Scolaires:Phase I Div.2
02/10/2022 - 16h00
Centre Scolaire Et Sportif
65
82
18:11 / 15:26 / 14:23 / 18:22
Informations

Contern

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
2
0
0
4 (P1+P +P2+P2)
24
2
11
0
2 (P1+P1)
5
1
2
0
2 (P +P )
0
0
0
0
2 (P1+P1)
19
7
6
0
5 (P2+P2+P2+P2+P )
8
1
2
1
4 (P2+P2+P +P2)
3
1
1
0
5 (P2+P2+P +P2+P2)
4
0
2
0
3 (P2+P2+P2)
 
Total
65
14
24
1
27

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
15
2
5
1
2 (P +P2)
2
0
1
0
5 (P +P2+P +P +P2)
4
0
2
0
2 (P1+P2)
26
9
7
1
4 (P2+P +P +P2)
0
0
0
0
0
8
2
3
0
3 (P2+P +P2)
0
0
0
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
8
0
4
0
3 (P +P +P )
13
3
5
0
4 (P +P2+P2+P2)
6
0
3
0
2 (P2+P2)
 
Total
82
16
30
2
26
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
18:18:59
Signal Enn vum Match
4
 
18:18:05
Fehler bäigesat P2 Spiller MAGGI Valentin(CON )
4
 
18:17:50
Punkten:2 - Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
4
65 : 82
-17
 
18:17:25
Punkten:2 - Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
4
63 : 82
-19
 
18:16:37
Punkten:1 - Spiller MAGGI Valentin(CON )
4
61 : 82
-21
 
18:16:22
Punkten:1 - Spiller MAGGI Valentin(CON )
4
60 : 82
-22
 
18:16:03
Fehler bäigesat P2 Spiller PRAESTEGAARD Peter Dollaris(GRE )
4
 
18:14:57
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
59 : 82
-23
 
18:13:12
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
4
 
18:12:35
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller CAPOZUCCA Santiago(GRE )
4
 
18:11:09
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
4
59 : 80
-21
 
18:10:53
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
57 : 80
-23
 
18:10:27
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
57 : 78
-21
 
18:09:45
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
57 : 76
-19
 
18:09:33
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
4
57 : 74
-17
 
18:08:54
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller STEYER Raik(GRE )
4
 
18:08:49
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller SUHRCKE Manuel Dominik(GRE )
4
 
18:08:10
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
55 : 74
-19
 
18:08:04
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
55 : 73
-18
 
18:07:57
Fehler bäigesat P1 Spiller REDING Tom(CON )
4
 
18:07:17
Punkten:2 - Spiller WOHL Landon(CON )
4
55 : 71
-16
 
18:07:11
Fehler bäigesat P Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
 
18:06:58
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
53 : 71
-18
 
18:06:34
Feeler geläscht P2 Spiller WOHL Landon(CON )
4
 
18:06:26
Fehler bäigesat P2 Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
4
 
18:05:44
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
4
53 : 69
-16
 
18:05:32
Punkten:1 - Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
4
53 : 67
-14
 
18:04:59
Fehler bäigesat P2 Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
4
 
18:04:37
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
52 : 67
-15
 
18:04:28
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
52 : 66
-14
 
18:03:41
Fehler bäigesat P2 Spiller MATGEN Cassian(CON )
4
 
18:02:49
4. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(CON )
4
 
18:02:40
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
4
 
18:02:17
Punkten:2 - Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
4
52 : 65
-13
 
18:01:09
Fehler bäigesat P Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
 
18:00:52
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
4
50 : 65
-15
 
18:00:24
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
4
50 : 63
-13
 
18:00:08
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
4
48 : 63
-15
 
17:59:40
Punkten:1 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
4
48 : 61
-13
 
17:59:30
Fehler bäigesat P2 Spiller DEMUTH Mika(GRE )
4
 
17:59:00
Fehler bäigesat P Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
 
17:57:17
Fehler bäigesat P2 Spiller SALAC Martin(GRE )
4
 
17:56:42
Punkten:1 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
4
47 : 61
-14
 
