Scolaires:Phase I Div.2
16/10/2022 - 14h15
Hall Omnisport
96
51
24:12 / 21:15 / 22:16 / 29:8
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
19
3
8
0
1 (P2)
4
0
2
0
1 (P2)
12
0
6
0
0
11
1
5
0
4 (P1+P2+P2+P2)
6
0
3
0
2 (P2+P )
20
0
10
0
2 (P +P )
2
0
1
0
1 (P2)
7
0
2
1
4 (P2+P2+P2+P )
7
0
2
1
3 (P +P2+P )
8
0
4
0
1 (P2)
 
Total
96
4
43
2
19

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
4
0
2
0
2 (P +P2)
0
0
0
0
3 (P1+P +P )
5
3
1
0
0
5
3
1
0
1 (P1)
2
0
1
0
1 (P1)
10
1
3
1
2 (P +P2)
4
0
2
0
0
18
4
7
0
4 (P2+P2+P1+P )
3
0
0
1
0
 
Total
51
11
17
2
13
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:46:41
Signal Enn vum Match
4
 
15:46:00
Punkten:2 - Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
4
96 : 51
45
 
15:45:35
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
94 : 51
43
 
15:44:07
Punkten:2 - Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
4
94 : 49
45
 
15:43:47
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
92 : 49
43
 
15:42:04
Fehler bäigesat P1 Spiller STEYER Raik(GRE )
4
 
15:42:00
Punkten:2 - Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
4
90 : 49
41
 
15:39:56
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
88 : 49
39
 
15:39:35
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
86 : 49
37
 
15:39:06
Fehler bäigesat P Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
4
 
15:38:38
Fehler bäigesat P Spiller BAUER Asad(LAL )
4
 
15:38:10
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
4
84 : 49
35
 
15:37:38
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
4
82 : 49
33
 
15:36:55
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
4
 
15:35:23
Punkten:2 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
4
82 : 47
35
 
15:34:51
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
80 : 47
33
 
15:34:00
Fehler bäigesat P2 Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
4
 
15:33:24
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
78 : 47
31
 
15:33:17
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
4
76 : 47
29
 
15:31:35
3. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
4
 
15:31:29
Punkten:2 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
4
76 : 45
31
 
15:31:21
Punkten:2 - Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
74 : 45
29
 
15:30:53
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
4
72 : 45
27
 
15:30:29
Punkten:3 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
4
70 : 45
25
 
15:30:11
Fehler bäigesat P Spiller SALAC Martin(GRE )
4
 
15:29:30
Fehler bäigesat P2 Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
4
 
15:28:44
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
4
67 : 45
22
 
Quart 3
15:25:59
Punkten:1 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
3
67 : 43
24
 
15:25:21
Fehler bäigesat P2 Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
3
 
15:24:28
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
67 : 42
25
 
15:24:11
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
3
65 : 42
23
 
15:24:05
Punkten:1 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
3
65 : 40
25
 
15:23:42
Punkten:1 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
3
65 : 39
26
 
15:23:15
Fehler bäigesat P2 Spiller BAUER Asad(LAL )
3
 
15:22:57
Punkten:3 - Spiller BAUER Asad(LAL )
3
65 : 38
27
 
15:22:12
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
62 : 38
24
 
15:21:13
Punkten:1 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
3
60 : 38
22
 
15:21:03
Fehler bäigesat P Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
3
 
15:20:21
Fehler bäigesat P2 Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
 
15:19:37
Fehler bäigesat P Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
3
 
15:19:16
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
60 : 37
23
 
15:18:54
Punkten:2 - Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
3
58 : 37
21
 
15:18:15
Punkten:3 - Spiller STOBART Oliver Thomas(GRE )
3
58 : 35
23
 
15:17:32
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
58 : 32
26
 
15:16:52
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
56 : 32
24
 
15:15:38
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
54 : 32
22
 
15:15:20
Fehler bäigesat P2 Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
3
 
15:12:40
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
15:12:27
Punkten:2 - Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
3
54 : 31
23
 
15:12:05
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
52 : 31
21
 
15:11:38
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
3
50 : 31
19
 
15:10:18
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
50 : 29
21
 
15:10:04
Punkten:1 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
50 : 27
23
 
15:09:55
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
3
 
15:09:47
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
49 : 27
22
 
15:09:25
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
47 : 27
20
 
15:08:17
Fehler bäigesat P Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
 
15:07:43
Fehler bäigesat P Spiller SALAC Martin(GRE )
3
 
Quart 2
14:56:52
Punkten:2 - Spiller STEYER Raik(GRE )
2
45 : 27
18
 
14:56:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller STEYER Raik(GRE )
2
 
14:56:21
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SUHRCKE Manuel Dominik(GRE )
2
 
