Cadets:Phase I Div.2
25/09/2022 - 15h30
Hall Omnisport
97
42
29:8 / 28:12 / 28:12 / 12:10
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
10
0
5
0
2 (P +P2)
16
0
2
4
2 (P +P2)
2
0
1
0
2 (P2+P2)
7
1
3
0
1 (P2)
30
4
13
0
2 (P +P )
2
2
0
0
2 (P +P2)
3
1
1
0
2 (P2+P )
6
0
3
0
1 (P2)
6
2
2
0
1 (P2)
15
3
6
0
1 (P )
 
Total
97
13
36
4
16

Hedgehogs Bascharage

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
10
1
3
1
2 (P +P2)
6
2
2
0
3 (P2+P2+P2)
0
0
0
0
0
5
3
1
0
3 (P1+P +P1)
8
1
2
1
1 (P )
0
0
0
0
1 (P2)
0
0
0
0
2 (P1+P2)
2
0
1
0
2 (P1+P1)
7
1
3
0
2 (P2+P2)
4
0
2
0
3 (P2+P +P )
 
Total
42
8
14
2
19
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:25:19
Signal Enn vum Match
4
 
17:24:32
Punkten:1 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
4
97 : 42
55
 
17:23:10
Punkten:1 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
4
96 : 42
54
 
17:22:42
Fehler bäigesat P2 Spiller KÜHN Georges(BAS )
4
 
17:21:46
Fehler bäigesat P Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
4
 
17:19:17
Punkten:2 - Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
4
95 : 42
53
 
17:17:47
Punkten:1 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
4
95 : 40
55
 
17:17:27
Punkten:1 - Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
4
94 : 40
54
 
17:17:01
Fehler bäigesat P2 Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
4
 
17:16:08
Punkten:2 - Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
4
94 : 39
55
 
17:14:29
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(BAS )
4
 
17:11:47
Fehler bäigesat P Spiller VANDLER Ronalson(LAL )
4
 
17:10:11
Fehler bäigesat P Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
4
 
17:08:51
Punkten:1 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
4
94 : 37
57
 
17:08:37
Fehler bäigesat P1 Spiller JACK Thomas(BAS )
4
 
17:08:28
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
4
93 : 37
56
 
17:06:48
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
4
91 : 37
54
 
17:06:44
Fehler bäigesat P1 Spiller BOVERY Noé(BAS )
4
 
17:06:21
Punkten:2 - Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
4
89 : 37
52
 
17:06:00
Punkten:2 - Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
4
89 : 35
54
 
17:05:39
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
4
89 : 33
56
 
17:04:42
Punkten:1 - Spiller BOVERY Noé(BAS )
4
87 : 33
54
 
17:04:22
Fehler bäigesat P2 Spiller ADROVIC Maid(LAL )
4
 
17:03:51
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
4
87 : 32
55
 
Quart 3
17:00:13
10. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt) Zäit geännert (amplaz 1 .Minutt)(BAS )
3
 
17:00:08
1. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(BAS )
3
 
16:59:23
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
85 : 32
53
 
16:59:08
Punkten:1 - Spiller KÜHN Georges(BAS )
3
83 : 32
51
 
16:58:55
Punkten:3 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
3
83 : 31
52
 
16:58:49
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
80 : 31
49
 
16:58:43
Punkten:2 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
3
78 : 31
47
 
16:58:31
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
76 : 31
45
 
16:58:27
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
74 : 31
43
 
16:58:01
Punkten:1 - Spiller ENGEL Georges Jora(LAL )
3
72 : 31
41
 
16:57:56
Punkten:1 - Spiller ENGEL Georges Jora(LAL )
3
71 : 31
40
 
16:57:48
Fehler bäigesat P2 Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
3
 
16:57:34
Fehler bäigesat P2 Spiller ALBANESE Matteo Elia(BAS )
3
 
16:50:25
Punkten:2 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
3
70 : 31
39
 
16:48:44
Punkten:1 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
68 : 31
37
 