17:56:11
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
4
 
17:54:12
Fehler bäigesat P Spiller INFALT Charel(CON )
4
 
Quart 3
17:51:04
Fehler bäigesat P Spiller WOHL Landon(CON )
3
 
17:50:34
Fehler bäigesat P2 Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
3
 
17:50:34
Feeler geläscht P Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
3
 
17:49:37
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
47 : 60
-13
 
17:47:13
Punkten:1 - Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
3
47 : 58
-11
 
17:46:49
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
 
17:46:23
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
46 : 58
-12
 
17:46:13
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
46 : 57
-11
 
17:45:56
Fehler bäigesat P2 Spiller INFALT Charel(CON )
3
 
17:45:28
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
3
46 : 56
-10
 
17:45:12
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
 
17:44:41
Punkten:1 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
3
45 : 56
-11
 
17:44:20
Fehler bäigesat P2 Spiller MAGGI Valentin(CON )
3
 
17:43:23
Fehler bäigesat P Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
3
 
17:43:00
Punkten:3 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
3
45 : 55
-10
 
17:40:58
7. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
17:40:52
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
3
45 : 52
-7
 
17:40:40
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
43 : 52
-9
 
17:40:33
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
3
43 : 50
-7
 
17:40:20
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
3
41 : 50
-9
 
17:40:07
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
3
41 : 48
-7
 
17:39:21
Fehler bäigesat P2 Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
3
 
17:39:04
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
39 : 48
-9
 
17:38:08
Fehler bäigesat P Spiller MAGGI Valentin(CON )
3
 
17:37:36
Fehler bäigesat P Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
 
17:34:31
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
17:34:20
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
3
39 : 46
-7
 
17:33:26
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
3
37 : 46
-9
 
17:33:14
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
35 : 46
-11
 
17:33:04
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
3
 
17:32:57
Fehler bäigesat P Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
3
 
17:32:11
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
3
35 : 44
-9
 
17:32:03
Fehler bäigesat P Spiller SALAC Martin(GRE )
3
 
17:31:40
Fehler bäigesat P Spiller SALAC Martin(GRE )
3
 
17:30:49
Punkten:3 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
33 : 44
-11
 
17:29:00
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(CON )
3
 
17:28:29
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
33 : 41
-8
 
17:28:22
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
3
33 : 40
-7
 
17:28:16
Fehler bäigesat P1 Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
3
 
17:27:11
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
33 : 38
-5
 
17:26:40
Fehler bäigesat P2 Spiller INFALT Charel(CON )
3
 
17:25:28
Fehler bäigesat P2 Spiller SALAC Martin(GRE )
3
 
Quart 2
17:16:14
9. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
17:15:40
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
2
33 : 37
-4
 
17:15:13
Fehler bäigesat P2 Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
2
 
17:14:48
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
32 : 37
-5
 
17:14:44
Fehler bäigesat P1 Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
2
 
17:13:54
Punkten:2 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
2
32 : 35
-3
 
17:13:36
Punkten:2 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
2
32 : 33
-1
 
17:13:09
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
2
32 : 31
1
 
17:12:55
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
2
31 : 31
0
 
17:12:43
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
 
17:12:19
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
30 : 31
-1
 
17:12:09
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
30 : 30
0
 
17:12:02
Fehler bäigesat P1 Spiller MAGGI Valentin(CON )
2
 
17:11:24
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
30 : 28
2
 
17:10:08
Fehler bäigesat P2 Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
2
 
17:09:47
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
2
30 : 26
4
 
17:09:30
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
2
29 : 26
3
 
17:09:20
Fehler bäigesat P1 Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
2
 
17:08:03
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
27 : 26
1
 
17:06:15
6. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(CON )
2
 
17:06:08
Fehler bäigesat P Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
 
17:05:41
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
27 : 24
3
 
17:05:29
Punkten:3 - Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
2
27 : 22
5
 
17:05:10
Fehler bäigesat P2 Spiller MATGEN Cassian(CON )
2
 
17:05:06
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
24 : 22
2
 
17:04:50
Feeler geläscht P2 Spiller WOHL Landon(CON )
2
 
17:04:33
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
2
 
17:04:00
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
24 : 21
3
 
17:03:39
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
24 : 20
4
 
17:03:30
Fehler bäigesat P1 Spiller REDING Tom(CON )
2
 
17:03:11
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
2
24 : 18
6
 
17:02:47
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
22 : 18
4
 
17:01:00
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(CON )
2
 
16:59:57
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
22 : 16
6
 
16:59:18
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
2
 
16:57:46
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
2
22 : 15
7
 
16:57:10
Punkten:2 - Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
2
20 : 15
5
 
