Cadettes:Tour Final Div.3
20/03/2022 - 16h00
KUSS Scheierhaff
61
24
21:3 / 11:4 / 17:6 / 12:11
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
0
1
0
1 (P2)
10
0
5
0
0
2
0
1
0
2 (P +P )
2
0
1
0
1 (P2)
6
2
2
0
0
7
0
2
1
0
16
0
5
2
0
2
0
1
0
2 (P +P )
12
2
5
0
1 (P2)
 
Total
61
4
24
3
7

Zesummen Aktiv

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
6
0
3
0
0
4
0
2
0
0
4
0
2
0
0
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
4
2
1
0
0
0
0
0
0
0
6
0
3
0
3 (P +P +P2)
 
Total
24
2
11
0
5
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:20:55
Signal Enn vum Match
4
 
17:20:33
Fehler bäigesat P Spiller ANEN Maïlis(SOL )
4
 
17:18:58
Fehler bäigesat P Spiller ANEN Maïlis(SOL )
4
 
17:18:09
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
61 : 24
37
 
17:16:03
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
59 : 24
35
 
17:15:19
Punkten:2 - Spiller GLAESENER Kelly(ZAK )
4
57 : 24
33
 
17:14:11
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
4
57 : 22
35
 
17:13:39
Punkten:2 - Spiller DE CARVALHO RIOS Adriana(ZAK )
4
55 : 22
33
 
17:11:34
6. Minute: 3. Auszeit (2. Halbzeit)(ZAK )
4
 
17:10:32
Punkten:1 - Spiller AXMANN Katia(ZAK )
4
55 : 20
35
 
17:10:08
Fehler bäigesat P2 Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
4
 
17:09:05
Punkten:2 - Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
4
55 : 19
36
 
17:07:22
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
4
55 : 17
38
 
17:06:21
Punkten:2 - Spiller GLAESENER Kelly(ZAK )
4
53 : 17
36
 
17:04:14
2. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(ZAK )
4
 
17:04:08
Punkten:2 - Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
4
53 : 15
38
 
17:03:30
Punkten:2 - Spiller DE CARVALHO RIOS Adriana(ZAK )
4
51 : 15
36
 
17:02:55
Punkten:1 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
4
51 : 13
38
 
17:02:42
Punkten:1 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
4
50 : 13
37
 
17:02:30
Fehler bäigesat P2 Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
4
 
Quart 3
16:59:16
Fehler bäigesat P Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
3
 
16:58:51
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
49 : 13
36
 
16:58:12
Punkten:2 - Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
3
47 : 13
34
 
16:56:18
Fehler bäigesat P2 Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
3
 
16:52:10
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(ZAK )
3
 
16:52:06
Punkten:2 - Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
3
45 : 13
32
 
16:51:26
Punkten:3 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
3
43 : 13
30
 
16:50:40
Punkten:2 - Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
3
40 : 13
27
 
16:49:53
Punkten:2 - Spiller MARTINS Lisa(ZAK )
3
38 : 13
25
 
16:48:01
Punkten:2 - Spiller MARTINS Lisa(ZAK )
3
38 : 11
27
 
16:47:22
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
3
38 : 9
29
 
16:47:06
Punkten:2 - Spiller AXMANN Katia(ZAK )
3
36 : 9
27
 
16:46:43
Punkten:1 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
3
36 : 7
29
 
16:46:36
Punkten:1 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
3
35 : 7
28
 
16:46:21
Fehler bäigesat P2 Spiller DE CARVALHO RIOS Joana(ZAK )
3
 
16:44:53
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
3
34 : 7
27
 
Quart 2
16:32:38
Fehler bäigesat P Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
2
 
16:32:16
Punkten:2 - Spiller MATURAN Reishan Quijan(SOL )
2
32 : 7
25
 
16:30:38
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
2
30 : 7
23
 
16:28:02
Punkten:2 - Spiller GLAESENER Kelly(ZAK )
2
28 : 7
21
 
16:25:12
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(ZAK )
2
 
16:25:05
Fehler bäigesat P Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
2
 
16:24:45
Punkten:3 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
2
28 : 5
23
 
16:23:24
Punkten:2 - Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
2
25 : 5
20
 
16:22:23
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PINTO VALENTE Vitoria(SOL )
2
 
16:21:38
Punkten:2 - Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
2
23 : 5
18
 
16:21:22
Punkten:2 - Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
2
23 : 3
20
 
Quart 1
16:17:13
Punkten:2 - Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
1
21 : 3
18
 
16:16:15
Fehler bäigesat P Spiller DURBACH Manon(ZAK )
1
 
16:14:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CAMARA DA SILVA Leonor(SOL )
1
 
16:14:49
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MATURAN Reishan Quijan(SOL )
1
 
16:13:26
Punkten:2 - Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
1
19 : 3
16
 
16:12:59
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DE CARVALHO RIOS Joana(ZAK )
1
 
16:12:46
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
17 : 3
14
 
16:12:37
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DURBACH Manon(ZAK )
1
 
16:11:07
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BETTENDROFFER Anne(ZAK )
1
 
16:11:03
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KETTMANN Sophie(SOL )
1
 
16:10:56
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BUEDINGER Emilie(SOL )
1
 
16:10:26
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
15 : 3
12
 
16:09:59
Punkten:2 - Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
13 : 3
10
 
16:09:15
Punkten:2 - Spiller ANEN Maïlis(SOL )
1
11 : 3
8
 
16:08:58
Punkten:1 - Spiller AXMANN Katia(ZAK )
1
9 : 3
6
 
16:08:36
Fehler bäigesat P2 Spiller MENCLER Kimberley(SOL )
1
 
16:06:56
Punkten:2 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
9 : 2
7
 
16:05:31
Fehler bäigesat P Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
1
 
16:05:15
Punkten:2 - Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
7 : 2
5
 
16:04:42
Punkten:3 - Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
5 : 2
3
 
16:04:26
Punkten:2 - Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
1
2 : 2
0
 
16:04:12
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KIRCHEN Laurence(ZAK )
1
 
16:03:23
Punkten:2 - Spiller MENCLER Kimberley(SOL )
1
2 : 0
2
 
15:35:23
Éischt 5 asetzen: Spiller DA COSTA BORGES Ana Filipa(SOL )
1
 
15:35:19
Éischt 5 asetzen: Spiller MENCLER Kimberley(SOL )
1
 
15:35:16
Éischt 5 asetzen: Spiller ANEN Maïlis(SOL )
1
 
15:35:08
Éischt 5 asetzen: Spiller RIBEIRO COUTO Ana(SOL )
1
 
15:35:04
Éischt 5 asetzen: Spiller KRALJ Larissa(SOL )
1
 
15:23:08
Éischt 5 asetzen: Spiller RIES Annick(ZAK )
1
 
15:23:04
Éischt 5 asetzen: Spiller MARTINS Lisa(ZAK )
1
 
15:23:01
Éischt 5 asetzen: Spiller GLAESENER Kelly(ZAK )
1
 
15:22:58
Éischt 5 asetzen: Spiller DE CARVALHO RIOS Adriana(ZAK )
1
 
15:22:47
Éischt 5 asetzen: Spiller AXMANN Katia(ZAK )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 38(55-17,53-15,51-13) - Zesummen Aktiv:0()

Arbitres

COLELLA Fab.
DRAGUSIC Rom.