Cadettes:Phase I Div.2
02/10/2021 - 15h30
KUSS Scheierhaff
34
67
10:17 / 4:9 / 11:22 / 9:19
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
3 (P +P +P2)
4
0
2
0
2 (P2+P2)
2
0
1
0
3 (P2+P +P2)
18
4
7
0
2 (P1+P2)
7
0
2
1
4 (P +P1+P2+P2)
2
0
1
0
1 (P2)
1
1
0
0
3 (P1+P +P2)
 
Total
34
5
13
1
19

Telstar Hesperange

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
6
0
3
0
0
6
0
3
0
0
12
2
5
0
2 (P +P2)
12
4
4
0
4 (P2+P2+P +P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 (P2+P2)
19
4
6
1
0
10
0
5
0
1 (P )
 
Total
67
10
27
1
9
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:33:45
Signal Enn vum Match
4
 
17:31:35
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
34 : 67
-33
 
17:31:08
Punkten:1 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
34 : 65
-31
 
17:30:43
Fehler bäigesat P2 Spiller ANEN Maïlis(SOL )
4
 
17:30:32
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
4
34 : 64
-30
 
17:30:07
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
32 : 64
-32
 
17:29:40
Punkten:1 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
32 : 62
-30
 
17:29:26
Fehler bäigesat P2 Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
4
 
17:27:27
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
4
32 : 61
-29
 
17:26:50
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
32 : 59
-27
 
17:26:08
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
30 : 59
-29
 
17:25:58
Punkten:2 - Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
4
30 : 57
-27
 
17:25:26
Fehler bäigesat P Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
4
 
17:23:59
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
4
28 : 57
-29
 
17:23:29
Punkten:2 - Spiller PIERSON Elodie(TEL )
4
26 : 57
-31
 
17:20:25
Punkten:1 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
26 : 55
-29
 
17:19:51
Fehler bäigesat P2 Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
 
17:19:33
Punkten:2 - Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
4
26 : 54
-28
 
17:19:06
Fehler bäigesat P Spiller ANEN Maïlis(SOL )
4
 
17:18:15
Punkten:1 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
4
26 : 52
-26
 
17:17:53
Fehler bäigesat P2 Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
 
17:16:12
3. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
4
 
17:16:03
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
25 : 52
-27
 
17:15:43
Punkten:2 - Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
4
25 : 50
-25
 
17:13:27
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
 
Quart 3
17:08:35
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
3
25 : 48
-23
 
17:08:14
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
25 : 46
-21
 
17:08:01
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
23 : 46
-23
 
17:06:35
Fehler bäigesat P2 Spiller KRALJ Larissa(SOL )
3
 
17:06:14
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
23 : 44
-21
 
17:05:44
Fehler bäigesat P2 Spiller MITOVA Evgenia(TEL )
3
 
17:04:25
Punkten:3 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
22 : 44
-22
 
17:03:33
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
 
17:02:02
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
19 : 44
-25
 
17:01:22
Fehler bäigesat P2 Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
 
17:00:23
Fehler bäigesat P2 Spiller MITOVA Evgenia(TEL )
3
 
16:58:46
7. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
3
 
16:57:29
Fehler bäigesat P1 Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
 
16:57:18
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
3
18 : 44
-26
 
16:57:02
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
18 : 42
-24
 
16:56:03
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
3
18 : 40
-22
 
16:55:39
Fehler bäigesat P Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
 
16:53:26
Punkten:1 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
16 : 40
-24
 
16:53:04
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
 
16:52:05
Punkten:3 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
3
16 : 39
-23
 
16:51:11
Punkten:1 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
16 : 36
-20
 
16:51:00
Punkten:1 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
16 : 35
-19
 
16:50:45
Fehler bäigesat P2 Spiller KRALJ Larissa(SOL )
3
 
16:50:17
Fehler bäigesat P Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
3
 
