Cadets:Phase I Div.2
24/09/2022 - 16h30
C.s. Hartmann - Salle Grimler
55
73
15:18 / 18:17 / 13:18 / 9:20
Informations

T71 Dudelange

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
9
2
2
1
4 (P1+P2+P1+U1)
24
4
12
0
2 (P2+P2)
2
0
1
0
0
0
0
0
0
4 (P2+P2+P2+P2)
5
0
1
1
3 (P +P +P2)
0
0
0
0
0
3
1
1
0
4 (P1+P +P +P1)
0
0
0
0
3 (P2+P +P2)
12
2
4
1
2 (P2+P1)
0
0
0
0
0
 
Total
55
9
21
3
22

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
7
1
3
0
3 (P2+P +P2)
6
2
2
0
0
6
0
3
0
3 (P2+P +P2)
21
6
3
3
4 (P2+P +P2+P2)
4
0
2
0
2 (P +P )
8
0
4
0
2 (P +P2)
5
0
1
1
2 (P +P )
0
0
0
0
0
12
0
6
0
2 (P2+P )
0
0
0
0
0
 
Total
73
9
26
4
18
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
18:13:01
Signal Enn vum Match
4
 
18:11:04
Fehler bäigesat P2 Spiller BECIC Mahir(T71 )
4
 
18:10:16
Punkten:1 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
4
55 : 73
-18
 
18:09:48
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
4
 
18:08:48
Fehler bäigesat P1 Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
4
 
18:08:30
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
4
54 : 73
-19
 
18:07:47
Punkten:2 - Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
4
54 : 71
-17
 
18:06:29
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
4
 
18:06:11
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
4
54 : 69
-15
 
18:05:30
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
4
 
18:04:51
Punkten:2 - Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
4
52 : 69
-17
 
18:03:58
Punkten:1 - Spiller GUEDES Len(T71 )
4
52 : 67
-15
 
18:03:27
Fehler bäigesat P2 Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
4
 
18:03:05
Punkten:2 - Spiller URWALD Sam(GRE )
4
51 : 67
-16
 
18:02:41
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
4
51 : 65
-14
 
18:02:33
Fehler bäigesat P1 Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
4
 
18:02:05
Fehler bäigesat P Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
4
 
18:01:45
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
4
51 : 63
-12
 
18:01:21
Punkten:1 - Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
4
51 : 61
-10
 
18:00:56
Fehler bäigesat P2 Spiller URWALD Sam(GRE )
4
 
18:00:18
Punkten:2 - Spiller GRAFFE Bob(GRE )
4
50 : 61
-11
 
17:59:34
Punkten:3 - Spiller URWALD Sam(GRE )
4
50 : 59
-9
 
17:59:17
Punkten:2 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
4
50 : 56
-6
 
17:59:06
Punkten:3 - Spiller URWALD Sam(GRE )
4
48 : 56
-8
 
17:57:56
Fehler bäigesat P Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
4
 
17:57:00
Fehler bäigesat P Spiller CANDELL Noah(GRE )
4
 
17:54:40
Punkten:2 - Spiller GLOD Leo(T71 )
4
48 : 53
-5
 
17:53:36
Fehler bäigesat P2 Spiller MELANDA Ruben(T71 )
4
 
17:53:18
Fehler bäigesat P Spiller PEFFER Yannick(GRE )
4
 
Quart 3
17:53:04
Feeler geläscht P Spiller PEFFER Yannick(GRE )
3
 
17:52:29
Fehler bäigesat P Spiller PEFFER Yannick(GRE )
3
 
17:52:15
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
3
46 : 53
-7
 
17:52:00
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
3
46 : 52
-6
 
17:51:48
Fehler bäigesat P2 Spiller MELANDA Ruben(T71 )
3
 
17:47:00
10. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(T71 )
3
 
17:46:52
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
46 : 51
-5
 
17:46:20
Fehler bäigesat P2 Spiller GLOD Leo(T71 )
3
 
17:45:39
Punkten:3 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
3
46 : 50
-4
 
17:45:14
Punkten:2 - Spiller PEFFER Yannick(GRE )
3
43 : 50
-7
 
17:44:42
Fehler bäigesat U1 Spiller GUEDES Len(T71 )
3
 
17:44:32
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
43 : 48
-5
 
17:44:16
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
43 : 47
-4
 
17:40:04
Punkten:1 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
3
43 : 45
-2
 
