Fillettes:Phase I Div.2
24/09/2022 - 15h30
Hall Omnisport
38
29
11:6 / 14:4 / 6:11 / 7:8
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
4
0
2
0
0
11
1
5
0
1 (P1)
5
1
2
0
3 (P2+P +P2)
10
0
5
0
0
4
0
2
0
2 (P +P2)
2
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P )
2
0
1
0
2 (P2+P )
 
Total
38
2
18
0
9

Larochette

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
0
2
0
0
0
0
0
0
1 (P1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
1 (P1)
0
0
0
0
1 (P2)
2
0
1
0
1 (P )
7
3
3
0
1 (P2)
12
2
4
0
1 (P )
6
0
3
0
3 (P +P2+P1)
 
Total
29
5
13
0
10
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
16:43:00
Signal Enn vum Match
4
 
16:41:22
Läscht Punkten fir aneren Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
4
 
16:41:15
Punkten:2 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
4
38 : 29
9
 
16:38:55
Punkten:2 - Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
4
38 : 27
11
 
16:38:17
Fehler bäigesat P1 Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
4
 
16:38:12
Punkten:2 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
4
38 : 25
13
 
16:37:46
Punkten:2 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
4
36 : 25
11
 
16:36:26
Punkten:1 - Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
4
34 : 25
9
 
16:36:03
Fehler bäigesat P2 Spiller VOLVERT Joanne(ARA )
4
 
16:35:29
Fehler bäigesat P Spiller VALENTIN Lys(LAL )
4
 
16:34:58
Punkten:2 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
4
33 : 25
8
 
16:32:46
3. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
4
 
16:32:23
Punkten:2 - Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
4
33 : 23
10
 
16:31:51
Fehler bäigesat P Spiller WORMERINGER Loé(ARA )
4
 
16:29:23
Punkten:2 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
4
33 : 21
12
 
16:29:11
Fehler bäigesat P1 Spiller SEQUEIRA NOBREGA Tatiana(ARA )
4
 
Quart 3
16:24:51
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Alina(LAL )
3
31 : 21
10
 
16:24:46
Punkten geläscht: 2 - Spiller DALLA VEDOVA Luna(ARA )
3
29 : 21
8
 
16:24:41
Punkten:2 - Spiller DALLA VEDOVA Luna(ARA )
3
29 : 23
6
 
16:23:52
Fehler bäigesat P Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
3
 
16:23:39
Punkten:1 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
29 : 21
8
 
16:23:25
Fehler bäigesat P1 Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
3
 
16:23:19
Punkten:2 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
29 : 20
9
 
16:22:40
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller MONTEIRO Lisa(LAL )
3
 
16:22:03
Punkten:2 - Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
3
29 : 18
11
 
16:21:08
Punkten:1 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
3
29 : 16
13
 
16:20:58
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller PUSHKAR Viktoriia(LAL )
3
 
16:20:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller RÜFFIN Charlotte(ARA )
3
 
16:20:41
Fehler bäigesat P2 Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
3
 
16:20:20
Punkten:2 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
3
29 : 15
14
 
16:18:39
Fehler bäigesat P2 Spiller ROCK Lucie(ARA )
3
 
16:18:00
Punkten:2 - Spiller DALLA VEDOVA Luna(ARA )
3
27 : 15
12
 
16:17:32
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller STANKOVIC Alina(LAL )
3
 
16:17:27
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
3
 
16:16:41
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
3
 
16:16:29
Punkten:1 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
27 : 13
14
 
16:16:06
Fehler bäigesat P2 Spiller FERRON Kim(LAL )
3
 
16:15:50
Fehler bäigesat P Spiller FERRON Kim(LAL )
3
 
16:15:28
Punkten:2 - Spiller VALENTIN Lys(LAL )
3
27 : 12
15
 
16:15:10
Fehler bäigesat P Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
 
16:12:40
3. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
3
 
16:10:48
Fehler bäigesat P Spiller MAROCHI Chloé(LAL )
3
 
16:10:14
Fehler bäigesat P Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
3
 
16:09:28
Punkten:2 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
25 : 12
13
 
16:08:13
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
3
 
16:08:11
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller VALENTIN Lys(LAL )
3
 
16:08:07
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller MAROCHI Chloé(LAL )
3
 
16:08:04
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
3
 
16:08:00
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller FERRON Kim(LAL )
3
 
16:07:30
Spillerasaz am 3.Véierel geläscht: Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
3
 
