
 
16:20:10
Fehler bäigesat P1 Spiller ROCK Max(TELD)
2
 
16:20:06
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
18 : 32
-14
 
16:17:53
Fehler bäigesat P2 Spiller CONTER Christophe(BEPC)
2
 
16:17:18
Punkten:3 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
2
18 : 30
-12
 
16:16:13
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
18 : 27
-9
 
16:15:27
Punkten:3 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
2
18 : 25
-7
 
16:15:15
Punkten:2 - Spiller RODEN Tom(TELD)
2
18 : 22
-4
 
16:14:51
Punkten:2 - Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
2
16 : 22
-6
 
Quart 1
16:12:28
Punkten:2 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
1
16 : 20
-4
 
16:12:09
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHOLTES Michel(BEPC)
1
 
16:12:05
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CONTER Patrick(BEPC)
1
 
16:11:33
Punkten:3 - Spiller RODEN Gil(TELD)
1
14 : 20
-6
 
16:11:05
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
1
11 : 20
-9
 
16:10:54
Punkten:1 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
1
11 : 18
-7
 
16:10:26
Fehler bäigesat P2 Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
1
 
16:09:34
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
 
16:09:34
Fehler entfernt: P Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
 
16:09:26
Fehler bäigesat P Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
 
16:08:09
Punkten:2 - Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
10 : 18
-8
 
16:07:47
Punkten:3 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
1
8 : 18
-10
 
16:07:31
Punkten:2 - Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
8 : 15
-7
 
16:07:17
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
1
6 : 15
-9
 
16:06:43
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHANEN Ronny(TELD)
1
 
16:05:26
7. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(TELD)
1
 
16:05:20
Punkten:2 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
1
6 : 13
-7
 
16:04:37
Punkten:2 - Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
1
6 : 11
-5
 
16:03:56
Punkten:2 - Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
1
4 : 11
-7
 
16:01:35
Punkten:2 - Spiller CONTER Christophe(BEPC)
1
4 : 9
-5
 
16:00:55
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
1
4 : 7
-3
 
15:59:51
Punkten:3 - Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
1
4 : 5
-1
 
15:59:30
Punkten:2 - Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
4 : 2
2
 
15:58:49
Punkten:2 - Spiller RODEN Gil(TELD)
1
2 : 2
0
 
15:58:42
Punkten:2 - Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
1
0 : 2
-2
 
15:48:37
Éischt 5 asetzen: Spiller MARTINS FERREIRA Tony(BEPC)
1
 
15:48:35
Éischt 5 asetzen: Spiller WEYRICH Marc(BEPC)
1
 
15:48:31
Éischt 5 asetzen: Spiller KUNZ Daniel(BEPC)
1
 
15:48:28
Éischt 5 asetzen: Spiller DOSTERT Steve(BEPC)
1
 
15:48:26
Éischt 5 asetzen: Spiller CONTER Christophe(BEPC)
1
 
15:48:02
Éischt 5 asetzen: Spiller SARCEVIC Lazar(TELD)
1
 
15:48:01
Éischt 5 asetzen: Spiller RODEN Gil(TELD)
1
 
15:47:58
Éischt 5 asetzen: Spiller RODEN Tom(TELD)
1
 
15:47:57
Éischt 5 asetzen: Spiller ROCK Max(TELD)
1
 
15:47:54
Éischt 5 asetzen: Spiller WOHL Pascal(TELD)
1
 
Avantage maximal
Telstar Hesperange D: 2(4-2) - East Side Pirates C:25(50-75,45-70)