14:55:49
Punkten:2 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
45 : 25
20
 
14:55:16
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
43 : 25
18
 
14:54:48
Fehler bäigesat P2 Spiller BAUER Asad(LAL )
2
 
14:54:11
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
43 : 24
19
 
14:53:35
Fehler bäigesat P2 Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
 
14:53:15
Punkten:2 - Spiller BAUER Asad(LAL )
2
43 : 23
20
 
14:52:47
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
41 : 23
18
 
14:52:34
Punkten:2 - Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
2
39 : 23
16
 
14:51:26
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
37 : 23
14
 
14:51:08
Punkten:2 - Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
2
37 : 21
16
 
14:50:33
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
35 : 21
14
 
14:50:11
Fehler bäigesat P2 Spiller BAUER Asad(LAL )
2
 
14:47:56
6. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
14:47:46
Fehler bäigesat P1 Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
 
14:47:39
Punkten:2 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
35 : 20
15
 
14:47:18
Punkten:3 - Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
2
33 : 20
13
 
14:46:33
Punkten:2 - Spiller BAUER Asad(LAL )
2
33 : 17
16
 
14:45:48
Punkten:2 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
31 : 17
14
 
14:45:14
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
29 : 17
12
 
14:44:47
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
2
 
14:44:43
Fehler bäigesat P2 Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
 
14:43:55
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
29 : 16
13
 
14:43:22
Fehler bäigesat P Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
 
14:42:39
Punkten:1 - Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
27 : 16
11
 
14:42:11
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ZIAI Reza Henry(GRE )
2
 
14:42:03
Fehler bäigesat P2 Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
2
 
14:41:17
Punkten:2 - Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
2
26 : 16
10
 
14:41:00
Fehler bäigesat P1 Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
2
 
14:40:47
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
2
24 : 16
8
 
14:40:23
Fehler bäigesat P Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
 
14:39:26
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BAUER Asad(LAL )
2
 
14:37:44
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
24 : 14
10
 
14:37:33
Punkten:1 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
2
24 : 13
11
 
14:37:18
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
 
14:37:15
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
2
 
14:36:59
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DUPONG Nicolas Franço(GRE )
2
 
Quart 1
14:33:53
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
24 : 12
12
 
14:33:35
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
22 : 12
10
 
14:33:09
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
20 : 12
8
 
14:32:53
Punkten:1 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
20 : 10
10
 
14:32:36
Punkten:1 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
19 : 10
9
 
14:32:21
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller STOBART Oliver Thomas(GRE )
1
 
14:32:16
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
14:31:45
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
18 : 10
8
 
14:30:46
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
1
 
14:29:57
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
1
 
14:29:41
Fehler bäigesat P1 Spiller SALAC Martin(GRE )
1
 
14:29:33
Punkten:2 - Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
1
16 : 10
6
 
14:29:13
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
14 : 10
4
 
14:28:51
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
12 : 10
2
 
14:28:28
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
12 : 8
4
 
14:27:50
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
10 : 8
2
 
14:27:01
Punkten:2 - Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
10 : 6
4
 
14:26:00
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DEMIROVIC Malik(LAL )
1
 
14:25:49
Fehler bäigesat P2 Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
1
 
14:24:48
Punkten:2 - Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
1
10 : 4
6
 
14:24:31
Fehler bäigesat P Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
 
14:23:30
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
14:21:42
Punkten:2 - Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
1
8 : 4
4
 
14:21:35
Fehler bäigesat P Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
14:21:35
Fehler entfernt: P1 Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
14:21:32
Fehler bäigesat P1 Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
14:20:26
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
6 : 4
2
 
14:20:11
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
6 : 2
4
 
14:17:40
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
4 : 2
2
 
14:17:26
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
2 : 2
0
 
14:17:06
Punkten:2 - Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
0 : 2
-2
 
14:05:55
Éischt 5 asetzen: Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
1
 
14:05:48
Éischt 5 asetzen: Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
1
 
14:05:44
Éischt 5 asetzen: Spiller MUJKIC LAUNOIS Mathieu Serge(LAL )
1
 
14:05:40
Éischt 5 asetzen: Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
 
14:05:36
Éischt 5 asetzen: Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
 
13:53:46
Éischt 5 asetzen: Spiller SALAC Martin(GRE )
1
 
13:53:42
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHUMACHER Linus(GRE )
1
 
13:53:37
Éischt 5 asetzen: Spiller MEYERS Max Daniel(GRE )
1
 
13:53:33
Éischt 5 asetzen: Spiller PIVIDOR Luca(GRE )
1
 
13:53:30
Éischt 5 asetzen: Spiller DEMUTH Mika(GRE )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 45(96-51,94-49) - Grengewald Hostert:2(0-2)

Arbitres

TOCICKIJ Kir.
TADIC Mar.