Division:4 - Hommes
26/02/2022 - 20h30
Holleschberg
52
48
12:16 / 9:15 / 12:10 / 19:7
Informations

Telstar Hesperange E

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
11
3
1
2
2 (P2+P )
6
0
0
2
1 (P )
10
2
4
0
1 (P )
9
0
0
3
0
8
0
4
0
2 (P +P )
0
0
0
0
1 (P )
8
2
3
0
2 (P +P2)
 
Total
52
7
12
7
9

Racing D

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
10
0
2
2
4 (P +P +P +P2)
0
0
0
0
2 (P +P1)
9
1
4
0
1 (P2)
6
0
0
2
1 (P2)
8
0
4
0
3 (P +P +P2)
4
0
2
0
1 (P )
11
1
5
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
2 (P1+P )
 
Total
48
2
17
4
16
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
22:09:06
Signal Enn vum Match
4
 
22:08:05
Punkten:1 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
4
52 : 48
4
 
22:07:29
Fehler bäigesat P2 Spiller LEONET Louis(RACD)
4
 
22:06:49
Fehler bäigesat P Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
 
22:05:35
Fehler bäigesat P2 Spiller TEGHO François(RACD)
4
 
22:01:32
9. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(TELE)
4
 
22:01:19
Fehler bäigesat P Spiller CUCHE Maxime Robin L(RACD)
4
 
22:00:14
Fehler bäigesat P Spiller LEONET Louis(RACD)
4
 
21:59:52
Punkten:2 - Spiller LEONET Louis(RACD)
4
51 : 48
3
 
21:59:22
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
51 : 46
5
 
21:57:08
8. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(RACD)
4
 
21:56:59
Fehler bäigesat P Spiller LEONET Louis(RACD)
4
 
21:55:40
Punkten:3 - Spiller GREICIUS Rimgaudas(TELE)
4
50 : 46
4
 
21:55:01
Punkten:3 - Spiller GREICIUS Rimgaudas(TELE)
4
47 : 46
1
 
21:52:58
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(RACD)
4
 
21:52:46
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
4
44 : 46
-2
 
21:52:03
Punkten:2 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
4
42 : 46
-4
 
21:50:55
Punkten:1 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
4
40 : 46
-6
 
21:50:31
Punkten:1 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
4
39 : 46
-7
 
21:50:10
Fehler bäigesat P2 Spiller GASPAR Rui(RACD)
4
 
21:49:17
Punkten:3 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
4
38 : 46
-8
 
21:48:20
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
4
35 : 46
-11
 
21:45:48
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TELE)
4
 
21:45:42
Punkten:3 - Spiller LEONET Louis(RACD)
4
33 : 46
-13
 
21:44:46
Punkten:2 - Spiller LEONET Louis(RACD)
4
33 : 43
-10
 
Quart 3
21:39:30
Punkten:3 - Spiller LEONET Louis(RACD)
3
33 : 41
-8
 
21:37:55
Fehler bäigesat P Spiller GREICIUS Rimgaudas(TELE)
3
 
21:36:43
Punkten:3 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
33 : 38
-5
 
21:36:40
Punkten:2 - Spiller TEGHO François(RACD)
3
30 : 38
-8
 
21:35:11
Fehler bäigesat P Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
 
21:34:58
Punkten:2 - Spiller TEGHO François(RACD)
3
30 : 36
-6
 
21:34:32
Punkten:1 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
30 : 34
-4
 
21:34:20
Punkten:2 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
29 : 34
-5
 
21:34:15
Fehler bäigesat P1 Spiller CEDRATI Luca(RACD)
3
 
21:31:08
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(RACD)
3
 
21:30:03
Punkten:3 - Spiller SARAC Matija(TELE)
3
27 : 34
-7
 
21:29:27
Punkten:2 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
3
24 : 34
-10
 
21:29:03
Punkten:2 - Spiller MORI Guido(RACD)
3
22 : 34
-12
 
21:28:10
Fehler bäigesat P Spiller TEGHO François(RACD)
3
 
21:27:38
Fehler bäigesat P Spiller CEDRATI Luca(RACD)
3
 
21:27:18
Punkten:1 - Spiller GASPAR Rui(RACD)
3
22 : 32
-10
 
21:27:11
Fehler bäigesat P2 Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
3
 
21:25:50
Punkten:1 - Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
3
22 : 31
-9
 
21:25:30
Fehler bäigesat P2 Spiller MORI Guido(RACD)
3
 
Quart 2
21:19:44
Fehler bäigesat P Spiller TEGHO François(RACD)
2
 
21:18:42
Fehler bäigesat P Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
2
 
21:17:29
Fehler bäigesat P Spiller RYBARCZYK Marcin(RACD)
2
 
21:15:44
9. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt) Zäit geännert (amplaz 8 .Minute)(TELE)
2
 
