Nationale 2 - Dames:N2 Dames
17/10/2021 - 16h00
KUSS Scheierhaff
78
48
18:6 / 14:14 / 26:14 / 20:14
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
4
0
2
0
4 (P +P2+P2+P2)
5
2
0
1
0
3
0
0
1
4 (P2+P +P2+P )
2
0
1
0
3 (P +P +P1)
8
0
1
2
0
7
1
3
0
3 (P +P +P2)
2
0
1
0
1 (P )
14
3
4
1
2 (P2+P )
2
0
1
0
1 (P2)
27
5
8
2
1 (P )
4
0
2
0
0
 
Total
78
11
23
7
19

East Side Pirates

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
1
1
0
0
5 (U2+P2+P2+P +P )
3
1
1
0
1 (P )
0
0
0
0
0
27
3
12
0
2 (P1+P )
4
0
2
0
4 (P2+P +P2+P )
8
2
3
0
2 (P1+P )
5
0
1
1
2 (P +P2)
 
Total
48
7
19
1
16
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:30:45
Signal Enn vum Match
4
 
17:29:40
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
17:29:28
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
78 : 48
30
 
17:29:05
Punkten:1 - Spiller LIZARDO Samantha(BEP )
4
76 : 48
28
 
17:28:36
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
17:27:58
Fehler bäigesat P Spiller SCHMIT Nina(BEP )
4
 
17:27:16
Fehler bäigesat P Spiller MEHLEN Tania(BEP )
4
 
17:26:51
Punkten:1 - Spiller SCHMIT Nina(BEP )
4
76 : 47
29
 
17:26:05
Fehler bäigesat P2 Spiller LIETZ Sara(SOL )
4
 
17:25:10
Punkten:2 - Spiller LIETZ Sara(SOL )
4
76 : 46
30
 
17:25:07
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller LIETZ Sara(SOL )
4
 
17:23:54
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
17:22:35
8. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(BEP )
4
 
17:22:22
Punkten:3 - Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
74 : 46
28
 
17:21:48
Punkten:2 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
4
71 : 46
25
 
17:20:53
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
4
69 : 46
23
 
17:20:16
Fehler bäigesat P Spiller SCHMIT Nina(BEP )
4
 
17:20:16
Feeler geläscht P2 Spiller SCHMIT Nina(BEP )
4
 
17:20:06
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Nina(BEP )
4
 
17:19:42
Punkten:1 - Spiller MEHLEN Tania(BEP )
4
69 : 44
25
 
17:19:13
Fehler bäigesat P2 Spiller JUNCKER Laura(SOL )
4
 
17:18:35
Punkten:1 - Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
69 : 43
26
 
17:18:26
Punkten:1 - Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
68 : 43
25
 
17:18:19
Fehler bäigesat P2 Spiller ADEMI Edona(BEP )
4
 
17:17:48
Punkten:3 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
67 : 43
24
 
17:17:03
Punkten:2 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
64 : 43
21
 
17:16:46
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
4
62 : 43
19
 
17:16:25
Fehler bäigesat P Spiller CHARDOME Indira(SOL )
4
 
17:16:13
Punkten:2 - Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
62 : 41
21
 
17:15:56
Fehler bäigesat P Spiller JUNCKER Laura(SOL )
4
 
17:14:08
4. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(BEP )
4
 
17:12:53
Punkten:3 - Spiller ADEMI Edona(BEP )
4
60 : 41
19
 
17:12:05
Punkten:2 - Spiller MEHLEN Tania(BEP )
4
60 : 38
22
 
17:11:37
Punkten:1 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
4
60 : 36
24
 
17:11:29
Punkten:1 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
4
60 : 35
25
 
17:11:23
Fehler bäigesat P2 Spiller CHARDOME Indira(SOL )
4
 
17:10:41
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
60 : 34
26
 
17:10:20
Fehler bäigesat P Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
4
 
17:09:39
Fehler bäigesat P Spiller CHARDOME Indira(SOL )
4
 
Quart 3
17:06:19
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
58 : 34
24
 
17:05:53
Punkten:1 - Spiller MEHLEN Tania(BEP )
3
56 : 34
22
 
17:05:33
Fehler bäigesat P2 Spiller CHARDOME Indira(SOL )
3
 
17:05:12
Punkten:3 - Spiller CHARDOME Indira(SOL )
3
56 : 33
23
 
17:04:12
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
53 : 33
20
 
17:02:55
Punkten:3 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
53 : 31
22
 
17:02:31
Fehler bäigesat P Spiller LIZARDO Samantha(BEP )
3
 
17:02:05
Punkten:1 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
50 : 31
19
 
17:01:57
Fehler bäigesat P1 Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
 
17:01:52
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
50 : 30
20
 
17:01:36
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
50 : 28
22
 
17:00:33
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
48 : 28
20
 
16:59:45
Fehler bäigesat P Spiller JUNCKER Laura(SOL )
3
 
16:59:13
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
48 : 26
22
 
16:59:05
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
47 : 26
21
 
16:58:38
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Nina(BEP )
3
 
16:58:20
Punkten:3 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
46 : 26
20
 
