Division:4 - Hommes
03/10/2021 - 18h30
Hall Sportif
47
69
8:21 / 5:10 / 12:19 / 22:19
Informations

Schieren C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
4
0
2
0
0
14
2
3
2
1 (P )
3
0
0
1
1 (P )
6
1
3
0
4 (P2+P2+P2+P2)
2
2
0
0
2 (P2+P1)
3
1
1
0
0
1
1
0
0
1 (P2)
6
0
0
1
2 (P2+P )
1
1
0
0
2 (P2+P2)
7
1
3
1
0
 
Total
47
9
12
5
13

Telstar Hesperange E

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
11
2
3
1
1 (P2)
18
2
8
0
0
4
0
2
0
1 (P )
11
5
3
0
2 (P +P )
9
0
3
1
1 (P2)
2
2
0
0
1 (P2)
3
0
0
1
2 (P2+P2)
11
1
5
0
1 (P2)
 
Total
69
12
24
3
9
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:51:40
Signal Enn vum Match
4
 
19:51:19
Punkten:3 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
4
47 : 69
-22
 
19:51:08
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
4
44 : 69
-25
 
19:49:58
Punkten:2 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
44 : 67
-23
 
19:49:32
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
42 : 67
-25
 
19:49:14
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
 
19:48:55
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
4
42 : 66
-24
 
19:48:11
Punkten:2 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
4
40 : 66
-26
 
19:47:30
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
38 : 66
-28
 
19:47:22
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
 
19:45:34
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
4
38 : 65
-27
 
19:45:22
Fehler bäigesat P2 Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
4
 
19:44:06
Punkten:2 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
37 : 65
-28
 
19:44:03
Punkten geläscht: 1 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
35 : 65
-30
 
19:43:54
Punkten:1 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
36 : 65
-29
 
19:43:33
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
35 : 65
-30
 
19:43:16
Fehler bäigesat P2 Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
4
 
19:42:45
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
4
35 : 64
-29
 
19:41:55
Punkten:2 - Spiller BIS David Raymond(FROC)
4
33 : 64
-31
 
19:41:15
Fehler bäigesat P Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
4
 
19:41:05
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
4
31 : 64
-33
 
19:40:20
Punkten:1 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
4
31 : 62
-31
 
19:40:07
Punkten:1 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
4
31 : 61
-30
 
19:39:53
Fehler bäigesat P2 Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
4
 
19:39:04
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
31 : 60
-29
 
19:38:56
Läscht Punkten fir aneren Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
4
 
19:38:13
Punkten:2 - Spiller KOLESNIKOVAS Andriejus(TELE)
4
31 : 58
-27
 
19:38:00
Punkten:3 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
4
31 : 56
-25
 
19:37:17
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
4
28 : 56
-28
 
19:37:04
Fehler bäigesat P2 Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
4
 
19:36:27
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
28 : 54
-26
 
19:36:19
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
28 : 53
-25
 
19:36:01
Punkten:1 - Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
4
28 : 52
-24
 
19:35:34
Fehler bäigesat P2 Spiller SARAC Matija(TELE)
4
 
19:35:04
Punkten:2 - Spiller KOLESNIKOVAS Andriejus(TELE)
4
27 : 52
-25
 
19:34:36
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
4
27 : 50
-23
 
Quart 3
19:31:18
Punkten:1 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
3
25 : 50
-25
 
19:31:06
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
3
 
19:30:23
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
25 : 49
-24
 
19:30:03
Punkten:1 - Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
3
25 : 47
-22
 
19:29:53
Punkten:1 - Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
3
24 : 47
-23
 
19:29:43
Fehler bäigesat P2 Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
 
19:29:16
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
3
 
19:29:06
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
23 : 47
-24
 
19:28:52
Fehler bäigesat P Spiller DELGADO FERREIRA Manuel(FROC)
3
 
19:27:49
Punkten:2 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
23 : 45
-22
 
19:27:34
Punkten:3 - Spiller DELGADO FERREIRA Manuel(FROC)
3
23 : 43
-20
 
19:27:08
Punkten:1 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
3
20 : 43
-23
 
19:26:52
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
3
 
19:25:49
Punkten:1 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
20 : 42
-22
 
19:25:33
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
3
 
19:23:59
7. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TELE)
3
 
19:23:46
Punkten:2 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
3
20 : 41
-21
 
