Cadettes:Phase II Div.1
20/11/2021 - 13h45
Hall Omnisport
55
47
13:10 / 17:12 / 9:11 / 16:14
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
5 (P +P2+P1+P2+P2)
4
1
0
1
4 (P2+P +P2+P2)
15
2
5
1
3 (P +P2+P2)
4
0
2
0
1 (P2)
14
2
6
0
4 (P2+P2+P +U2)
12
6
3
0
3 (P2+P +P2)
4
0
2
0
1 (P2)
 
Total
55
11
19
2
21

Sparta

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
2
0
0
3 (P2+P1+P2)
5
1
2
0
0
0
0
0
0
1 (P2)
5
1
2
0
1 (P )
2
0
1
0
3 (P2+P2+P )
10*
9
0
0
3
3 (P2+P +P )
3
1
1
0
2 (P +P )
18
4
4
2
5 (P2+P2+P +P +P2)
3
3
0
0
1 (P )
 
Total
47
12
10
5
19
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:19:41
Signal Enn vum Match
4
 
15:18:39
Fehler bäigesat B1 FEYDER Mike (CA)(SPA )
4
 
15:15:46
Punkten:1 - Spiller FEYDER Alba(SPA )
4
55 : 47
8
 
15:15:24
Fehler bäigesat P2 Spiller NOTHOMB Aurélie(LAL )
4
 
15:14:52
Punkten:1 - Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
4
55 : 46
9
 
15:14:40
Punkten:1 - Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
4
55 : 45
10
 
15:14:00
Fehler bäigesat P2 Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:13:39
Fehler bäigesat P Spiller HAGEN Mia(SPA )
4
 
15:13:04
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
55 : 44
11
 
15:12:45
Punkten:2 - Spiller NOTHOMB Aurélie(LAL )
4
53 : 44
9
 
15:12:07
Punkten:1 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
4
51 : 44
7
 
15:10:26
Fehler bäigesat U2 Spiller COULON Kyra(LAL )
4
 
15:09:29
Punkten:2 - Spiller NOTHOMB Aurélie(LAL )
4
51 : 43
8
 
15:09:04
Fehler bäigesat P Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
4
 
15:08:12
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
49 : 43
6
 
15:07:47
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
 
15:05:57
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
47 : 43
4
 
15:05:35
Fehler bäigesat P2 Spiller FEYDER Alba(SPA )
4
 
15:04:17
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
4
 
15:03:46
Punkten:2 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
4
46 : 43
3
 
15:03:10
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
46 : 41
5
 
15:02:37
Fehler bäigesat P2 Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
 
15:01:24
Fehler bäigesat P Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
4
 
15:00:41
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
46 : 40
6
 
15:00:13
Fehler bäigesat C1 FEYDER Mike (CA)(SPA )
4
 
14:59:03
Punkten:2 - Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
4
45 : 40
5
 
14:58:52
Punkten:2 - Spiller DOS SANTOS DA GRACA Ariana(LAL )
4
45 : 38
7
 
14:58:28
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
43 : 38
5
 
14:56:17
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
4
 
14:56:09
Punkten:3 - Spiller HAGEN Mia(SPA )
4
41 : 38
3
 
14:55:33
Punkten:2 - Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
4
41 : 35
6
 
14:54:57
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
41 : 33
8
 
Quart 3
14:51:37
Punkten:3 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
3
39 : 33
6
 
14:50:34
Punkten:3 - Spiller HAGEN Mia(SPA )
3
39 : 30
9
 
14:49:53
Fehler bäigesat P Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
3
 
14:47:27
8. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SPA )
3
 
14:44:59
Fehler bäigesat P2 Spiller JEMMING Katia(LAL )
3
 
14:43:26
Punkten:3 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
39 : 27
12
 
14:42:13
Punkten:2 - Spiller THILL Elisa(LAL )
3
36 : 27
9
 
14:40:23
Fehler bäigesat P Spiller COULON Kyra(LAL )
3
 
14:39:34
Fehler bäigesat P Spiller RANI Zineb(SPA )
3
 
14:39:10
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
34 : 27
7
 
14:38:59
Fehler bäigesat P Spiller HAGEN Mia(SPA )
3
 
14:37:59
Fehler bäigesat P1 Spiller JEMMING Katia(LAL )
3
 
14:37:53
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
3
32 : 27
5
 
14:37:43
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
32 : 25
7
 
14:37:22
Punkten:3 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
3
30 : 25
5
 