21:15:28
Punkten:2 - Spiller MORI Guido(RACD)
2
21 : 31
-10
 
21:15:24
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(TELE)
2
 
21:14:15
Punkten:2 - Spiller RYBARCZYK Marcin(RACD)
2
21 : 29
-8
 
21:13:19
Punkten:1 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
2
21 : 27
-6
 
21:13:07
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
2
20 : 27
-7
 
21:13:03
Fehler bäigesat P1 Spiller CUCHE Maxime Robin L(RACD)
2
 
21:12:30
Punkten:2 - Spiller TEGHO François(RACD)
2
18 : 27
-9
 
21:11:53
Fehler bäigesat P Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
2
 
21:11:01
Fehler bäigesat P Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
2
 
21:10:07
Punkten:2 - Spiller GASPAR Rui(RACD)
2
18 : 25
-7
 
21:09:20
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
2
18 : 23
-5
 
21:08:14
Punkten:2 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
2
16 : 23
-7
 
21:06:46
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(RACD)
2
 
21:05:33
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
2
14 : 23
-9
 
21:04:58
Punkten:2 - Spiller MORI Guido(RACD)
2
12 : 23
-11
 
21:04:11
Fehler bäigesat P2 Spiller NOVALES PELEATO Patricio(RACD)
2
 
21:03:32
Punkten:3 - Spiller NOVALES PELEATO Patricio(RACD)
2
12 : 21
-9
 
21:02:46
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller CEDRATI Luca(RACD)
2
 
21:01:53
Punkten:2 - Spiller GASPAR Rui(RACD)
2
12 : 18
-6
 
21:01:37
Fehler bäigesat P Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
2
 
Quart 1
20:58:25
Punkten:2 - Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
1
12 : 16
-4
 
20:58:04
Punkten:2 - Spiller TEGHO François(RACD)
1
10 : 16
-6
 
20:56:39
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CUCHE Maxime Robin L(RACD)
1
 
20:56:33
Punkten:2 - Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
1
10 : 14
-4
 
20:56:18
Fehler bäigesat P Spiller MORI Guido(RACD)
1
 
20:55:52
Punkten:2 - Spiller RYBARCZYK Marcin(RACD)
1
8 : 14
-6
 
20:54:09
Punkten:1 - Spiller MORI Guido(RACD)
1
8 : 12
-4
 
20:54:00
Fehler bäigesat P2 Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
 
20:53:10
Fehler bäigesat P Spiller LEONET Louis(RACD)
1
 
20:52:00
Punkten:3 - Spiller SARAC Matija(TELE)
1
8 : 11
-3
 
20:50:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
1
 
20:50:35
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller RYBARCZYK Marcin(RACD)
1
 
20:50:06
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
 
20:49:57
Punkten:2 - Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
1
5 : 11
-6
 
20:48:12
Punkten:2 - Spiller GASPAR Rui(RACD)
1
3 : 11
-8
 
20:47:28
Punkten:2 - Spiller GASPAR Rui(RACD)
1
3 : 9
-6
 
20:46:48
Punkten:3 - Spiller NOVALES PELEATO Patricio(RACD)
1
3 : 7
-4
 
20:46:16
Punkten:2 - Spiller MORI Guido(RACD)
1
3 : 4
-1
 
20:45:54
Punkten:2 - Spiller MORI Guido(RACD)
1
3 : 2
1
 
20:45:30
Punkten:3 - Spiller SARAC Matija(TELE)
1
3 : 0
3
 
20:39:12
Éischt 5 asetzen: Spiller DEGUTIS Romas(TELE)
1
 
20:39:10
Éischt 5 geläscht: Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
1
 
20:39:08
Éischt 5 asetzen: Spiller SAVICKAS Domas(TELE)
1
 
20:39:06
Éischt 5 asetzen: Spiller SARAC Matija(TELE)
1
 
20:39:04
Éischt 5 asetzen: Spiller DAMOSEVICIUS Arnas(TELE)
1
 
20:39:02
Éischt 5 asetzen: Spiller GREICIUS Rimgaudas(TELE)
1
 
20:38:59
Éischt 5 geläscht: Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
 
20:38:34
Éischt 5 asetzen: Spiller PIEPOLIS Svajunas(TELE)
1
 
20:38:31
Éischt 5 asetzen: Spiller JAROSAS Irmantas(TELE)
1
 
20:36:14
Éischt 5 asetzen: Spiller NOVALES PELEATO Patricio(RACD)
1
 
20:36:09
Éischt 5 asetzen: Spiller TEGHO François(RACD)
1
 
20:35:59
Éischt 5 asetzen: Spiller MORI Guido(RACD)
1
 
20:35:57
Éischt 5 asetzen: Spiller LEONET Louis(RACD)
1
 
20:35:54
Éischt 5 asetzen: Spiller GASPAR Rui(RACD)
1
 
Avantage maximal
Telstar Hesperange E: 5(51-46) - Racing D:13(33-46)

Arbitres

COLELLA Fab.
ILBEGI TEYMOURI Ali.