Scolaires:Phase I Div.5
16/10/2022 - 15h45
Hall Omnisport
58
73
17:18 / 12:21 / 20:16 / 9:18
Informations

Basket Esch B

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
9
0
3
1
2 (P2+P2)
0
0
0
0
1 (P1)
0
0
0
0
3 (P2+P +P )
17
4
5
1
3 (P2+P2+P )
4
0
2
0
2 (P2+P )
12
3
3
1
1 (P2)
0
0
0
0
1 (P )
7
1
3
0
4 (P1+P +P2+P )
7
1
3
0
3 (P1+P +P2)
 
Total
58
9
20
3
20

Grengewald Hostert B

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P2)
2
0
1
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
10
2
4
0
4 (P1+P +P2+P2)
12
2
5
0
5 (P2+P2+P +P +P )
2
0
1
0
0
13
2
4
1
3 (P2+P2+P2)
18
3
6
1
0
16
2
7
0
4 (P2+P2+P2+P2)
 
Total
73
11
28
2
18
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:44:26
Signal Enn vum Match
4
 
17:43:31
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
58 : 73
-15
 
17:43:16
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
58 : 71
-13
 
17:41:06
9. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(LALB)
4
 
17:40:23
Punkten:1 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
4
58 : 69
-11
 
17:40:08
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
 
17:39:20
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
57 : 69
-12
 
17:38:01
Fehler bäigesat P Spiller CURCIO Luca(GREB)
4
 
17:37:24
Punkten:2 - Spiller FINE Diego(LALB)
4
57 : 67
-10
 
17:37:04
Punkten:3 - Spiller STEYER Raik(GREB)
4
55 : 67
-12
 
17:36:30
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
4
55 : 64
-9
 
17:36:18
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
4
55 : 62
-7
 
17:35:37
Punkten:1 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
55 : 60
-5
 
17:35:25
Fehler bäigesat P2 Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
4
 
17:34:25
Fehler bäigesat P2 Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
4
 
17:33:17
Fehler bäigesat P2 Spiller STEYER Raik(GREB)
4
 
17:32:46
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
4
55 : 59
-4
 
17:32:25
Fehler bäigesat P2 Spiller CAPOZUCCA Santiago(GREB)
4
 
17:31:23
Fehler bäigesat P2 Spiller STEYER Raik(GREB)
4
 
17:29:45
Fehler bäigesat P Spiller FINE Diego(LALB)
4
 
17:29:12
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
4
54 : 59
-5
 
17:28:48
Fehler bäigesat P Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
4
 
17:28:21
Punkten:2 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
4
54 : 57
-3
 
17:28:03
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
4
52 : 57
-5
 
17:27:28
Fehler bäigesat P2 Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
4
 
17:25:46
Punkten:1 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
4
52 : 55
-3
 
17:25:26
Fehler bäigesat P2 Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
4
 
17:24:37
Fehler bäigesat P Spiller CURCIO Luca(GREB)
4
 
17:24:05
Fehler bäigesat P Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
4
 
17:23:25
Fehler bäigesat P Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
4
 
17:23:14
Punkten:2 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
4
51 : 55
-4
 
Quart 3
17:19:34
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
3
49 : 55
-6
 
17:18:41
Punkten:2 - Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
3
49 : 53
-4
 
17:18:02
Fehler bäigesat P2 Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
3
 
17:17:37
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
3
47 : 53
-6
 
17:17:23
Fehler bäigesat P1 Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
3
 
17:17:08
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
3
46 : 53
-7
 
17:16:55
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
3
44 : 53
-9
 
17:15:33
Fehler bäigesat P Spiller CURCIO Luca(GREB)
3
 
17:15:03
Punkten:2 - Spiller FINE Diego(LALB)
3
44 : 51
-7
 
17:14:53
Punkten:2 - Spiller GLORVIGEN James Olav(GREB)
3
42 : 51
-9
 
17:13:37
Fehler bäigesat P Spiller KAISER Eliaz(LALB)
3
 
17:11:58
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GREB)
3
 
17:11:28
Fehler bäigesat P Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
3
 
17:11:05
Punkten:2 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
3
42 : 49
-7
 
17:09:49
Fehler bäigesat P Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
3
 
17:09:19
Punkten:3 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
3
40 : 49
-9
 
17:07:33
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LALB)
3
 
17:07:28
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
3
37 : 49
-12
 
17:07:24
Fehler bäigesat P1 Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
3
 
17:05:17
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
3
37 : 47
-10
 
17:05:04
Punkten:2 - Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
3
37 : 45
-8
 
17:04:08
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
3
35 : 45
-10
 
17:02:45
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
3
35 : 43
-8
 
17:01:59
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
3
35 : 41
-6
 
17:01:36
Fehler bäigesat P2 Spiller STEYER Raik(GREB)
3
 
16:59:43
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
3
34 : 41
-7
 
16:59:19
Punkten:2 - Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
3
34 : 39
-5
 
16:58:56
Punkten:3 - Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
3
32 : 39
-7
 
Quart 2
16:50:32
Punkten:1 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
2
29 : 39
-10
 
16:50:17
Punkten:1 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
2
28 : 39
-11
 
16:49:58
Fehler bäigesat P2 Spiller CURCIO Luca(GREB)
2
 
16:49:44
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
2
27 : 39
-12
 
16:49:13
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
2
27 : 37
-10
 
16:48:41
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
2
27 : 36
-9
 
16:48:24
Fehler bäigesat P2 Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
2
 
16:47:38
Punkten:1 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
2
27 : 35
-8
 
16:47:25
Punkten:1 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
2
27 : 34
-7
 
16:47:06
Fehler bäigesat P2 Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
2
 
