Division:4 - Hommes
23/10/2022 - 19h00
Hall Sportif
60
56
12:10 / 18:19 / 11:15 / 19:12
Informations

Schieren C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
6
0
0
2
2 (P2+P2)
5
3
1
0
1 (P )
6
2
2
0
3 (P2+P2+P )
3
0
0
1
2 (P2+P1)
6
0
0
2
0
0
0
0
0
3 (P2+P2+P )
7
0
2
1
2 (P +P2)
3
1
1
0
1 (P2)
13
3
2
2
1 (P2)
11
2
3
1
1 (P2)
 
Total
60
11
11
9
16

Larochette C

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
19
3
5
2
1 (P1)
2
0
1
0
4 (P +P2+P +P )
7 *
2
0
1
0
2 (P2+P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
3
1
1 (P2)
14
9
1
4
0
3 (P2+P2+P3)
15
5
5
0
2 (P2+P )
 
Total
56
9
19
3
13
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
20:55:33
Signal Enn vum Match
4
 
20:53:07
9. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(ARAC)
4
 
20:52:58
Punkten:1 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
4
60 : 56
4
 
20:52:09
Fehler bäigesat P2 Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
4
 
20:51:33
Fehler bäigesat P Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
4
 
20:49:49
9. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(FROC)
4
 
20:49:40
Fehler bäigesat P Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
4
 
20:49:24
Punkten:3 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
4
59 : 56
3
 
20:48:50
Punkten:3 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
4
59 : 53
6
 
20:47:32
Fehler bäigesat P Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
4
 
20:47:11
Punkten:3 - Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
4
56 : 53
3
 
20:46:30
Punkten:3 - Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
4
53 : 53
0
 
20:45:41
Punkten:1 - Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
4
50 : 53
-3
 
20:44:19
8. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(FROC)
4
 
20:44:10
Fehler bäigesat P2 Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
4
 
20:43:21
Punkten:2 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
4
49 : 53
-4
 
20:41:22
Punkten:2 - Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
4
49 : 51
-2
 
20:40:51
Punkten:1 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
4
49 : 49
0
 
20:40:38
Fehler bäigesat P Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
4
 
20:39:55
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
4
 
20:39:48
Punkten:2 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
4
48 : 49
-1
 
20:39:32
Punkten:2 - Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
4
48 : 47
1
 
20:38:17
Fehler bäigesat P Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
4
 
20:36:12
Punkten:1 - Spiller LIN Xu(ARAC)
4
46 : 47
-1
 
20:36:03
Fehler bäigesat P2 Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
4
 
20:35:29
Punkten:3 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
4
46 : 46
0
 
20:35:07
Punkten:2 - Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
4
43 : 46
-3
 
20:34:51
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
4
43 : 44
-1
 
Quart 3
20:30:25
Punkten:3 - Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
3
41 : 44
-3
 
20:28:44
Punkten:2 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
3
41 : 41
0
 
20:28:32
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
3
41 : 39
2
 
20:27:42
Punkten:1 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
3
39 : 39
0
 
20:27:34
Punkten:1 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
3
39 : 38
1
 
20:27:25
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
3
 
20:26:51
Punkten:2 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
3
39 : 37
2
 
20:26:32
Punkten:1 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
3
37 : 37
0
 
20:26:24
Punkten:1 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
3
37 : 36
1
 
20:26:06
Fehler bäigesat P2 Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
3
 
20:24:43
Fehler bäigesat P Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
3
 
20:23:52
Punkten:2 - Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
3
37 : 35
2
 
20:22:06
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
3
 
20:20:13
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
3
 
20:19:53
Fehler bäigesat P Spiller PALMER Jérémie(FROC)
3
 
20:18:55
Punkten:2 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
3
37 : 33
4
 
20:17:25
Fehler bäigesat P3 Spiller LIN Xu(ARAC)
3
 
20:16:09
Punkten:1 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
3
37 : 31
6
 
20:16:00
Punkten:1 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
3
36 : 31
5
 
20:15:52
Fehler bäigesat P2 Spiller LI Dong(ARAC)
3
 
20:14:50
7. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(ARAC)
3
 
20:13:06
Punkten:2 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
3
35 : 31
4
 
20:12:38
Punkten:3 - Spiller MYFTARI Shpat(FROC)
3
33 : 31
2
 
20:12:21
Punkten:2 - Spiller LI Dong(ARAC)
3
30 : 31
-1
 
Quart 2
20:08:24
Punkten:1 - Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
2
30 : 29
1
 
20:08:15
Punkten:1 - Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
2
29 : 29
0
 
20:08:05
Fehler bäigesat P2 Spiller LI Dong(ARAC)
2
 
20:07:35
Punkten:1 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
28 : 29
-1
 
20:07:26
Punkten:1 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
28 : 28
0
 
20:07:15
Fehler bäigesat P2 Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
2
 
20:05:46
Punkten:2 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
28 : 27
1
 
