Cadettes:Phase I Div.1
26/09/2021 - 14h30
Hall Omnisport
44
45
10:13 / 10:2 / 11:17 / 13:13
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
4
4
0
0
3 (P +P2+P )
0
0
0
0
5 (P +P +P2+P +P2)
4
2
1
0
2 (P2+P2)
2
0
1
0
0
20
0
7
2
4 (P +P +P2+P )
10
0
6
0
2 (P2+P )
4
0
1
0
3 (P1+P2+P )
0
0
0
0
1 (P2)
 
Total
44
6
16
2
20

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
14
4
5
0
2 (P1+P1)
10
0
5
0
1 (P2)
9
4
3
0
3 (P2+P +P )
2
0
1
0
2 (P +P )
2
2
0
0
1 (P )
2
0
1
0
1 (P )
0
0
0
0
0
6
0
3
0
1 (P2)
13
0
0
0
0
1 (P )
 
Total
45
10
18
0
12
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
16:22:57
Signal Enn vum Match
4
 
16:21:04
10. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(LAL )
4
 
16:19:50
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
4
44 : 45
-1
 
16:19:34
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
44 : 43
1
 
16:19:26
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
43 : 43
0
 
16:18:52
Fehler bäigesat P2 Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
4
 
16:17:03
Punkten:2 - Spiller DAVIES Elinor(GRE )
4
42 : 43
-1
 
16:14:13
8. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
4
 
16:13:00
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
4
42 : 41
1
 
16:11:14
7. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
4
 
16:10:50
Punkten:2 - Spiller LECHES Lesley(GRE )
4
42 : 39
3
 
16:10:15
Punkten:3 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
42 : 37
5
 
16:07:54
Punkten:2 - Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
4
39 : 37
2
 
16:07:35
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
37 : 37
0
 
16:06:47
Fehler bäigesat P2 Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
 
16:05:15
Läscht Punkten fir aneren Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
4
 
16:05:10
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
37 : 36
1
 
16:05:03
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
 
16:03:29
Fehler bäigesat P Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
4
 
16:02:20
Fehler bäigesat P Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
 
16:01:43
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
16:01:15
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
35 : 36
-1
 
16:00:50
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
 
15:59:56
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Liz(GRE )
4
35 : 35
0
 
15:59:02
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
 
15:58:59
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
35 : 33
2
 
15:58:35
Fehler bäigesat P Spiller SCHUMACHER Julie(GRE )
4
 
15:57:44
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
33 : 33
0
 
15:57:16
Fehler bäigesat P2 Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
15:57:16
Feeler geläscht P Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
15:57:10
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
15:56:52
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
33 : 32
1
 
Quart 3
15:54:14
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
31 : 32
-1
 
15:52:30
Fehler bäigesat P2 Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
 
15:51:23
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
29 : 32
-3
 
15:50:34
Punkten:3 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
27 : 32
-5
 
15:47:59
8. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
3
 
15:47:54
Punkten:2 - Spiller LECHES Lesley(GRE )
3
24 : 32
-8
 
15:47:20
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Julie(GRE )
3
24 : 30
-6
 
15:47:09
Punkten:1 - Spiller SCHUMACHER Julie(GRE )
3
24 : 29
-5
 
15:46:51
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
3
 
15:46:16
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
3
 
15:46:07
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
24 : 28
-4
 
15:45:51
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
22 : 28
-6
 
15:45:19
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
3
 
15:44:56
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
22 : 27
-5
 
15:43:10
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
15:42:07
Fehler bäigesat P Spiller DAVIES Elinor(GRE )
3
 
15:41:00
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
22 : 25
-3
 
15:40:20
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
3
 
15:40:10
Punkten:2 - Spiller THILL Elisa(LAL )
3
22 : 23
-1
 
15:38:20
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
20 : 23
-3
 
15:37:54
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
3
 
15:36:23
Fehler bäigesat P Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
 
15:35:11
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
20 : 21
-1
 
15:34:36
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
20 : 19
1
 
15:33:52
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
3
20 : 17
3
 
Quart 2
15:17:18
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
20 : 15
5
 
15:13:45
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
2
18 : 15
3
 
15:11:52
7. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
15:11:50
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
15:11:21
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
18 : 13
5
 
15:08:51
Fehler bäigesat P Spiller ROLLMANN Liz(GRE )
2
 
15:07:57
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
2
 
15:06:46
Fehler bäigesat P Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
2
 
15:05:31
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
2
 
15:05:10
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
16 : 13
3
 
15:05:01
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
15 : 13
2
 
15:04:39
Fehler bäigesat P2 Spiller LECHES Lesley(GRE )
2
 
15:03:17
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
14 : 13
1
 
15:02:44
Fehler bäigesat P Spiller DAVIES Elinor(GRE )
2
 
15:00:47
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
12 : 13
-1
 
14:59:59
Fehler bäigesat P Spiller AST Ann(GRE )
2
 
14:58:57
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
Quart 1
14:55:30
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
10 : 13
-3
 
14:54:44
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
10 : 11
-1
 
14:53:59
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller AST Ann(GRE )
1
 
14:53:50
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
8 : 11
-3
 
14:53:18
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
8 : 9
-1
 
14:53:09
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
7 : 9
-2
 
14:52:42
Fehler bäigesat P2 Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
 
14:51:42
Punkten:1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
6 : 9
-3
 
14:51:32
Punkten:1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
6 : 8
-2
 
14:51:13
Fehler bäigesat P2 Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
14:50:05
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
6 : 7
-1
 
14:48:11
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
1
 
14:48:01
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DELVAUX Anna(GRE )
1
 
14:47:58
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHUMACHER Julie(GRE )
1
 
14:47:41
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
4 : 7
-3
 
14:47:24
Punkten:2 - Spiller LECHES Lesley(GRE )
1
2 : 7
-5
 
14:46:01
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DAVIES Elinor(GRE )
1
 
14:45:58
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller THILL Elisa(LAL )
1
 
14:44:32
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
2 : 5
-3
 
14:41:21
Punkten geläscht: 1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
2 : 3
-1
 
14:41:14
Punkten:1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
2 : 4
-2
 
14:41:00
Punkten:1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
2 : 3
-1
 
14:39:05
Fehler bäigesat P2 Spiller MELCHIOR Yara(LAL )
1
 
14:38:05
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MELCHIOR Yara(LAL )
1
 
14:37:10
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
14:34:43
Fehler bäigesat P2 Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
 
14:33:05
Fehler bäigesat P1 Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
 
14:33:01
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
2 : 2
0
 
14:32:13
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
1
2 : 0
2
 
14:21:41
Éischt 5 asetzen: Spiller LECHES Lesley(GRE )
1
 
14:21:37
Éischt 5 asetzen: Spiller ROLLMANN Liz(GRE )
1
 
14:21:34
Éischt 5 asetzen: Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
 
14:21:32
Éischt 5 asetzen: Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
 
14:21:30
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
 
14:19:17
Éischt 5 asetzen: Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
 
14:19:15
Éischt 5 asetzen: Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
14:19:13
Éischt 5 asetzen: Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
14:19:11
Éischt 5 asetzen: Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
14:19:07
Éischt 5 asetzen: Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 5(42-37,20-15,18-13) - Grengewald Hostert:8(24-32)

Arbitres

COLELLA Fab.
ANDERSON Vir.