Minis:Phase II Div.1
19/11/2022 - 14h00
KUSS Scheierhaff
39
18
7:6 / 13:4 / 11:1 / 8:7
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
10
0
5
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 (P +P2)
17
1
8
0
2 (P2+P2)
6
1
1
1
2 (P2+P2)
4
0
2
0
1 (P )
0
0
0
0
0
 
Total
39
2
17
1
7

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 (P +P +P )
3
1
1
0
0
0
0
0
0
0
2
0
1
0
0
9
1
4
0
0
11*
2
0
1
0
2 (P2+P )
0
0
0
0
1 (P2)
0
0
0
0
1 (P2)
 
Total
18
2
8
0
7
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:04:36
Signal Enn vum Match
4
 
15:02:44
Punkten:2 - Spiller STRELEN Riley(GRE )
4
39 : 18
21
 
15:01:50
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
39 : 16
23
 
15:01:36
Fehler bäigesat P2 Spiller NEY Jaysen(SOL )
4
 
15:01:00
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
4
39 : 15
24
 
14:59:56
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
4
37 : 15
22
 
14:58:30
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
35 : 15
20
 
14:56:47
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
35 : 13
22
 
14:52:43
2. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
4
 
14:52:36
Punkten:2 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
4
35 : 11
24
 
14:51:20
Fehler bäigesat P2 Spiller BAH Malik(SOL )
4
 
14:49:52
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
4
33 : 11
22
 
Quart 3
14:47:41
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
3
31 : 11
20
 
14:46:51
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller FERNANDES GONCALVES Sebastiao(GRE )
3
 
14:46:48
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KIRCHEN Mika(GRE )
3
 
14:46:38
Fehler bäigesat P Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
 
14:46:12
Punkten:3 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
29 : 11
18
 
14:44:36
Punkten:1 - Spiller STRELEN Riley(GRE )
3
26 : 11
15
 
14:44:08
Fehler bäigesat P2 Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
 
14:40:59
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
3
 
14:39:48
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
14:39:36
Fehler bäigesat P Spiller KRIER Tom(GRE )
3
 
14:39:10
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
26 : 10
16
 
14:37:45
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
3
24 : 10
14
 
14:35:49
Fehler bäigesat P2 Spiller BAH Malik(SOL )
3
 
14:34:41
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
3
22 : 10
12
 
14:34:05
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
 
14:34:01
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
 
14:33:57
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller BAH Malik(SOL )
3
 
14:33:53
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NIRO RANTE Matteo(SOL )
3
 
14:33:48
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
3
 
14:33:25
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
3
 
14:33:18
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller STRELEN Riley(GRE )
3
 
14:33:08
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KRIER Tom(GRE )
3
 
14:32:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
3
 
14:32:43
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
 
Quart 2
14:27:47
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
20 : 10
10
 
14:26:46
Punkten:1 - Spiller BAH Malik(SOL )
2
18 : 10
8
 
14:26:32
Fehler bäigesat P2 Spiller GAJDA Jakub(GRE )
2
 
14:26:12
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
17 : 10
7
 
14:25:55
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
2
17 : 8
9
 
14:24:42
Fehler bäigesat P Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
2
 
14:23:59
Fehler bäigesat P Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
2
 
14:23:39
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
15 : 8
7
 
14:23:25
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
2
15 : 6
9
 
14:23:19
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
13 : 6
7
 
14:22:25
Fehler bäigesat P Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
2
 
14:21:58
Fehler bäigesat P Spiller NEY Jaysen(SOL )
2
 
14:18:50
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NEY Jaysen(SOL )
2
 
14:17:44
2. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
14:16:12
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
2
11 : 6
5
 
14:15:30
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
2
9 : 6
3
 
14:14:19
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller GAJDA Jakub(GRE )
2
 
14:14:15
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
 
14:14:11
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SALMON Aidan(GRE )
2
 
14:14:08
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SALMON Aidan(GRE )
2
 
14:14:05
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller STRELEN Riley(GRE )
2
 
14:14:01
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
2
 
14:13:57
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
 
14:13:53
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BAH Malik(SOL )
2
 
14:13:50
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NIRO RANTE Matteo(SOL )
2
 
14:13:45
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
2
 
14:13:41
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
 
Quart 1
14:11:49
Punkten:2 - Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
1
7 : 6
1
 
14:11:09
Fehler bäigesat P2 Spiller KRIER Tom(GRE )
1
 
14:09:50
Punkten:2 - Spiller FERNANDES GONCALVES Sebastiao(GRE )
1
5 : 6
-1
 
14:08:09
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
1
 
14:07:23
Fehler bäigesat P2 Spiller LOESCH Emilie(SOL )
1
 
14:06:54
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
1
5 : 4
1
 
14:04:02
Punkten:2 - Spiller KRIER Tom(GRE )
1
3 : 4
-1
 
14:03:19
Punkten:1 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
1
3 : 2
1
 
14:03:04
Fehler bäigesat P2 Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:02:07
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
1
2 : 2
0
 
14:01:50
Punkten:2 - Spiller LAHURE Nik(SOL )
1
2 : 0
2
 
13:49:06
Éischt 5 asetzen: Spiller NEY Jaysen(SOL )
1
 
13:49:02
Éischt 5 asetzen: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
1
 
13:48:38
Éischt 5 asetzen: Spiller CARVALHO RIBEIRO Samuel(SOL )
1
 
13:48:20
Éischt 5 asetzen: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
1
 
13:48:16
Éischt 5 asetzen: Spiller LAHURE Nik(SOL )
1
 
13:41:02
Éischt 5 asetzen: Spiller KIRCHEN Mika(GRE )
1
 
13:40:50
Éischt 5 asetzen: Spiller FERNANDES GONCALVES Sebastiao(GRE )
1
 
13:40:46
Éischt 5 asetzen: Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
13:40:41
Éischt 5 asetzen: Spiller KRIER Tom(GRE )
1
 
13:40:38
Éischt 5 asetzen: Spiller CURCIO Luca(GRE )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 24(39-15,35-11) - Grengewald Hostert:1(5-6,3-4)

Arbitres

HEINESCH Chr.
LIN Xu.