Cadettes:Phase I Div.2
16/10/2021 - 13h30
KUSS Scheierhaff
61
72
14:13 / 16:16 / 12:24 / 19:19
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
0
16
0
8
0
1 (P2)
5
1
3
0
2 (P +P2)
21
2
8
1
1 (P2)
9
1
4
0
2 (P2+P2)
6
0
3
0
3 (P +P +P )
 
Total
61
4
28
1
10

Racing

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P1)
23
0
10
1
1 (P2)
0
0
0
0
0
3
1
1
0
1 (P1)
2
0
1
0
0
36
0
18
0
3 (P2+P +P )
0
0
0
0
0
 
Total
72
1
34
1
6
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:11:24
Signal Enn vum Match
4
 
15:10:38
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
4
61 : 72
-11
 
15:09:50
Punkten:2 - Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
4
61 : 70
-9
 
15:09:41
Fehler bäigesat P Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
 
15:09:30
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
4
59 : 70
-11
 
15:09:07
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
4
59 : 68
-9
 
15:08:54
Punkten:2 - Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
4
57 : 68
-11
 
15:07:27
8. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(SOL )
4
 
15:06:58
Punkten:2 - Spiller LIMA BRITO DOS SANTOS Tyara(RAC )
4
55 : 68
-13
 
15:06:42
Punkten:1 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
55 : 66
-11
 
15:06:38
Punkten geläscht: 2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
54 : 66
-12
 
15:06:30
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
56 : 66
-10
 
15:06:14
Fehler bäigesat P2 Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
4
 
15:05:09
Fehler bäigesat P Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
 
15:04:53
Punkten:1 - Spiller CAYOLLA DA VEIGA Inès(RAC )
4
54 : 66
-12
 
15:04:29
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
4
 
15:03:25
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
54 : 65
-11
 
15:01:50
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(RAC )
4
 
15:01:35
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
54 : 63
-9
 
15:01:17
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
53 : 63
-10
 
15:00:58
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
51 : 63
-12
 
15:00:00
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
4
51 : 61
-10
 
14:59:57
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
49 : 61
-12
 
14:57:44
4. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
4
 
14:57:36
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
49 : 59
-10
 
14:56:55
Punkten:2 - Spiller LIMA BRITO DOS SANTOS Tyara(RAC )
4
49 : 57
-8
 
14:56:37
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
4
49 : 55
-6
 
14:53:53
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
4
47 : 55
-8
 
14:52:37
Fehler bäigesat P2 Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
 
14:51:18
Fehler bäigesat P2 Spiller KRALJ Larissa(SOL )
4
 
14:51:00
Punkten:3 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
4
45 : 55
-10
 
14:50:45
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
4
42 : 55
-13
 
Quart 3
14:46:43
Punkten:2 - Spiller LIMA BRITO DOS SANTOS Tyara(RAC )
3
42 : 53
-11
 
14:45:54
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
42 : 51
-9
 
14:44:37
Fehler bäigesat P2 Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
 
14:43:55
Punkten:2 - Spiller CAYOLLA DA VEIGA Inès(RAC )
3
42 : 49
-7
 
14:42:44
Punkten:2 - Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
3
42 : 47
-5
 
14:42:33
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
40 : 47
-7
 
14:42:01
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
40 : 45
-5
 
14:40:22
7. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(RAC )
3
 
14:40:12
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
40 : 43
-3
 
14:38:56
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
3
38 : 43
-5
 
14:38:32
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
36 : 43
-7
 
14:38:26
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
3
34 : 43
-9
 
14:38:09
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
3
34 : 41
-7
 
14:37:02
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
3
 
14:35:10
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
34 : 39
-5
 
14:34:37
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
34 : 37
-3
 
14:34:11
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
3
34 : 35
-1
 
14:34:00
Punkten:2 - Spiller LIMA BRITO DOS SANTOS Tyara(RAC )
3
32 : 35
-3
 
14:32:19
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
3
32 : 33
-1
 
14:31:17
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
32 : 31
1
 
14:31:06
Punkten:2 - Spiller CALDERON RAMOS Emma(RAC )
3
30 : 31
-1
 
Quart 2
14:18:01
10. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
14:17:39
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
2
30 : 29
1
 