19:23:25
Punkten:2 - Spiller BIS David Raymond(FROC)
3
18 : 41
-23
 
19:21:26
Punkten:2 - Spiller SARAC Matija(TELE)
3
16 : 41
-25
 
19:20:58
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
3
16 : 39
-23
 
19:20:44
Punkten:2 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
3
16 : 37
-21
 
19:18:43
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(FROC)
3
 
19:18:28
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
14 : 37
-23
 
19:17:20
Punkten:1 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
3
14 : 35
-21
 
19:17:14
Punkten:1 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
3
14 : 34
-20
 
19:17:06
Fehler bäigesat P2 Spiller DELGADO FERREIRA Eddy(FROC)
3
 
19:17:06
Fehler entfernt: P Spiller DELGADO FERREIRA Eddy(FROC)
3
 
19:16:57
Fehler bäigesat P Spiller DELGADO FERREIRA Eddy(FROC)
3
 
19:15:53
Punkten:1 - Spiller DELGADO FERREIRA Eddy(FROC)
3
14 : 33
-19
 
19:15:35
Fehler bäigesat P2 Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
 
19:15:10
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
3
13 : 33
-20
 
19:14:49
Fehler bäigesat P Spiller KOLESNIKOVAS Andriejus(TELE)
3
 
Quart 2
19:02:28
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
2
13 : 31
-18
 
19:02:10
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
2
11 : 31
-20
 
19:01:14
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
2
11 : 29
-18
 
19:00:49
Punkten:1 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
2
11 : 27
-16
 
19:00:35
Fehler bäigesat P2 Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
2
 
18:59:07
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
2
10 : 27
-17
 
18:57:23
Punkten:2 - Spiller SARAC Matija(TELE)
2
10 : 25
-15
 
18:55:17
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
2
 
18:55:08
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BIS David Raymond(FROC)
2
 
18:55:03
Fehler bäigesat P Spiller PALMER Jérémie(FROC)
2
 
18:53:51
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DELGADO FERREIRA Eddy(FROC)
2
 
18:52:30
Fehler bäigesat P Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
2
 
18:51:48
Punkten:1 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
2
10 : 23
-13
 
18:51:42
Punkten:1 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
2
9 : 23
-14
 
18:51:32
Fehler bäigesat P2 Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
2
 
18:50:49
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
2
8 : 23
-15
 
Quart 1
18:47:21
Punkten:3 - Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
1
8 : 21
-13
 
18:46:44
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
1
8 : 18
-10
 
18:45:29
Punkten:3 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
1
8 : 16
-8
 
18:44:17
Fehler bäigesat P Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
1
 
18:43:46
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
1
5 : 16
-11
 
18:43:14
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
1
 
18:43:04
Punkten:2 - Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
1
5 : 14
-9
 
18:42:33
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
1
 
18:42:29
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PALMER Jérémie(FROC)
1
 
18:41:41
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KAMINSKAS Darius(TELE)
1
 
18:41:35
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
1
 
18:41:27
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(FROC)
1
 
18:40:34
Punkten:3 - Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
1
5 : 12
-7
 
18:39:46
Punkten:2 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
1
2 : 12
-10
 
18:39:40
Punkten:2 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
0 : 12
-12
 
18:37:50
Punkten:2 - Spiller SARAC Matija(TELE)
1
0 : 10
-10
 
18:37:08
Punkten:2 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
0 : 8
-8
 
18:36:00
Punkten:3 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
0 : 6
-6
 
18:35:05
Punkten:3 - Spiller SARAC Matija(TELE)
1
0 : 3
-3
 
18:23:01
Éischt 5 asetzen: Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
1
 
18:22:56
Éischt 5 asetzen: Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
1
 
18:22:51
Éischt 5 asetzen: Spiller SARAC Matija(TELE)
1
 
18:22:47
Éischt 5 asetzen: Spiller KOLESNIKOVAS Andriejus(TELE)
1
 
18:22:42
Éischt 5 asetzen: Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
 
18:18:51
Éischt 5 asetzen: Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
1
 
18:18:46
Éischt 5 asetzen: Spiller DELGADO FERREIRA Manuel(FROC)
1
 
18:18:41
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
1
 
18:18:38
Éischt 5 asetzen: Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
1
 
18:18:35
Éischt 5 asetzen: Spiller VALENTE Jerry(FROC)
1
 
Avantage maximal
Schieren C: 0() - Telstar Hesperange E:33(31-64)

Arbitres

Valente Jerry