Minis:Phase II Div.2
27/11/2021 - 14h45
KUSS Scheierhaff
23
47
2:22 / 8:9 / 7:4 / 6:12
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
5
0
0
7
1
3
0
2 (P2+P1)
0
0
0
0
0
10*
2
0
1
0
1 (P2)
4
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 (P2+P )
 
Total
23
1
11
0
5

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
0
1
0
0
2
0
1
0
1 (P )
2
0
1
0
0
8
2
3
0
1 (P2)
6
0
3
0
2 (P +P2)
12
0
6
0
1 (P1)
10
0
5
0
1 (P )
2
0
1
0
0
 
Total
47
2
21
1
6
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:57:21
Signal Enn vum Match
4
 
15:54:05
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
4
23 : 47
-24
 
15:52:29
Punkten:2 - Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
4
21 : 47
-26
 
15:51:34
Punkten:2 - Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
4
21 : 45
-24
 
15:50:57
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
4
21 : 43
-22
 
15:50:51
Fehler bäigesat P1 Spiller MULLER Benjamin(LAL )
4
 
15:49:41
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
4
19 : 43
-24
 
15:49:11
Punkten:2 - Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
4
17 : 43
-26
 
15:47:37
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
4
17 : 41
-24
 
15:46:53
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
4
17 : 39
-22
 
15:45:31
Punkten:2 - Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
4
17 : 37
-20
 
Quart 3
15:40:59
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
3
 
15:40:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
3
 
15:40:44
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
 
15:39:32
Fehler bäigesat P Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
3
 
15:39:26
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
3
 
15:38:25
Punkten:1 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
17 : 35
-18
 
15:38:20
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
3
 
15:36:43
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller CRISOSTOMO RIBEIRO André(LAL )
3
 
15:36:30
Punkten:2 - Spiller BAH Malik(SOL )
3
16 : 35
-19
 
15:34:38
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
3
14 : 35
-21
 
15:33:14
Fehler bäigesat P Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
3
 
15:32:34
Punkten:2 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
14 : 33
-19
 
15:32:23
Punkten:2 - Spiller GREGORIUS Mika(LAL )
3
12 : 33
-21
 
15:32:02
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
12 : 31
-19
 
15:31:46
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
3
 
15:31:43
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller BAH Malik(SOL )
3
 
15:31:40
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NEY Jaysen(SOL )
3
 
15:31:37
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ZUANG Jamie(SOL )
3
 
15:31:31
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LAHURE Lex(SOL )
3
 
15:31:28
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
3
 
15:31:24
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
3
 
15:31:21
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller GREGORIUS Mika(LAL )
3
 
15:31:18
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
3
 
15:31:14
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
3
 
Quart 2
15:19:19
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
2
10 : 31
-21
 
15:18:53
Punkten:2 - Spiller LOESCH Emilie(SOL )
2
8 : 31
-23
 
15:18:09
Punkten:3 - Spiller CRISOSTOMO RIBEIRO André(LAL )
2
6 : 31
-25
 
15:16:48
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
2
6 : 28
-22
 
15:13:09
3. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
15:13:05
2. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
15:12:50
1. Temps mort (1. Halschënt) geläscht (2 .Minutt)(LAL )
2
 
15:12:45
2. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
15:12:40
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
4 : 28
-24
 
15:12:11
Fehler bäigesat P Spiller GREGORIUS Mika(LAL )
2
 
15:11:43
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
4 : 26
-22
 
15:11:33
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lex(SOL )
2
4 : 24
-20
 
15:09:35
Fehler bäigesat P Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
2
 
15:07:28
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
2 : 24
-22
 
15:06:55
Fehler bäigesat P2 Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
2
 
15:06:28
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DIAS FERNANDES Lucas(SOL )
2
 
15:06:11
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LOESCH Emilie(SOL )
2
 
15:06:06
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NEY Jaysen(SOL )
2
 
15:06:03
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LAHURE Lex(SOL )
2
 
15:05:59
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LAHURE Nik(SOL )
2
 
15:05:48
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
 
15:05:28
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
 
15:05:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller GREGORIUS Mika(LAL )
2
 
15:05:21
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
2
 
15:05:17
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller CRISOSTOMO RIBEIRO André(LAL )
2
 
Quart 1
15:04:32
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
2 : 22
-20
 
15:03:52
Punkten:2 - Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
1
2 : 20
-18
 
15:03:34
Punkten:2 - Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
1
2 : 18
-16
 
15:02:46
Punkten:1 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
2 : 16
-14
 
15:02:36
Punkten:1 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
2 : 15
-13
 
15:02:19
Fehler bäigesat P2 Spiller BAH Malik(SOL )
1
 
15:01:41
Punkten:2 - Spiller ZUANG Jamie(SOL )
1
2 : 14
-12
 
15:00:07
Punkten:2 - Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
1
0 : 14
-14
 
15:00:02
Fehler bäigesat P1 Spiller ZUANG Jamie(SOL )
1
 
14:59:43
Punkten:2 - Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
1
0 : 12
-12
 
14:58:10
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
1
 
14:57:47
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
0 : 10
-10
 
14:57:32
Punkten:2 - Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
1
0 : 8
-8
 
14:56:15
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
1
0 : 6
-6
 
14:55:26
Fehler bäigesat P2 Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
 
14:54:07
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
1
0 : 4
-4
 
14:52:48
Punkten:2 - Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
1
0 : 2
-2
 
14:51:12
Fehler bäigesat P2 Spiller ZUANG Jamie(SOL )
1
 
14:45:28
Éischt 5 asetzen: Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
1
 
14:45:10
Éischt 5 asetzen: Spiller CZERWONKA Moris(LAL )
1
 
14:45:07
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHWARZ Noah(LAL )
1
 
14:45:05
Éischt 5 asetzen: Spiller MULLER Benjamin(LAL )
1
 
14:45:02
Éischt 5 asetzen: Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
 
14:43:07
Éischt 5 asetzen: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
1
 
14:43:02
Éischt 5 asetzen: Spiller WALLENBORN Emma(SOL )
1
 
14:42:57
Éischt 5 asetzen: Spiller ZUANG Jamie(SOL )
1
 
14:42:54
Éischt 5 asetzen: Spiller SUPAHIA Sudhiksha(SOL )
1
 
14:42:51
Éischt 5 asetzen: Spiller BAH Malik(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 0() - Basket Esch:26(21-47,17-43)

Arbitres

GRAGLIA Lis.
DERVISEVIC Erd.