Quart 2
14:28:23
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
30 : 22
8
 
14:26:58
10. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt) Zäit geännert (amplaz 1 .Minute)(LAL )
2
 
14:26:52
1. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
14:26:44
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
28 : 22
6
 
14:26:32
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
28 : 21
7
 
14:26:18
Fehler bäigesat P2 Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
 
14:24:50
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
28 : 20
8
 
14:24:20
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NOTHOMB Aurélie(LAL )
2
 
14:24:15
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
2
 
14:23:56
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
27 : 20
7
 
14:23:17
Punkten:2 - Spiller THILL Elisa(LAL )
2
27 : 18
9
 
14:22:58
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
25 : 18
7
 
14:22:38
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
23 : 18
5
 
14:20:45
Punkten:2 - Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
2
23 : 16
7
 
14:19:56
Fehler bäigesat P Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
 
14:16:12
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
23 : 14
9
 
14:14:06
5. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SPA )
2
 
14:13:32
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
21 : 14
7
 
14:13:06
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
2
 
14:12:15
Punkten:1 - Spiller FEYDER Alba(SPA )
2
20 : 14
6
 
14:12:00
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DOS SANTOS DA GRACA Ariana(LAL )
2
 
14:11:48
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
 
14:10:56
Fehler bäigesat P Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
2
 
14:10:04
Punkten:1 - Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
2
20 : 13
7
 
14:09:47
Fehler bäigesat P2 Spiller THILL Elisa(LAL )
2
 
14:09:26
Punkten:3 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
20 : 12
8
 
14:08:53
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
14:08:24
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
17 : 12
5
 
14:07:53
Fehler bäigesat P Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
 
14:07:16
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
15 : 12
3
 
14:06:09
Punkten:2 - Spiller RANI Zineb(SPA )
2
13 : 12
1
 
14:05:36
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
Quart 1
14:01:03
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
13 : 10
3
 
14:00:39
Punkten:1 - Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
1
11 : 10
1
 
14:00:09
Fehler bäigesat P2 Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
13:59:31
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
1
 
13:58:51
Punkten:2 - Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
11 : 9
2
 
13:58:10
Punkten:1 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
1
11 : 7
4
 
13:57:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller GRIFFITHS Bronwin(SPA )
1
 
13:57:39
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
13:56:42
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
13:56:25
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
1
10 : 7
3
 
13:56:09
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
 
13:54:17
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SPA )
1
 
13:53:57
Punkten:1 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
9 : 7
2
 
13:53:50
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
13:53:46
Fehler bäigesat P1 Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
13:53:41
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
8 : 7
1
 
13:52:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller TORRESANI Nicole(SPA )
1
 
13:51:44
Punkten:3 - Spiller HAGEN Mia(SPA )
1
6 : 7
-1
 
13:51:22
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
6 : 4
2
 
13:51:00
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
 
13:50:31
Punkten:1 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
5 : 4
1
 
13:50:09
Fehler bäigesat P2 Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
13:49:48
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
5 : 3
2
 
13:49:19
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
1
 
13:49:11
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
1
 
13:49:05
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
13:47:18
Punkten:1 - Spiller RANI Zineb(SPA )
1
3 : 3
0
 
13:46:50
Fehler bäigesat P2 Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
13:46:20
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
3 : 2
1
 
13:46:14
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
2 : 2
0
 
13:45:59
Fehler bäigesat P2 Spiller HAGEN Mia(SPA )
1
 
13:45:26
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
1 : 2
-1
 
13:44:19
Fehler bäigesat P Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
13:43:58
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
13:43:41
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
1 : 0
1
 
13:43:16
Fehler bäigesat P2 Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
13:28:08
Éischt 5 asetzen: Spiller THILL Elisa(LAL )
1
 
13:28:04
Éischt 5 asetzen: Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
13:28:00
Éischt 5 asetzen: Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
13:27:56
Éischt 5 asetzen: Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
13:27:54
Éischt 5 asetzen: Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
13:26:58
Éischt 5 asetzen: Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
1
 
13:26:55
Éischt 5 asetzen: Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
13:26:52
Éischt 5 asetzen: Spiller HAGEN Mia(SPA )
1
 
13:26:47
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
 
13:26:43
Éischt 5 asetzen: Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 12(39-27) - Sparta:1(6-7,1-2)

Arbitres

MUHO Jur.
MEINTZ Pit.