17:39:41
Fehler bäigesat P2 Spiller URWALD Sam(GRE )
3
 
17:39:20
Punkten:2 - Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
3
42 : 45
-3
 
17:38:53
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
3
42 : 43
-1
 
17:37:53
Fehler bäigesat P Spiller BECIC Mahir(T71 )
3
 
17:37:40
Punkten:2 - Spiller URWALD Sam(GRE )
3
42 : 41
1
 
17:37:08
Punkten:2 - Spiller BECKER Pol(T71 )
3
42 : 39
3
 
17:36:10
Fehler bäigesat P Spiller URWALD Sam(GRE )
3
 
17:35:04
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
3
40 : 39
1
 
17:34:51
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
3
40 : 38
2
 
17:34:40
Fehler bäigesat P2 Spiller MELANDA Ruben(T71 )
3
 
17:34:22
Fehler bäigesat P Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
3
 
17:31:54
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
17:31:28
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
3
40 : 37
3
 
17:28:18
Fehler bäigesat P2 Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
3
 
17:26:48
Punkten:1 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
3
38 : 37
1
 
17:26:36
Fehler bäigesat P2 Spiller KRIER Jeff(GRE )
3
 
17:25:26
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
3
37 : 37
0
 
17:24:36
Fehler bäigesat P Spiller KRIER Jeff(GRE )
3
 
17:24:20
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
3
35 : 37
-2
 
17:23:44
Punkten:2 - Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
3
33 : 37
-4
 
Quart 2
17:14:37
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
33 : 35
-2
 
17:14:30
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
31 : 35
-4
 
17:14:23
Punkten:2 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
2
29 : 35
-6
 
17:14:11
Punkten geläscht: 1 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
2
27 : 35
-8
 
17:13:59
Punkten geläscht: 2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
28 : 35
-7
 
17:13:52
Punkten geläscht: 2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
30 : 35
-5
 
17:12:23
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
32 : 35
-3
 
17:11:28
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
30 : 35
-5
 
17:11:15
Punkten:1 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
2
28 : 35
-7
 
17:10:55
Punkten:1 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
27 : 35
-8
 
17:10:33
Fehler bäigesat P2 Spiller URWALD Sam(GRE )
2
 
17:09:33
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
26 : 35
-9
 
17:09:07
Fehler bäigesat P1 Spiller GUEDES Len(T71 )
2
 
17:08:57
Punkten:2 - Spiller KRIER Jeff(GRE )
2
24 : 35
-11
 
17:08:20
Punkten:2 - Spiller KRIER Jeff(GRE )
2
24 : 33
-9
 
17:08:01
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
24 : 31
-7
 
17:07:28
Punkten:1 - Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
2
22 : 31
-9
 
17:07:11
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PARDON Jules(T71 )
2
 
17:06:57
Fehler bäigesat P2 Spiller GUEDES Len(T71 )
2
 
17:06:22
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
2
22 : 30
-8
 
17:05:02
Punkten:1 - Spiller GUEDES Len(T71 )
2
20 : 30
-10
 
17:04:47
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
2
 
17:04:26
Fehler bäigesat P Spiller GLOD Leo(T71 )
2
 
17:02:32
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(T71 )
2
 
17:02:08
Punkten:2 - Spiller KRIER Jeff(GRE )
2
19 : 30
-11
 
17:01:04
Punkten:2 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
2
19 : 28
-9
 
17:00:31
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
2
17 : 28
-11
 
17:00:21
Fehler bäigesat P1 Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
2
 
17:00:12
Punkten:2 - Spiller URWALD Sam(GRE )
2
17 : 27
-10
 
16:59:02
Fehler bäigesat P Spiller PEFFER Yannick(GRE )
2
 
16:58:22
Punkten:2 - Spiller FERNANDES GONCALVES Baltasar(GRE )
2
17 : 25
-8
 
16:57:54
Punkten:2 - Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
2
17 : 23
-6
 
16:57:00
Punkten:1 - Spiller URWALD Sam(GRE )
2
17 : 21
-4
 
16:56:48
Fehler bäigesat P2 Spiller MELANDA Ruben(T71 )
2
 
16:56:10
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MELANDA Ruben(T71 )
2
 
