Cadettes:Phase II Div.2
20/11/2021 - 16h30
Hall Sportif
50
62
14:18 / 12:12 / 18:13 / 6:19
Informations

Schieren

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P )
2
0
1
0
2 (P +P )
4
2
1
0
5 (P1+P +P2+P2+P )
4
0
2
0
2 (P2+P )
0
0
0
0
2 (P +P2)
2
0
1
0
4 (P2+P +P2+P )
20
2
6
2
3 (P2+P2+P2)
18
0
9
0
4 (P2+P +P +P2)
 
Total
50
4
20
2
23

Résidence

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
13
1
6
0
1 (P )
2
0
1
0
1 (P2)
14
0
7
0
1 (P )
1
1
0
0
3 (P +P +P2)
31
7
12
0
4 (P2+P2+P +P )
1
1
0
0
0
 
Total
62
10
26
0
10
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
18:38:54
Signal Enn vum Match
4
 
18:37:49
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
4
50 : 62
-12
 
18:36:04
Punkten:1 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
4
50 : 60
-10
 
18:35:42
Fehler bäigesat P2 Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
4
 
18:35:19
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
4
50 : 59
-9
 
18:34:41
Fehler bäigesat P Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
4
 
18:34:30
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
4
50 : 57
-7
 
18:33:34
Fehler bäigesat P Spiller SNÄLL Sofia(RES )
4
 
18:31:31
8. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(FRO )
4
 
18:31:15
Fehler bäigesat P Spiller THEISEN Catherine(FRO )
4
 
18:30:48
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
4
48 : 57
-9
 
18:30:35
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
4
48 : 55
-7
 
18:30:07
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
4
46 : 55
-9
 
18:29:24
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
4
46 : 53
-7
 
18:28:59
Fehler bäigesat P Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
4
 
18:27:07
Fehler bäigesat P2 Spiller THEISEN Catherine(FRO )
4
 
18:26:09
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
4
44 : 53
-9
 
18:24:25
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(FRO )
4
 
18:23:59
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
4
44 : 51
-7
 
18:22:55
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Elmina(FRO )
4
 
18:22:05
Punkten:2 - Spiller COTTER Sophie(RES )
4
44 : 49
-5
 
18:21:01
Fehler bäigesat P Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
4
 
18:19:44
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
4
44 : 47
-3
 
18:19:20
Fehler bäigesat P Spiller WEST Katel(RES )
4
 
18:18:02
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
4
44 : 45
-1
 
Quart 3
18:15:21
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
3
44 : 43
1
 
18:15:00
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
44 : 41
3
 
18:14:45
Punkten:1 - Spiller COTTER Chloë(RES )
3
42 : 41
1
 
18:14:16
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
 
18:13:20
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Elmina(FRO )
3
 
18:12:53
Punkten:2 - Spiller KOCAN Elmina(FRO )
3
42 : 40
2
 
18:10:38
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
3
40 : 40
0
 
18:09:53
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
3
40 : 38
2
 
18:09:42
Fehler bäigesat P2 Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
 
18:07:13
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
3
 
18:06:41
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
40 : 37
3
 
18:06:07
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
 
18:05:11
Fehler bäigesat P Spiller THEISEN Catherine(FRO )
3
 
18:04:08
Punkten:2 - Spiller THEISEN Catherine(FRO )
3
38 : 37
1
 
18:02:42
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
3
36 : 37
-1
 
18:02:26
Punkten:3 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
36 : 35
1
 
18:01:58
Punkten:3 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
33 : 35
-2
 
18:01:05
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
30 : 35
-5
 
18:00:43
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
3
28 : 35
-7
 
18:00:39
Fehler bäigesat P2 Spiller THEISEN Catherine(FRO )
3
 
18:00:33
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller THEISEN Catherine(FRO )
3
 
17:58:55
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
3
28 : 34
-6
 
17:58:31
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
3
28 : 32
-4
 
17:58:18
Fehler bäigesat P Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
3
 
17:57:52
Punkten:2 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
3
28 : 30
-2
 
Quart 2
17:49:20
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
2
26 : 30
-4
 
17:49:01
Fehler bäigesat P Spiller BECKERS Jackie(FRO )
2
 
17:48:12
Fehler bäigesat P Spiller KLER Carolyn(FRO )
2
 
17:48:08
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KLER Carolyn(FRO )
2
 
