Cadettes:Phase I Div.1
10/10/2021 - 14h15
Hall Omnisport
58
49
13:9 / 14:13 / 18:13 / 13:14
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
8
2
3
0
3 (P +P +P2)
7
0
2
1
1 (P )
15
2
5
1
3 (P +P +P )
0
0
0
0
1 (P2)
4
2
1
0
4 (P +P2+P +P )
18
4
7
0
2 (P2+P2)
6
0
3
0
5 (P +P2+P2+P +P )
 
Total
58
10
21
2
19

Sparta

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
2 (P2+P )
10
0
2
2
2 (P2+P )
9
2
2
1
1 (P2)
1
1
0
0
0
0
0
0
0
4 (P +P +P +P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
5
0
4 (P +P1+P2+P )
15
6
3
1
2 (P2+P )
4
0
2
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
 
Total
49
9
14
4
16
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
16:00:10
Signal Enn vum Match
4
 
15:58:42
Punkten:1 - Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
4
58 : 49
9
 
15:58:30
Fehler bäigesat P2 Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:58:30
Feeler geläscht P Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:58:16
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:57:57
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
58 : 48
10
 
15:57:47
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
57 : 48
9
 
15:57:32
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
4
 
15:57:15
Fehler bäigesat P Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
 
15:56:44
Punkten:2 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
4
56 : 48
8
 
15:56:37
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
56 : 46
10
 
15:55:43
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
54 : 46
8
 
15:55:34
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
54 : 45
9
 
15:55:13
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:54:38
Fehler bäigesat P Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
4
 
15:54:17
Fehler bäigesat P Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
4
 
15:53:54
Punkten:3 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
4
54 : 44
10
 
15:53:12
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:52:48
Fehler bäigesat P Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
4
 
15:49:16
7. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(SPA )
4
 
15:48:52
Punkten:3 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
4
54 : 41
13
 
15:48:24
Fehler bäigesat P Spiller RANI Zineb(SPA )
4
 
15:47:29
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
51 : 41
10
 
15:46:11
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller PHILIPPE Michèle(SPA )
4
 
15:44:27
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
4
 
15:44:20
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
15:43:54
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
49 : 41
8
 
15:43:38
Punkten:2 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
4
47 : 41
6
 
15:41:09
Fehler bäigesat P Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
4
 
15:39:45
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
47 : 39
8
 
15:39:24
Fehler bäigesat P2 Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
4
 
15:39:08
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
47 : 38
9
 
15:37:57
Punkten:3 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
45 : 38
7
 
Quart 3
15:34:35
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
3
45 : 35
10
 
15:34:18
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
45 : 33
12
 
15:34:09
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
44 : 33
11
 
15:33:54
Fehler bäigesat P2 Spiller RANI Zineb(SPA )
3
 
15:33:23
Fehler bäigesat P Spiller FEYDER Alba(SPA )
3
 
15:32:06
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
3
43 : 33
10
 
15:31:50
Punkten:2 - Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
3
43 : 31
12
 
15:30:17
Punkten:2 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
3
41 : 31
10
 
15:30:03
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
41 : 29
12
 
15:29:35
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
3
39 : 29
10
 
15:29:25
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
 
15:28:52
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
3
 
15:27:07
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
3
39 : 28
11
 
15:26:49
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
39 : 26
13
 
15:26:15
Punkten:2 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
3
37 : 26
11
 
15:25:47
Punkten:3 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
3
35 : 26
9
 
15:23:21
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
35 : 23
12
 
15:23:17
3. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SPA )
3
 
15:21:34
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
3
 
15:20:54
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
34 : 23
11
 
15:19:36
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
32 : 23
9
 
15:19:11
Punkten:1 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
3
30 : 23
7
 
15:19:04
Fehler bäigesat P2 Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
3
 
15:18:30
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
 
15:18:10
Punkten:3 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
30 : 22
8
 
15:17:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ZAAL Kaylin(SPA )
3
 
Quart 2
15:08:24
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
15:07:18
Punkten:2 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
27 : 22
5
 
15:06:38
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
25 : 22
3
 
15:06:03
Punkten:2 - Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
2
23 : 22
1
 
15:04:19
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
15:04:05
Punkten:2 - Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
2
21 : 22
-1
 
15:03:47
Punkten:2 - Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
2
21 : 20
1
 
15:03:26
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
21 : 18
3
 
15:02:29
Punkten:2 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
2
19 : 18
1
 
15:01:37
Fehler bäigesat P2 Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
2
 
15:01:09
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
2
19 : 16
3
 
14:59:54
Fehler bäigesat P Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
2
 
14:59:30
Fehler bäigesat P Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
2
 
14:58:42
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
 
14:58:16
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
2
19 : 14
5
 
14:58:06
Punkten:2 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
19 : 12
7
 
14:56:36
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
14:55:30
Punkten:1 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
2
17 : 12
5
 
14:55:09
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
2
 
14:55:02
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
 
14:54:21
Punkten:2 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
2
17 : 11
6
 
14:54:01
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
14:53:54
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MARIN DAWID Elena(SPA )
2
 
14:53:24
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
15 : 11
4
 
14:52:48
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
15 : 9
6
 
Quart 1
14:48:28
Punkten:2 - Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
13 : 9
4
 
14:47:21
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
11 : 9
2
 
14:47:11
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
11 : 8
3
 
14:46:58
Fehler bäigesat P2 Spiller THILL Elisa(LAL )
1
 
14:46:29
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
11 : 7
4
 
14:46:19
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
10 : 7
3
 
14:45:34
Fehler bäigesat P2 Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
1
 
14:45:10
Punkten:3 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
1
9 : 7
2
 
14:44:48
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller THILL Elisa(LAL )
1
 
14:44:40
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
1
 
14:44:09
Fehler bäigesat P2 Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
14:42:58
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
1
 
14:42:35
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
9 : 4
5
 
14:41:56
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
9 : 2
7
 
14:41:48
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
8 : 2
6
 
14:41:32
Fehler bäigesat P2 Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
14:40:21
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
14:38:29
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SPA )
1
 
14:36:48
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
14:36:27
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
14:36:00
Punkten:2 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
7 : 2
5
 
14:35:35
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
5 : 2
3
 
14:33:51
Fehler bäigesat P Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
 
14:33:36
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
1
3 : 2
1
 
14:33:26
Fehler bäigesat P1 Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
14:33:16
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
1
1 : 2
-1
 
14:32:55
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
0 : 2
-2
 
14:32:18
Fehler bäigesat P Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
14:27:03
Éischt 5 asetzen: Spiller GLANCLAUDE Eva(LAL )
1
 
14:26:59
Éischt 5 asetzen: Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
14:26:55
Éischt 5 asetzen: Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
14:26:51
Éischt 5 asetzen: Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
14:26:48
Éischt 5 asetzen: Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
14:24:04
Éischt 5 asetzen: Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
14:23:58
Éischt 5 geläscht: Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
14:22:55
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
14:22:48
Éischt 5 geläscht: Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
14:21:21
Éischt 5 asetzen: Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
14:21:13
Éischt 5 asetzen: Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
1
 
14:21:08
Éischt 5 asetzen: Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
 
14:21:04
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
 
14:21:00
Éischt 5 asetzen: Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 13(54-41,39-26) - Sparta:2(0-2)

Arbitres

PESCHE Rog.
KAMINSKAS Dar.