14:17:11
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
2
28 : 29
-1
 
14:16:52
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
2
26 : 29
-3
 
14:16:15
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
2
26 : 27
-1
 
14:15:58
Fehler bäigesat P Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
2
 
14:15:03
Fehler bäigesat P Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
2
 
14:14:45
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
2
26 : 25
1
 
14:14:07
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
2
24 : 25
-1
 
14:13:48
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
2
22 : 25
-3
 
14:12:41
Fehler bäigesat P Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
2
 
14:10:50
6. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(RAC )
2
 
14:10:41
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
2
22 : 23
-1
 
14:08:41
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
2
 
14:07:16
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
14:07:04
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
2
20 : 23
-3
 
14:06:26
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
2
20 : 21
-1
 
14:05:54
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
2
18 : 21
-3
 
14:05:40
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
2
18 : 19
-1
 
14:05:24
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
2
16 : 19
-3
 
14:05:04
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
2
16 : 17
-1
 
14:04:05
Fehler bäigesat P Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
2
 
14:03:54
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SCHEER Inès(RAC )
2
 
14:02:53
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
2
16 : 15
1
 
14:02:42
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
2
14 : 15
-1
 
Quart 1
14:00:00
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
14 : 13
1
 
13:59:56
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
13 : 13
0
 
13:59:48
Fehler bäigesat P1 Spiller CAYOLLA DA VEIGA Inès(RAC )
1
 
13:59:10
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
11 : 13
-2
 
13:58:47
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller ANEN Maïlis(SOL )
1
 
13:58:35
Punkten:3 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
11 : 11
0
 
13:57:52
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
1
11 : 8
3
 
13:56:44
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
 
13:56:15
Punkten:1 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
9 : 8
1
 
13:54:36
Fehler bäigesat P1 Spiller KANYO Sara(RAC )
1
 
13:54:23
7. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(RAC )
1
 
13:54:03
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
8 : 8
0
 
13:52:35
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
6 : 8
-2
 
13:52:07
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LIZE SALOMAO Klea(RAC )
1
 
13:50:57
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
4 : 8
-4
 
13:49:36
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
1
2 : 8
-6
 
13:48:58
Fehler bäigesat P2 Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
 
13:48:43
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
2 : 6
-4
 
13:48:29
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
1
 
13:48:24
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KANYO Sara(RAC )
1
 
13:47:45
Punkten:2 - Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
0 : 6
-6
 
13:47:00
Fehler bäigesat P Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
1
 
13:44:23
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
1
0 : 4
-4
 
13:43:39
Punkten:2 - Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
1
0 : 2
-2
 
13:38:52
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
 
13:38:46
Spillerasaz am 1.Véierel geläscht: Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
 
13:34:31
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
 
13:33:35
Éischt 5 geläscht: Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
 
13:32:58
Spillerasaz am 1.Véierel geläscht: Spiller LIZE SALOMAO Klea(RAC )
1
 
13:32:51
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller LIZE SALOMAO Klea(RAC )
1
 
13:29:46
Éischt 5 asetzen: Spiller COULIBALY Sarah(RAC )
1
 
13:29:34
Éischt 5 asetzen: Spiller LIMA BRITO DOS SANTOS Tyara(RAC )
1
 
13:29:26
Éischt 5 asetzen: Spiller CALDERON RAMOS Emma(RAC )
1
 
13:29:24
Éischt 5 asetzen: Spiller BERTRAND Aurore(RAC )
1
 
13:29:21
Éischt 5 asetzen: Spiller CAYOLLA DA VEIGA Inès(RAC )
1
 
13:23:37
Éischt 5 asetzen: Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
 
13:23:34
Éischt 5 asetzen: Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
1
 
13:23:32
Éischt 5 asetzen: Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
 
13:23:29
Éischt 5 asetzen: Spiller RIBEIRO SILVA Barbara(SOL )
1
 
13:23:18
Éischt 5 asetzen: Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 3(11-8) - Racing:13(55-68,42-55)

Arbitres

Roden Tom