16:48:09
Fehler bäigesat P2 Spiller ECO Dzenan(BAS )
3
 
16:47:18
Punkten:2 - Spiller KÜHN Georges(BAS )
3
67 : 31
36
 
16:46:59
Punkten:1 - Spiller ECO Dzenan(BAS )
3
67 : 29
38
 
16:46:46
Fehler bäigesat P2 Spiller VANDLER Fabien(LAL )
3
 
16:46:18
Punkten:2 - Spiller ECO Dzenan(BAS )
3
67 : 28
39
 
16:45:52
Punkten:2 - Spiller VANDLER Fabien(LAL )
3
67 : 26
41
 
16:45:44
Punkten:2 - Spiller ECO Dzenan(BAS )
3
65 : 26
39
 
16:44:57
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
65 : 24
41
 
16:44:44
Punkten:2 - Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
3
63 : 24
39
 
16:44:04
Punkten:2 - Spiller VANDLER Fabien(LAL )
3
63 : 22
41
 
16:43:32
Punkten:1 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
61 : 22
39
 
16:43:20
Punkten:1 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
60 : 22
38
 
16:43:00
Fehler bäigesat P2 Spiller KÜHN Georges(BAS )
3
 
16:42:38
Punkten:2 - Spiller KÜHN Georges(BAS )
3
59 : 22
37
 
16:42:06
Fehler bäigesat P1 Spiller ALBANESE Matteo Elia(BAS )
3
 
16:41:56
Punkten:2 - Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
3
59 : 20
39
 
16:41:31
Fehler bäigesat P Spiller LAERA Fabio(LAL )
3
 
Quart 2
16:34:31
10. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
16:34:09
Punkten:1 - Spiller KÜHN Georges(BAS )
2
57 : 20
37
 
16:33:40
Fehler bäigesat P2 Spiller SANTOS LOPES Joël(LAL )
2
 
16:33:14
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
2
57 : 19
38
 
16:32:35
Punkten:1 - Spiller VANDLER Ronalson(LAL )
2
55 : 19
36
 
16:32:02
Fehler bäigesat P2 Spiller ECO Dzenan(BAS )
2
 
16:30:12
Fehler bäigesat P2 Spiller OMER Eliot(BAS )
2
 
16:30:12
Fehler entfernt: P Spiller OMER Eliot(BAS )
2
 
16:30:01
Fehler bäigesat P Spiller OMER Eliot(BAS )
2
 
16:29:35
Punkten:2 - Spiller VANDLER Fabien(LAL )
2
54 : 19
35
 
16:29:31
Punkten:3 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
2
52 : 19
33
 
16:29:02
Punkten:2 - Spiller SANTOS LOPES Joël(LAL )
2
49 : 19
30
 
16:28:35
Punkten:2 - Spiller JACK Thomas(BAS )
2
47 : 19
28
 
16:27:07
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
2
47 : 17
30
 
16:26:17
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
45 : 17
28
 
16:25:47
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller OMER Eliot(BAS )
2
 
16:25:38
Fehler bäigesat P Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
2
 
16:24:39
Fehler bäigesat P Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
2
 
16:24:16
Punkten:3 - Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
2
43 : 17
26
 
16:23:58
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
2
43 : 14
29
 
16:21:39
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
16:21:16
Feeler geläscht P Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
2
 
16:21:09
Fehler bäigesat P Spiller BOVERY Noé(BAS )
2
 
16:20:51
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
2
41 : 14
27
 
16:20:31
Fehler bäigesat P Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
2
 
16:19:59
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Edi(LAL )
2
39 : 14
25
 
16:19:10
Fehler bäigesat P Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
2
 
16:18:53
Punkten:3 - Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
2
37 : 14
23
 
16:18:28
Punkten:1 - Spiller BOVERY Noé(BAS )
2
37 : 11
26
 
16:17:50
Fehler bäigesat P2 Spiller ENGEL Georges Jora(LAL )
2
 
16:17:31
Punkten:2 - Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
2
37 : 10
27
 
16:17:11
Punkten:2 - Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
2
37 : 8
29
 
16:16:29
Punkten:2 - Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
2
35 : 8
27
 
16:15:55
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
33 : 8
25
 
16:15:38
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
32 : 8
24
 
16:15:24
Fehler bäigesat P2 Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
2
 
16:14:46
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Edi(LAL )
2
31 : 8
23
 
16:14:11
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller HOFFMANN Jo(BAS )
2
 
Quart 1
16:11:17
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
 
16:11:11
Fehler bäigesat P2 Spiller SANTOS LOPES Joël(LAL )
1
 
16:10:52
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
1
29 : 8
21
 
16:10:30
Punkten:1 - Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
1
27 : 8
19
 