16:55:49
Punkten:2 - Spiller GUEDES Len(T71 )
2
17 : 20
-3
 
16:55:28
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
2
15 : 20
-5
 
16:55:03
Fehler bäigesat P Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
2
 
16:54:45
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ADAM Ryan Isaac(GRE )
2
 
Quart 1
16:51:17
Punkten:3 - Spiller GRAFFE Bob(GRE )
1
15 : 18
-3
 
16:50:54
Fehler bäigesat P Spiller GLOD Leo(T71 )
1
 
16:50:05
Punkten:3 - Spiller GUEDES Len(T71 )
1
15 : 15
0
 
16:49:52
Fehler bäigesat P Spiller GRAFFE Bob(GRE )
1
 
16:49:19
Punkten:3 - Spiller GLOD Leo(T71 )
1
12 : 15
-3
 
16:48:57
Fehler bäigesat P Spiller GRAFFE Bob(GRE )
1
 
16:47:25
Fehler bäigesat P2 Spiller BECIC Mahir(T71 )
1
 
16:44:55
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
1
 
16:43:55
Punkten:2 - Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
1
9 : 15
-6
 
16:43:33
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BECIC Mahir(T71 )
1
 
16:43:25
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCAILLET Martin(GRE )
1
 
16:43:08
Punkten:2 - Spiller GUEDES Len(T71 )
1
9 : 13
-4
 
16:42:57
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
7 : 13
-6
 
16:42:29
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHUMACHER Robyn(GRE )
1
 
16:42:02
Punkten:2 - Spiller FERNANDES GONCALVES Baltasar(GRE )
1
7 : 11
-4
 
16:41:45
Punkten:2 - Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
1
7 : 9
-2
 
16:41:02
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
 
16:40:54
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller GLOD Leo(T71 )
1
 
16:40:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller COSTA FARINHA Rafael(T71 )
1
 
16:40:30
Fehler bäigesat P1 Spiller GUEDES Len(T71 )
1
 
16:40:21
Punkten:2 - Spiller PEFFER Yannick(GRE )
1
5 : 9
-4
 
16:39:51
Punkten:2 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
1
5 : 7
-2
 
16:39:36
Punkten:2 - Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
1
3 : 7
-4
 
16:38:09
Punkten:2 - Spiller CANDELL Noah(GRE )
1
3 : 5
-2
 
16:38:00
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
1
 
16:37:54
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHLAMMES Alexis(GRE )
1
 
16:37:47
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FERNANDES GONCALVES Baltasar(GRE )
1
 
16:37:35
Feeler geläscht P2 Spiller KRIER Jeff(GRE )
1
 
16:37:26
Fehler bäigesat P2 Spiller CANDELL Noah(GRE )
1
 
16:37:09
Fehler bäigesat P2 Spiller KRIER Jeff(GRE )
1
 
16:35:21
Punkten:2 - Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
1
3 : 3
0
 
16:34:48
Punkten:1 - Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
1
1 : 3
-2
 
16:34:24
Fehler bäigesat P2 Spiller KRIER Jeff(GRE )
1
 
16:34:01
Punkten:3 - Spiller URWALD Sam(GRE )
1
0 : 3
-3
 
16:25:29
Éischt 5 asetzen: Spiller HIPPERT Yann(T71 )
1
 
16:25:21
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHROEDER Nils(T71 )
1
 
16:25:16
Éischt 5 asetzen: Spiller BECKER Pol(T71 )
1
 
16:25:11
Éischt 5 asetzen: Spiller MALESEVIC Uros(T71 )
1
 
16:25:04
Éischt 5 asetzen: Spiller GUEDES Len(T71 )
1
 
16:18:04
Éischt 5 asetzen: Spiller CANDELL Noah(GRE )
1
 
16:17:58
Éischt 5 asetzen: Spiller PEFFER Yannick(GRE )
1
 
16:17:47
Éischt 5 asetzen: Spiller GRAFFE Bob(GRE )
1
 
16:17:41
Éischt 5 asetzen: Spiller KRIER Jeff(GRE )
1
 
16:17:37
Éischt 5 asetzen: Spiller URWALD Sam(GRE )
1
 
Avantage maximal
T71 Dudelange: 3(42-39,40-37) - Grengewald Hostert:19(54-73)

Arbitres

RASTODER Oma.
CHRETIEN Sev.