16:57:02
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
2
20 : 13
7
 
16:56:36
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
2
18 : 13
5
 
16:56:22
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller REDING Tom(CON )
2
 
Quart 1
16:54:17
Fehler bäigesat P Spiller SALAC Martin(GRE )
1
 
16:53:10
Punkten:2 - Spiller SALAC Martin(GRE )
1
18 : 11
7
 
16:52:58
Punkten:2 - Spiller MATGEN Cassian(CON )
1
18 : 9
9
 
16:52:38
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
16 : 9
7
 
16:52:10
Fehler bäigesat P2 Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
1
 
16:51:55
Punkten:1 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
1
16 : 8
8
 
16:51:51
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
1
15 : 8
7
 
16:51:45
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SALAC Martin(GRE )
1
 
16:49:48
Punkten:2 - Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
1
13 : 8
5
 
16:48:49
Fehler bäigesat P2 Spiller INFALT Charel(CON )
1
 
16:48:01
Punkten:1 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
11 : 8
3
 
16:47:50
Punkten:1 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
11 : 7
4
 
16:47:32
Fehler bäigesat P2 Spiller INFALT Charel(CON )
1
 
16:46:51
Punkten:1 - Spiller WOHL Landon(CON )
1
11 : 6
5
 
16:46:35
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
16:46:12
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MAGGI Valentin(CON )
1
 
16:45:03
Fehler bäigesat P2 Spiller MATGEN Cassian(CON )
1
 
16:44:40
Punkten:2 - Spiller MATGEN Cassian(CON )
1
10 : 6
4
 
16:44:16
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PRAESTEGAARD Peter Dollaris(GRE )
1
 
16:43:35
Fehler bäigesat P Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
 
16:42:48
Punkten:2 - Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
1
8 : 6
2
 
16:41:03
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
1
 
16:40:17
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
1
8 : 4
4
 
16:39:50
Punkten:2 - Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
1
6 : 4
2
 
16:39:41
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LEGRAND Kieran Alexand(GRE )
1
 
16:39:22
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MC NULTY C. Samuel Michael(CON )
1
 
16:39:01
Fehler bäigesat P Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
1
 
16:38:03
Punkten:2 - Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
1
6 : 2
4
 
16:37:03
Fehler bäigesat P2 Spiller WOHL Landon(CON )
1
 
16:36:23
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
4 : 2
2
 
16:35:59
Fehler bäigesat P Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
1
 
16:35:44
Punkten:2 - Spiller INFALT Charel(CON )
1
4 : 0
4
 
16:35:20
Fehler bäigesat P Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
 
16:35:02
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
1
2 : 0
2
 
16:34:49
Punkten:1 - Spiller INFALT Charel(CON )
1
1 : 0
1
 
16:34:19
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
16:33:00
Fehler bäigesat P2 Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
 
16:32:32
Fehler bäigesat P Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
16:29:08
Éischt 5 asetzen: Spiller ROQUE DO AMARAL Nicolas(CON )
1
 
16:29:05
Éischt 5 asetzen: Spiller DENIZLERKURDU Efe(CON )
1
 
16:29:03
Éischt 5 asetzen: Spiller INFALT Charel(CON )
1
 
16:28:59
Éischt 5 asetzen: Spiller MATGEN Cassian(CON )
1
 
16:28:57
Éischt 5 asetzen: Spiller WOHL Landon(CON )
1
 
16:28:36
Éischt 5 asetzen: Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
1
 
16:28:25
Éischt 5 asetzen: Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
16:28:22
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
16:28:14
Éischt 5 asetzen: Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
 
16:28:07
Éischt 5 asetzen: Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
 
Avantage maximal
Contern: 9(18-9) - Grengewald Hostert:23(59-82,57-80)

Arbitres

ILBEGI TEYMOURI Ali.
MARTINS And.