16:10:05
Fehler bäigesat P2 Spiller VANDLER Ronalson(LAL )
1
 
16:09:32
Punkten:2 - Spiller BOVERY Noé(BAS )
1
27 : 7
20
 
16:07:15
9. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(BAS )
1
 
16:07:01
Punkten:2 - Spiller VANDLER Ronalson(LAL )
1
27 : 5
22
 
16:06:45
Punkten:2 - Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
1
25 : 5
20
 
16:06:16
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
1
23 : 5
18
 
16:05:51
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller VANDLER Ronalson(LAL )
1
 
16:05:15
Punkten:2 - Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
1
21 : 5
16
 
16:04:46
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
1
21 : 3
18
 
16:04:30
Fehler bäigesat P1 Spiller BOVERY Noé(BAS )
1
 
16:04:22
Punkten:2 - Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
1
19 : 3
16
 
16:04:02
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
1
17 : 3
14
 
16:03:44
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
1
15 : 3
12
 
16:03:22
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LO CANE Vittorio(BAS )
1
 
16:03:17
Punkten:1 - Spiller BOVERY Noé(BAS )
1
13 : 3
10
 
16:02:54
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SANTOS LOPES Joël(LAL )
1
 
16:02:51
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LIMA ANDRADE Yannic(BAS )
1
 
16:02:40
Fehler bäigesat P2 Spiller SABOTIC Edi(LAL )
1
 
16:02:12
Punkten:2 - Spiller ECO Dzenan(BAS )
1
13 : 2
11
 
16:01:29
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Edi(LAL )
1
13 : 0
13
 
16:00:59
Fehler bäigesat P Spiller ENGEL Georges Jora(LAL )
1
 
16:00:17
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BOVERY Noé(BAS )
1
 
16:00:04
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller IORIO Quentin Lauren(LAL )
1
 
15:59:59
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SABOTIC Edi(LAL )
1
 
15:59:22
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(BAS )
1
 
15:58:44
Fehler bäigesat P2 Spiller JAEGER Matt(LAL )
1
 
15:57:26
Punkten:1 - Spiller VANDLER Fabien(LAL )
1
11 : 0
11
 
15:56:56
Fehler bäigesat P2 Spiller KÜHN Georges(BAS )
1
 
15:56:28
Punkten:2 - Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
1
10 : 0
10
 
15:56:02
Fehler bäigesat P Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
1
 
15:54:49
Fehler bäigesat P Spiller LAERA Fabio(LAL )
1
 
15:54:25
Fehler bäigesat P Spiller JAEGER Matt(LAL )
1
 
15:53:34
Punkten:3 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
1
8 : 0
8
 
15:53:10
Punkten:3 - Spiller JAEGER Matt(LAL )
1
5 : 0
5
 
15:52:52
Fehler bäigesat P1 Spiller JACK Thomas(BAS )
1
 
15:52:42
Punkten:2 - Spiller LAERA Fabio(LAL )
1
2 : 0
2
 
15:48:40
Éischt 5 asetzen: Spiller KÜHN Georges(BAS )
1
 
15:48:33
Éischt 5 asetzen: Spiller JACK Thomas(BAS )
1
 
15:48:29
Éischt 5 asetzen: Spiller ECO Dzenan(BAS )
1
 
15:48:23
Éischt 5 asetzen: Spiller ALBANESE Matteo Elia(BAS )
1
 
15:48:16
Éischt 5 asetzen: Spiller PAVAN BRUNI Roberto(BAS )
1
 
15:47:27
Éischt 5 asetzen: Spiller LAERA Fabio(LAL )
1
 
15:47:17
Éischt 5 asetzen: Spiller VANDLER Fabien(LAL )
1
 
15:47:14
Éischt 5 asetzen: Spiller ERCOLANI Mathieu(LAL )
1
 
15:47:08
Éischt 5 asetzen: Spiller ENGEL Georges Jora(LAL )
1
 
15:47:03
Éischt 5 asetzen: Spiller JAEGER Matt(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 57(94-37) - Hedgehogs Bascharage:0()

Arbitres

WEIWERS Lyn.
GRAGLIA Lis.