Cadettes:Phase II Div.2
04/12/2021 - 18h00
Hall Sportif
49
48
8:8 / 22:14 / 11:17 / 8:9
Informations

Schieren

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
0
1
0
0
8
0
4
0
4 (P2+P2+P2+P )
3
3
0
0
3 (P +P2+P2)
6
0
3
0
2 (P3+P )
0
0
0
0
0
14
0
7
0
2 (P +P )
16
0
8
0
5 (P +P +P2+P1+P )
 
Total
49
3
23
0
16

Telstar Hesperange

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
8
0
4
0
4 (P2+P2+P2+P2)
9
1
4
0
0
19
1
9
0
2 (P2+P2)
10
1
3
1
2 (P +P )
 
Total
48
3
21
1
8
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:48:01
Signal Enn vum Match
4
 
19:45:53
Fehler bäigesat P Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
4
 
19:43:16
9. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(TEL )
4
 
19:42:22
Fehler bäigesat P Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
 
19:41:58
Punkten:2 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
4
49 : 48
1
 
19:41:07
Fehler bäigesat P Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
4
 
19:39:11
Fehler bäigesat P2 Spiller SECCO Louane(TEL )
4
 
19:38:40
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
4
47 : 48
-1
 
19:38:32
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
4
47 : 46
1
 
19:36:22
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(TEL )
4
 
19:34:29
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(FRO )
4
 
19:33:58
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
45 : 46
-1
 
19:32:14
Fehler bäigesat P Spiller KABOTH Joelina(TEL )
4
 
19:30:55
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
4
45 : 44
1
 
19:30:18
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
4
45 : 42
3
 
19:27:56
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(FRO )
4
 
19:27:28
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Amina(FRO )
4
 
19:26:51
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
4
43 : 42
1
 
19:25:11
Punkten:1 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
4
43 : 40
3
 
19:24:36
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Elmina(FRO )
4
 
19:24:10
Punkten:2 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
4
43 : 39
4
 
Quart 3
19:20:26
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
41 : 39
2
 
19:20:12
Punkten:1 - Spiller KOCAN Elmina(FRO )
3
41 : 37
4
 
19:19:51
Fehler bäigesat P2 Spiller SECCO Louane(TEL )
3
 
19:19:30
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
3
40 : 37
3
 
19:19:12
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
40 : 35
5
 
19:18:54
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
3
38 : 35
3
 
19:17:11
Fehler bäigesat P2 Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
 
19:16:38
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
3
38 : 33
5
 
19:16:09
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
3
38 : 31
7
 
19:15:22
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Elmina(FRO )
3
 
19:14:02
Fehler bäigesat P2 Spiller SECCO Louane(TEL )
3
 
19:13:49
Punkten:2 - Spiller CARVILLE-MC DONAGH Claudine(TEL )
3
38 : 29
9
 
19:11:52
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TEL )
3
 
19:11:22
Punkten:1 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
3
38 : 27
11
 
19:10:30
Fehler bäigesat P3 Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
3
 
19:10:11
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
3
38 : 26
12
 
19:08:29
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
3
36 : 26
10
 
19:07:17
Fehler bäigesat P1 Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
 
19:07:12
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
34 : 26
8
 
19:06:10
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
34 : 24
10
 
19:05:43
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
3
32 : 24
8
 
19:03:35
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
32 : 22
10
 
19:02:02
Fehler bäigesat P2 Spiller KOCAN Amina(FRO )
3
 
Quart 2
18:54:22
Punkten:2 - Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
2
30 : 22
8
 
18:53:52
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
28 : 22
6
 
18:51:16
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(TEL )
2
 
18:51:11
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(FRO )
2
 
18:50:46
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
26 : 22
4
 
18:50:13
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
2
26 : 20
6
 
18:50:03
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
24 : 20
4
 
18:49:18
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
24 : 18
6
 
18:49:01
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
2
24 : 16
8
 
18:48:21
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller POSING Catherine(FRO )
2
 
18:47:39
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
22 : 16
6
 
18:46:48
Punkten:2 - Spiller KLER Carolyn(FRO )
2
22 : 14
8
 
18:45:39
Fehler bäigesat P2 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
2
 
18:45:11
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
 
18:44:53
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
20 : 14
6
 
18:43:57
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Elmina(FRO )
2
 
18:43:41
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
2
18 : 14
4
 
18:43:17
Punkten:2 - Spiller SECCO Louane(TEL )
2
16 : 14
2
 
18:43:07
Punkten:2 - Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
2
16 : 12
4
 
18:41:15
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(TEL )
2
 
18:40:57
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
14 : 12
2
 
18:40:18
Punkten:2 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
2
12 : 12
0
 
18:39:18
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
2
10 : 12
-2
 
18:38:50
Punkten:2 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
2
8 : 12
-4
 
18:38:24
Punkten:2 - Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
2
8 : 10
-2
 
Quart 1
18:34:29
Punkten:2 - Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
8 : 8
0
 
18:33:43
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
6 : 8
-2
 
18:31:55
Punkten:1 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
4 : 8
-4
 
18:31:48
Fehler bäigesat P2 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
18:31:25
Punkten:1 - Spiller KOCAN Elmina(FRO )
1
4 : 7
-3
 
18:31:19
Punkten:1 - Spiller KOCAN Elmina(FRO )
1
3 : 7
-4
 
18:31:01
Fehler bäigesat P2 Spiller SECCO Louane(TEL )
1
 
18:29:40
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
2 : 7
-5
 
18:29:21
Fehler bäigesat P Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
 
18:27:58
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KLER Carolyn(FRO )
1
 
18:27:37
Punkten:2 - Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
2 : 5
-3
 
18:26:43
Fehler bäigesat P2 Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
1
 
18:23:06
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(FRO )
1
 
18:22:31
Punkten:2 - Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
0 : 5
-5
 
18:20:23
Punkten:3 - Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
0 : 3
-3
 
18:19:57
Fehler bäigesat P Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
 
18:18:04
Fehler bäigesat P Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
 
18:16:22
Fehler bäigesat P2 Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
18:10:33
Éischt 5 asetzen: Spiller DOCKENDORF Laura(FRO )
1
 
18:10:28
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHUMACHER Mara(FRO )
1
 
18:10:25
Éischt 5 asetzen: Spiller KOCAN Elmina(FRO )
1
 
18:10:22
Éischt 5 asetzen: Spiller KOCAN Amina(FRO )
1
 
18:10:18
Éischt 5 asetzen: Spiller BUKVIC Sejla(FRO )
1
 
18:07:40
Éischt 5 asetzen: Spiller CARVILLE-MC DONAGH Claudine(TEL )
1
 
18:07:39
Éischt 5 asetzen: Spiller KABOTH Joelina(TEL )
1
 
18:07:38
Éischt 5 asetzen: Spiller HAUPERT Lynn(TEL )
1
 
18:07:37
Éischt 5 asetzen: Spiller MEDINGER Sophie(TEL )
1
 
18:07:35
Éischt 5 asetzen: Spiller SECCO Louane(TEL )
1
 
Avantage maximal
Schieren: 12(38-26) - Telstar Hesperange:5(2-7,0-5)

Arbitres

HAUPERT Ser.
LALIOTIS Nik.