16:45:18
Fehler bäigesat P2 Spiller CURCIO Luca(GREB)
2
 
16:44:48
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
2
27 : 33
-6
 
16:43:42
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
2
25 : 33
-8
 
16:43:28
Fehler bäigesat P2 Spiller FINE Diego(LALB)
2
 
16:43:05
Punkten:2 - Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
2
25 : 32
-7
 
16:40:26
7. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GREB)
2
 
16:39:54
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
2
23 : 32
-9
 
16:39:29
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
2
21 : 32
-11
 
16:39:07
Fehler bäigesat P2 Spiller ADROVIC Janis(LALB)
2
 
16:38:08
Punkten:1 - Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
2
21 : 31
-10
 
16:37:47
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
2
 
16:37:14
Punkten:1 - Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
2
20 : 31
-11
 
16:36:37
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
2
 
16:35:49
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
2
19 : 31
-12
 
16:33:59
Punkten:2 - Spiller SUHRCKE Manuel Dominik(GREB)
2
19 : 29
-10
 
16:33:45
Punkten:2 - Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
2
19 : 27
-8
 
16:32:53
Fehler bäigesat P2 Spiller SUHRCKE Manuel Dominik(GREB)
2
 
16:32:07
Fehler bäigesat P Spiller KAISER Eliaz(LALB)
2
 
16:31:14
Punkten:1 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
2
17 : 27
-10
 
16:31:06
Fehler bäigesat P1 Spiller CZERWONKA Moris(LALB)
2
 
16:31:02
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
2
17 : 26
-9
 
16:29:04
2. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(LALB)
2
 
16:28:41
Punkten:2 - Spiller STEYER Raik(GREB)
2
17 : 24
-7
 
16:27:56
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
2
17 : 22
-5
 
16:27:29
Fehler bäigesat P Spiller VEYDER Tom(LALB)
2
 
16:27:04
Punkten:2 - Spiller STEYER Raik(GREB)
2
17 : 20
-3
 
16:26:16
Fehler bäigesat P2 Spiller KAISER Eliaz(LALB)
2
 
16:25:41
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller VEYDER Tom(LALB)
2
 
16:25:36
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KAISER Eliaz(LALB)
2
 
16:25:29
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PENNING Felix(GREB)
2
 
Quart 1
16:23:20
Punkten:2 - Spiller BAGZE TCHUINDJANG Joseph(LALB)
1
17 : 18
-1
 
16:22:41
Punkten:2 - Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
1
15 : 18
-3
 
16:22:16
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
1
13 : 18
-5
 
16:21:40
Fehler bäigesat P2 Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
1
 
16:20:35
Punkten:2 - Spiller STEYER Raik(GREB)
1
13 : 16
-3
 
16:19:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller GLORVIGEN James Olav(GREB)
1
 
16:19:49
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FINE Diego(LALB)
1
 
16:19:32
Punkten:3 - Spiller ADROVIC Janis(LALB)
1
13 : 14
-1
 
16:19:04
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GREB)
1
10 : 14
-4
 
16:18:50
Punkten:2 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
1
10 : 12
-2
 
16:18:00
Punkten:1 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
1
10 : 10
0
 
16:17:53
Fehler bäigesat P1 Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
1
 
16:17:44
Punkten:2 - Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
1
10 : 9
1
 
16:17:16
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CZERWONKA Moris(LALB)
1
 
16:16:47
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BAGZE TCHUINDJANG Joseph(LALB)
1
 
16:15:55
Punkten:3 - Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
1
10 : 7
3
 
16:15:29
Punkten:2 - Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
1
10 : 4
6
 
16:15:00
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CURCIO Luca(GREB)
1
 
16:14:57
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MEYERS Max Daniel(GREB)
1
 
16:13:05
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LALB)
1
 
16:12:59
Punkten:2 - Spiller STEYER Raik(GREB)
1
8 : 4
4
 
16:12:37
Punkten:2 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
1
8 : 2
6
 
16:11:45
Punkten:2 - Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
1
6 : 2
4
 
16:11:26
Punkten:1 - Spiller STEYER Raik(GREB)
1
4 : 2
2
 
16:11:14
Punkten:1 - Spiller STEYER Raik(GREB)
1
4 : 1
3
 
16:11:04
Fehler bäigesat P2 Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
1
 
16:09:24
Punkten:2 - Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
1
4 : 0
4
 
16:08:20
Punkten:2 - Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
1
2 : 0
2
 
16:02:42
Éischt 5 asetzen: Spiller GREGORIUS Mika(LALB)
1
 
16:02:33
Éischt 5 asetzen: Spiller JESUS FREDERICO Emmanuel(LALB)
1
 
16:02:25
Éischt 5 asetzen: Spiller FERNANDES SOUSA Xavier(LALB)
1
 
16:02:21
Éischt 5 asetzen: Spiller ADROVIC Janis(LALB)
1
 
16:02:15
Éischt 5 asetzen: Spiller PASCOLINI Loris(LALB)
1
 
16:01:23
Éischt 5 asetzen: Spiller SUHRCKE Manuel Dominik(GREB)
1
 
16:01:13
Éischt 5 asetzen: Spiller CAPOZUCCA Santiago(GREB)
1
 
16:01:10
Éischt 5 asetzen: Spiller DUPONG Nicolas Franço(GREB)
1
 
16:01:04
Éischt 5 asetzen: Spiller STEYER Raik(GREB)
1
 
16:01:02
Éischt 5 asetzen: Spiller RAJNIAK Pete(GREB)
1
 
Avantage maximal
Basket Esch B: 6(10-4,8-2) - Grengewald Hostert B:15(58-73)

Arbitres

TOCICKIJ Kir.
TADIC Mar.