17:46:46
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
26 : 29
-3
 
17:46:30
Fehler bäigesat P2 Spiller COTTER Chloë(RES )
2
 
17:43:58
Fehler bäigesat P Spiller COTTER Chloë(RES )
2
 
17:43:24
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
2
24 : 29
-5
 
17:42:17
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
2
24 : 27
-3
 
17:38:51
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(RES )
2
 
17:38:19
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
2
24 : 25
-1
 
17:38:09
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
24 : 23
1
 
17:37:28
Fehler bäigesat P2 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
2
 
17:36:59
Punkten:2 - Spiller BECKERS Jackie(FRO )
2
22 : 23
-1
 
17:36:33
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
20 : 23
-3
 
17:35:49
Punkten:1 - Spiller GROHMANN WALLENDORF Ruby(RES )
2
18 : 23
-5
 
17:35:36
Fehler bäigesat P2 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
2
 
17:33:40
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
18 : 22
-4
 
17:33:16
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
2
16 : 22
-6
 
17:32:33
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
16 : 20
-4
 
17:31:44
Fehler bäigesat P Spiller BECKERS Jackie(FRO )
2
 
17:31:39
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BECKERS Jackie(FRO )
2
 
17:31:01
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
2
14 : 20
-6
 
Quart 1
17:25:52
Punkten:1 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
14 : 18
-4
 
17:25:44
Punkten:1 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
13 : 18
-5
 
17:25:33
Fehler bäigesat P2 Spiller COTTER Sophie(RES )
1
 
17:24:44
Punkten:1 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
12 : 18
-6
 
17:24:30
Fehler bäigesat P2 Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
 
17:23:19
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
11 : 18
-7
 
17:22:54
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
9 : 18
-9
 
17:21:33
Punkten:2 - Spiller SNÄLL Sofia(RES )
1
9 : 16
-7
 
17:20:40
Fehler bäigesat P Spiller COTTER Chloë(RES )
1
 
17:19:55
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SNÄLL Sofia(RES )
1
 
17:18:54
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
9 : 14
-5
 
17:18:27
Punkten:2 - Spiller KOCAN Elmina(FRO )
1
7 : 14
-7
 
17:17:57
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
 
17:17:30
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
1
5 : 14
-9
 
17:16:46
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
5 : 12
-7
 
17:16:20
Fehler bäigesat P Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
17:15:42
Punkten:2 - Spiller WEST Katel(RES )
1
5 : 10
-5
 
17:15:09
Fehler bäigesat P1 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
17:14:52
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
5 : 8
-3
 
17:13:52
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
5 : 6
-1
 
17:13:23
Punkten:2 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
3 : 6
-3
 
17:12:34
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
3 : 4
-1
 
17:12:16
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
1 : 4
-3
 
17:12:07
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
1 : 3
-2
 
17:11:53
Fehler bäigesat P2 Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
 
17:11:15
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
1 : 2
-1
 
17:11:07
Punkten:1 - Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
1 : 1
0
 
17:10:54
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
 
17:10:28
Punkten:1 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
1 : 0
1
 
17:10:13
Fehler bäigesat P2 Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
 
17:05:16
Éischt 5 asetzen: Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
17:05:12
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
1
 
17:05:07
Éischt 5 asetzen: Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
 
17:05:04
Éischt 5 asetzen: Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
 
17:05:01
Éischt 5 asetzen: Spiller KOCAN Elmina(FRO )
1
 
17:00:58
Éischt 5 asetzen: Spiller COTTER Chloë(RES )
1
 
17:00:55
Éischt 5 asetzen: Spiller COTTER Sophie(RES )
1
 
17:00:52
Éischt 5 asetzen: Spiller EL HAMMIRI Sonia(RES )
1
 
17:00:49
Éischt 5 asetzen: Spiller WEST Katel(RES )
1
 
17:00:46
Éischt 5 asetzen: Spiller GROHMANN WALLENDORF Ruby(RES )
1
 
Avantage maximal
Schieren: 3(44-41,40-37) - Résidence:12(50-62)

Arbitres

MONKUNAS Vyt.
BLUM Sar.