Minis:Phase I Div.3
25/09/2021 - 15h15
KUSS Scheierhaff
59
29
17:6 / 18:8 / 8:6 / 16:9
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
10
0
5
0
2 (P2+P2)
2
0
1
0
0
16
2
7
0
0
16
0
8
0
1 (P )
2
0
1
0
1 (P )
1
1
0
0
0
6
0
3
0
1 (P2)
2
0
1
0
1 (P )
4
0
2
0
1 (P )
 
Total
59
3
28
0
7

Mondorf

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
5
1
2
0
1 (P )
2
0
1
0
0
4
0
2
0
0
6
0
3
0
2 (P2+P2)
10
0
5
0
2 (P +P )
2
2
0
0
0
0
0
0
0
0
 
Total
29
3
13
0
5
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
16:21:15
Signal Enn vum Match
4
 
16:19:55
Punkten:2 - Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
4
59 : 29
30
 
16:18:02
Punkten:2 - Spiller JAQUET Jules(MON )
4
57 : 29
28
 
16:17:39
Punkten:2 - Spiller SCHOCKMEL Sven(MON )
4
57 : 27
30
 
16:17:26
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
4
57 : 25
32
 
16:16:42
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
4
55 : 25
30
 
16:14:38
Punkten:2 - Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
4
53 : 25
28
 
16:13:58
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
4
51 : 25
26
 
16:13:32
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
4
49 : 25
24
 
16:12:33
Punkten:1 - Spiller DO VALE Ethan(MON )
4
47 : 25
22
 
16:12:06
Fehler bäigesat P2 Spiller LAHURE Nik(SOL )
4
 
16:11:03
Punkten:2 - Spiller ESPEN Tim(MON )
4
47 : 24
23
 
16:10:49
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
4
47 : 22
25
 
16:09:53
Punkten:2 - Spiller ESPEN Tim(MON )
4
45 : 22
23
 
16:09:40
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
4
45 : 20
25
 
Quart 3
16:06:15
Fehler bäigesat P Spiller ESPEN Tim(MON )
3
 
16:05:52
Punkten:2 - Spiller JAQUET Jules(MON )
3
43 : 20
23
 
16:05:20
Punkten:2 - Spiller CHANNEN Clément(MON )
3
43 : 18
25
 
16:05:14
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller CHANNEN Clément(MON )
3
 
16:03:08
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SCHOCKMEL Sven(MON )
3
 
16:02:28
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
3
43 : 16
27
 
16:01:41
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LAHURE Lex(SOL )
3
 
16:01:28
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LAHURE Nik(SOL )
3
 
16:01:04
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
41 : 16
25
 
16:00:10
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WEBER Timo(SOL )
3
 
15:59:10
Punkten:2 - Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
3
39 : 16
23
 
15:57:45
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
39 : 14
25
 
15:57:04
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
37 : 14
23
 
15:55:59
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ESPEN Tim(MON )
3
 
15:55:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
3
 
15:55:37
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller JAQUET Jules(MON )
3
 
15:55:32
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller MIHAYLOV Daniel(MON )
3
 
15:55:27
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DO VALE Ethan(MON )
3
 
15:55:05
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NEY Jaysen(SOL )
3
 
15:55:00
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
 
15:54:22
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
 
Quart 2
15:54:08
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
2
 
15:45:57
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
2
35 : 14
21
 
15:45:52
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
33 : 14
19
 
15:45:05
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
2
31 : 14
17
 
15:44:48
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
29 : 14
15
 
15:44:35
Punkten:2 - Spiller ESPEN Tim(MON )
2
27 : 14
13
 
15:44:14
Fehler bäigesat P Spiller CHANNEN Clément(MON )
2
 
15:43:33
Fehler bäigesat P Spiller ZUANG Jamie(SOL )
2
 
15:43:15
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
27 : 12
15
 
15:41:39
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
15:41:27
Punkten:2 - Spiller ESPEN Tim(MON )
2
25 : 12
13
 
15:41:16
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
25 : 10
15
 
15:39:06
Punkten:1 - Spiller DO VALE Ethan(MON )
2
23 : 10
13
 
15:38:53
Fehler bäigesat P2 Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
 
15:37:40
Punkten:2 - Spiller WEBER Timo(SOL )
2
23 : 9
14
 
15:37:29
Fehler bäigesat P Spiller ESPEN Tim(MON )
2
 
15:37:11
Punkten:2 - Spiller ESPEN Tim(MON )
2
21 : 9
12
 
15:36:48
Fehler bäigesat P Spiller WEBER Timo(SOL )
2
 
15:36:33
6. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(MON )
2
 
15:35:41
Fehler bäigesat P2 Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
 
15:35:23
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
2
21 : 7
14
 
15:35:12
Punkten:1 - Spiller CHANNEN Clément(MON )
2
19 : 7
12
 
15:32:27
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
19 : 6
13
 
15:31:28
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SCHOCKMEL Sven(MON )
2
 
15:31:16
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller CHANNEN Clément(MON )
2
 
15:31:13
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MIHAYLOV Daniel(MON )
2
 
15:30:54
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WEBER Timo(SOL )
2
 
15:30:41
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ZUANG Jamie(SOL )
2
 
15:30:34
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LAHURE Lex(SOL )
2
 
15:30:27
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
2
 
15:30:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
 
15:30:19
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
 
15:30:01
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DO VALE Ethan(MON )
2
 
15:29:57
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ESPEN Tim(MON )
2
 
Quart 1
15:28:54
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
17 : 6
11
 
15:28:41
Punkten:2 - Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
1
15 : 6
9
 
15:27:55
Punkten:2 - Spiller NEY Jaysen(SOL )
1
13 : 6
7
 
15:26:32
Punkten:2 - Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
1
11 : 6
5
 
15:24:59
Punkten:1 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
1
11 : 4
7
 
15:24:32
Fehler bäigesat P2 Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
1
 
15:23:49
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
10 : 4
6
 
15:23:40
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
9 : 4
5
 
15:23:28
Fehler bäigesat P2 Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
1
 
15:21:55
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(MON )
1
 
15:21:41
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
8 : 4
4
 
15:20:56
Fehler bäigesat P Spiller NEY Jaysen(SOL )
1
 
15:20:13
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
6 : 4
2
 
15:19:00
Punkten:2 - Spiller CHANNEN Clément(MON )
1
4 : 4
0
 
15:18:45
Punkten:2 - Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
1
4 : 2
2
 
15:18:17
Fehler bäigesat P Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
1
 
15:17:05
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
4 : 0
4
 
15:16:16
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
2 : 0
2
 
15:08:06
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHOCKMEL Sven(MON )
1
 
15:07:56
Éischt 5 asetzen: Spiller RAGOT Nathanaël(MON )
1
 
15:07:51
Éischt 5 asetzen: Spiller MIHAYLOV Daniel(MON )
1
 
15:07:45
Éischt 5 asetzen: Spiller JAQUET Jules(MON )
1
 
15:07:38
Éischt 5 asetzen: Spiller CHANNEN Clément(MON )
1
 
15:06:49
Éischt 5 asetzen: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
1
 
15:06:41
Éischt 5 asetzen: Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
1
 
15:06:33
Éischt 5 asetzen: Spiller NEY Jaysen(SOL )
1
 
15:06:25
Éischt 5 asetzen: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
1
 
15:06:15
Éischt 5 asetzen: Spiller LAHURE Lex(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 32(57-25) - Mondorf:0()

Arbitres

LAMPE Kil.
GRAGLIA Lis.