16:49:37
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
3
16 : 34
-18
 
16:49:03
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
16 : 32
-16
 
16:48:16
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
16 : 30
-14
 
16:47:47
Fehler bäigesat P Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
 
16:47:03
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
16 : 28
-12
 
16:46:53
Punkten:2 - Spiller PIERSON Elodie(TEL )
3
14 : 28
-14
 
16:46:06
Fehler bäigesat P Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
3
 
Quart 2
16:34:18
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
2
14 : 26
-12
 
16:32:44
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BELFLAMME Lena(TEL )
2
 
16:29:49
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
16:24:35
Fehler bäigesat P Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
2
 
16:24:09
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
2
12 : 26
-14
 
16:23:05
Punkten:1 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
2
10 : 26
-16
 
16:22:45
Fehler bäigesat P1 Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
2
 
16:22:33
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
2
10 : 25
-15
 
16:21:37
Feeler geläscht P Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
2
 
16:20:24
Punkten:2 - Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
2
10 : 23
-13
 
16:20:00
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
16:19:31
Punkten:2 - Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
2
10 : 21
-11
 
16:18:06
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MITOVA Evgenia(TEL )
2
 
16:17:18
Fehler bäigesat P1 Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
2
 
16:17:07
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
10 : 19
-9
 
16:16:26
Fehler bäigesat P Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
2
 
16:14:51
Fehler bäigesat P Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
2
 
16:12:32
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LUTGEN Milla(TEL )
2
 
Quart 1
16:10:27
Punkten:2 - Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
1
10 : 17
-7
 
16:10:17
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
10 : 15
-5
 
16:09:48
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
8 : 15
-7
 
16:08:56
Punkten:1 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
8 : 13
-5
 
16:08:41
Fehler bäigesat P2 Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
1
 
16:08:01
Punkten:2 - Spiller PIERSON Elodie(TEL )
1
8 : 12
-4
 
16:07:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CATTARINUSSI Chiara(TEL )
1
 
16:07:45
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PIERSON Elodie(TEL )
1
 
16:07:23
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
1
 
16:05:43
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(TEL )
1
 
16:05:15
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
8 : 10
-2
 
16:04:55
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
6 : 10
-4
 
16:04:40
Punkten:2 - Spiller CARVILLE-MC DONAGH Claudine(TEL )
1
4 : 10
-6
 
16:03:54
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
4 : 8
-4
 
16:02:27
Punkten:1 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
4 : 6
-2
 
16:02:17
Punkten:1 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
4 : 5
-1
 
16:02:00
Fehler bäigesat P2 Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
1
 
16:01:38
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
4 : 4
0
 
15:59:52
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
2 : 4
-2
 
15:58:31
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
1
 
15:58:15
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
1
 
15:57:55
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
2 : 2
0
 
15:55:27
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(TEL )
1
 
15:55:14
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
2 : 0
2
 
15:55:04
Fehler bäigesat P2 Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
1
 
15:54:56
Fehler bäigesat P2 Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
1
 
15:52:59
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
1 : 0
1
 
15:51:53
Fehler bäigesat P Spiller ANEN Maïlis(SOL )
1
 
15:47:53
Éischt 5 asetzen: Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
 
15:47:48
Éischt 5 asetzen: Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
 
15:47:38
Éischt 5 asetzen: Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
 
15:47:31
Éischt 5 asetzen: Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
 
15:47:21
Éischt 5 asetzen: Spiller ANEN Maïlis(SOL )
1
 
15:39:28
Éischt 5 asetzen: Spiller CARVILLE-MC DONAGH Claudine(TEL )
1
 
15:39:26
Éischt 5 asetzen: Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
 
15:39:22
Éischt 5 asetzen: Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
1
 
15:39:19
Éischt 5 asetzen: Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
 
15:39:16
Éischt 5 asetzen: Spiller SECCO Louane(TEL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 2(2-0) - Telstar Hesperange:33(34-67)

Arbitres

ANDERSON Vir.
JUNG Eri.