16:07:24
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller HORTA MASCARENHAS Maëly(ARA )
3
 
16:07:01
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DALLA VEDOVA Luna(ARA )
3
 
16:06:25
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SEQUEIRA NOBREGA Tatiana(ARA )
3
 
16:06:16
Spillerasaz am 3.Véierel geläscht: Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
3
 
16:06:12
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
3
 
16:05:57
Spillerasaz am 3.Véierel geläscht: Spiller HORTA MASCARENHAS Maëly(ARA )
3
 
16:05:41
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
3
 
16:05:35
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller HORTA MASCARENHAS Maëly(ARA )
3
 
16:04:57
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ROCK Lucie(ARA )
3
 
16:04:54
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
3
 
Quart 2
16:03:53
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Alina(LAL )
2
25 : 10
15
 
16:02:51
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
2
23 : 10
13
 
16:00:49
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
2
21 : 10
11
 
16:00:38
Punkten:2 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
2
19 : 10
9
 
15:58:09
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(ARA )
2
 
15:57:41
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
2
19 : 8
11
 
15:57:03
Fehler bäigesat P2 Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
2
 
15:56:35
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
2
17 : 8
9
 
15:56:19
Fehler bäigesat P Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
2
 
15:55:32
Punkten:1 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
2
15 : 8
7
 
15:55:23
Punkten:1 - Spiller ROCK Lucie(ARA )
2
15 : 7
8
 
15:55:07
Fehler bäigesat P2 Spiller VALENTIN Lys(LAL )
2
 
15:53:19
Punkten:2 - Spiller FERRON Kim(LAL )
2
15 : 6
9
 
15:52:36
Punkten:2 - Spiller FERRON Kim(LAL )
2
13 : 6
7
 
15:51:03
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
2
 
15:48:46
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller VALENTIN Lys(LAL )
2
 
15:48:43
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PUSHKAR Viktoriia(LAL )
2
 
15:48:40
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller FERRON Kim(LAL )
2
 
15:48:37
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller STANKOVIC Alina(LAL )
2
 
15:48:33
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ANSAY Sarah Monique(ARA )
2
 
15:48:30
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ROCK Lucie(ARA )
2
 
15:48:27
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller VOLVERT Joanne(ARA )
2
 
15:48:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WORMERINGER Loé(ARA )
2
 
15:48:20
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller RÜFFIN Charlotte(ARA )
2
 
Quart 1
15:46:11
Punkten:2 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
1
11 : 6
5
 
15:45:23
Fehler bäigesat P2 Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
1
 
15:45:01
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
1
11 : 4
7
 
15:44:38
Punkten:2 - Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
1
9 : 4
5
 
15:43:44
Punkten:1 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
1
7 : 4
3
 
15:43:27
Fehler bäigesat P1 Spiller HORTA MASCARENHAS Maëly(ARA )
1
 
15:43:15
Punkten:2 - Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
1
6 : 4
2
 
15:41:09
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
1
 
15:40:50
Punkten:2 - Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
1
4 : 4
0
 
15:39:33
Punkten:2 - Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
1
4 : 2
2
 
15:39:08
Punkten:2 - Spiller MONTEIRO Lisa(LAL )
1
4 : 0
4
 
15:38:14
Punkten:2 - Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
1
2 : 0
2
 
15:31:08
Éischt 5 asetzen: Spiller DALLA VEDOVA Luna(ARA )
1
 
15:31:01
Éischt 5 asetzen: Spiller HORTA MASCARENHAS Maëly(ARA )
1
 
15:30:56
Éischt 5 asetzen: Spiller NOBREGA MOURA Marta(ARA )
1
 
15:30:52
Éischt 5 asetzen: Spiller SEQUEIRA NOBREGA Tatiana(ARA )
1
 
15:30:45
Éischt 5 asetzen: Spiller NUNES BIRCHEN Sarah(ARA )
1
 
15:29:57
Éischt 5 asetzen: Spiller MONTEIRO Lisa(LAL )
1
 
15:29:54
Éischt 5 asetzen: Spiller MAROCHI Chloé(LAL )
1
 
15:29:49
Éischt 5 asetzen: Spiller ADROVIC Ajla(LAL )
1
 
15:29:44
Éischt 5 asetzen: Spiller WERECKI DOHN Ciana(LAL )
1
 
15:29:39
Éischt 5 asetzen: Spiller BIRNBAUM Estelle(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 15(27-12,25-10) - Larochette:0()

Arbitres

Feller Stephane
Mendes Kevin