20:04:47
Fehler bäigesat P2 Spiller VALENTE Jerry(FROC)
2
 
20:04:42
Feeler geläscht P1 Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
 
20:04:21
9. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(FROC)
2
 
20:03:45
Punkten:2 - Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
2
28 : 25
3
 
20:02:52
Fehler bäigesat P1 Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
2
 
20:02:44
Punkten:2 - Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
2
28 : 23
5
 
20:01:39
Punkten:2 - Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
2
26 : 23
3
 
20:01:01
Punkten:2 - Spiller LIN Xu(ARAC)
2
24 : 23
1
 
19:59:33
Punkten:2 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
2
24 : 21
3
 
19:57:53
Fehler bäigesat P1 Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
 
19:57:46
Punkten:2 - Spiller LIN Xu(ARAC)
2
24 : 19
5
 
19:57:15
Punkten:2 - Spiller LIN Xu(ARAC)
2
24 : 17
7
 
19:56:51
Punkten:2 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
2
24 : 15
9
 
19:56:33
Punkten:2 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
22 : 15
7
 
19:56:17
Punkten:1 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
22 : 13
9
 
19:56:11
Punkten:1 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
21 : 13
8
 
19:55:52
Fehler bäigesat P2 Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
 
19:54:48
Punkten:1 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
2
20 : 13
7
 
19:54:38
Fehler bäigesat P2 Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
 
19:53:41
Punkten:2 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
20 : 12
8
 
19:53:15
Punkten:3 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
2
18 : 12
6
 
19:52:43
Punkten:3 - Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
2
15 : 12
3
 
19:51:36
Punkten:2 - Spiller LIN Xu(ARAC)
2
12 : 12
0
 
Quart 1
19:47:44
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
1
 
19:47:18
Punkten:1 - Spiller VALENTE Jerry(FROC)
1
12 : 10
2
 
19:46:48
Fehler bäigesat P2 Spiller LIN Xu(ARAC)
1
 
19:45:41
Punkten:3 - Spiller MYFTARI Shpat(FROC)
1
11 : 10
1
 
19:45:05
Punkten:2 - Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
1
8 : 10
-2
 
19:44:54
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller VALENTE Jerry(FROC)
1
 
19:44:43
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHMIT Sascha(ARAC)
1
 
19:43:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PAWLOWSKI Christophe(FROC)
1
 
19:43:47
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHMITZ Sébastien(FROC)
1
 
19:43:42
Fehler bäigesat P2 Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
1
 
19:43:33
Feeler geläscht P Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
1
 
19:43:24
Fehler bäigesat P Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
1
 
19:42:19
Punkten:1 - Spiller PALMER Jérémie(FROC)
1
8 : 8
0
 
19:42:02
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MYFTARI Shpat(FROC)
1
 
19:41:56
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MYFTARI Shpat(FROC)
1
 
19:41:47
Fehler bäigesat P2 Spiller LIN Xu(ARAC)
1
 
19:41:30
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BROSIUS Sam(ARAC)
1
 
19:41:15
Punkten:2 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
1
7 : 8
-1
 
19:40:44
Fehler bäigesat P Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
1
 
19:40:10
Punkten:2 - Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
1
7 : 6
1
 
19:38:52
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PALMER Jérémie(FROC)
1
 
19:38:43
Punkten:1 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
1
5 : 6
-1
 
19:38:23
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LIN Xu(ARAC)
1
 
19:38:18
Fehler bäigesat P2 Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
1
 
19:37:42
Punkten:3 - Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
1
5 : 5
0
 
19:36:34
Punkten:3 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
1
2 : 5
-3
 
19:36:15
Punkten:2 - Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
1
2 : 2
0
 
19:34:46
Punkten:2 - Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
1
0 : 2
-2
 
19:28:54
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHOLTUS Gilles(FROC)
1
 
19:28:40
Éischt 5 asetzen: Spiller SILVA DO ROSARIO Welton Djon(FROC)
1
 
19:28:36
Éischt 5 asetzen: Spiller WOLFF Jérôme(FROC)
1
 
19:28:27
Éischt 5 asetzen: Spiller ROCHA MADUREIRA Michael(FROC)
1
 
19:28:22
Éischt 5 asetzen: Spiller NASCIMENTO Paulo(FROC)
1
 
19:25:34
Éischt 5 asetzen: Spiller KASTECKAS Alvis(ARAC)
1
 
19:25:30
Éischt 5 asetzen: Spiller FANDEL Sacha(ARAC)
1
 
19:25:27
Éischt 5 asetzen: Spiller LI Dong(ARAC)
1
 
19:25:23
Éischt 5 asetzen: Spiller TAMBA Bingana(ARAC)
1
 
19:25:20
Éischt 5 asetzen: Spiller WORMERINGER Len(ARAC)
1
 
Avantage maximal
Schieren C: 9(24-15,22-13) - Larochette C:4(49-53)

Arbitres

DRAGUSIC Rom.
MONKUNAS Lin.