16:58:06
Punkten:1 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
3
43 : 26
17
 
16:56:33
Fehler bäigesat P2 Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
3
 
16:56:27
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(BEP )
3
 
16:55:42
Punkten:2 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
42 : 26
16
 
16:55:26
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
40 : 26
14
 
16:55:06
Fehler bäigesat P Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
3
 
16:54:51
Punkten:2 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
3
40 : 24
16
 
16:54:31
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
38 : 24
14
 
16:53:50
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
36 : 24
12
 
16:53:29
Fehler bäigesat P Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
 
16:53:18
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
3
34 : 24
10
 
16:51:30
Fehler bäigesat P Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
 
16:51:07
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
3
34 : 22
12
 
16:50:49
Punkten:2 - Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
3
32 : 22
10
 
Quart 2
16:37:26
Punkten:2 - Spiller MEHLEN Tania(BEP )
2
32 : 20
12
 
16:36:14
Punkten:2 - Spiller MEHLEN Tania(BEP )
2
32 : 18
14
 
16:35:31
Punkten:2 - Spiller ADEMI Edona(BEP )
2
32 : 16
16
 
16:35:00
Fehler bäigesat P Spiller RECKINGER Jil(SOL )
2
 
16:34:00
Fehler bäigesat P1 Spiller HENGEL Noémie(BEP )
2
 
16:33:55
Punkten:2 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
2
32 : 14
18
 
16:33:11
Fehler bäigesat P Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
 
16:32:59
Punkten:1 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
30 : 14
16
 
16:32:54
Fehler bäigesat P1 Spiller MEHLEN Tania(BEP )
2
 
16:32:51
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MEHLEN Tania(BEP )
2
 
16:32:39
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
29 : 14
15
 
16:32:01
Fehler bäigesat P2 Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
 
16:31:43
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
27 : 14
13
 
16:31:12
Fehler bäigesat P Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
2
 
16:30:35
Punkten:2 - Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
2
25 : 14
11
 
16:30:23
Punkten:3 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
2
25 : 12
13
 
16:30:21
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
2
 
16:29:35
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
22 : 12
10
 
16:27:04
5. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(BEP )
2
 
16:25:42
Punkten:2 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
2
20 : 12
8
 
16:22:42
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
2
18 : 12
6
 
16:21:15
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
2
18 : 10
8
 
16:20:45
Punkten:2 - Spiller LIZARDO Samantha(BEP )
2
18 : 8
10
 
Quart 1
16:18:33
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
18 : 6
12
 
16:17:43
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Nina(BEP )
1
 
16:17:10
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
1
16 : 6
10
 
16:16:44
Punkten:2 - Spiller STAAR Alisha(SOL )
1
16 : 4
12
 
16:15:55
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
14 : 4
10
 
16:15:49
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
13 : 4
9
 
16:15:41
Fehler bäigesat U2 Spiller SCHMIT Nina(BEP )
1
 
16:15:41
Fehler entfernt: P Spiller SCHMIT Nina(BEP )
1
 
16:15:23
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller HELLERS Liz(BEP )
1
 
16:15:19
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FISCHER Luna(SOL )
1
 
16:15:11
Fehler bäigesat P Spiller SCHMIT Nina(BEP )
1
 
16:14:09
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
12 : 4
8
 
16:13:43
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
1
10 : 4
6
 
16:12:45
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CHARDOME Indira(SOL )
1
 
16:12:40
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
1
 
16:11:57
Fehler bäigesat P Spiller STAAR Alisha(SOL )
1
 
16:11:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller STAAR Alisha(SOL )
1
 
16:11:15
Punkten:1 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
10 : 2
8
 
16:11:09
Punkten:1 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
9 : 2
7
 
16:11:05
Fehler bäigesat P2 Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
1
 
16:10:59
Fehler bäigesat P Spiller ADEMI Edona(BEP )
1
 
16:09:05
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(BEP )
1
 
16:08:43
Fehler bäigesat P Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
 
16:08:27
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
8 : 2
6
 
16:06:52
Punkten:2 - Spiller HENGEL Noémie(BEP )
1
6 : 2
4
 
16:06:14
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
6 : 0
6
 
16:06:11
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
5 : 0
5
 
16:01:42
Punkten:3 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
3 : 0
3
 
15:57:53
Éischt 5 asetzen: Spiller LIZARDO Samantha(BEP )
1
 
15:57:41
Éischt 5 asetzen: Spiller ADEMI Edona(BEP )
1
 
15:57:32
Éischt 5 asetzen: Spiller SILBEREISEN Tatiana(BEP )
1
 
15:57:28
Éischt 5 asetzen: Spiller HENGEL Noémie(BEP )
1
 
15:57:18
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMIT Nina(BEP )
1
 
15:56:37
Éischt 5 asetzen: Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
 
15:56:31
Éischt 5 asetzen: Spiller JUNCKER Laura(SOL )
1
 
15:56:27
Éischt 5 asetzen: Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
 
15:56:24
Éischt 5 asetzen: Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
 
15:56:09
Éischt 5 asetzen: Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 30(78-48,76-46) - East Side Pirates:0()

Arbitres

JENTGES Lau.
HOFFMANN Ray.