SD-Dames - Nat2 (Int.)
29/08/2021 - 17h00
KUSS Scheierhaff
55
64
13:16 / 11:13 / 17:17 / 14:18
Informations

AS Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
2 (P2+P2)
0
0
0
0
1 (P )
4
0
2
0
0
12
2
2
2
0
0
0
0
0
2 (P +P )
0
0
0
0
0
4
0
2
0
2 (P1+P )
18
0
3
4
2 (P2+P2)
1
1
0
0
1 (U2)
6
0
3
0
1 (P2)
10
4
3
0
3 (P +P2+P3)
 
Total
55
7
15
6
14

Trier

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
9
2
2
1
0
6
0
3
0
1 (P )
3
1
1
0
0
2
0
1
0
1 (P1)
20
4
8
0
1 (P2)
4
2
1
0
0
5
0
1
1
2 (P +P )
2
2
0
0
0
4
0
2
0
0
2
0
1
0
1 (P2)
0
0
0
0
1 (P )
7
3
2
0
2 (P3+P2)
 
Total
64
14
22
2
9
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
18:32:17
Signal Enn vum Match
4
 
18:30:08
Punkten:2 - Spiller EDRINGER Helena(TRI )
4
55 : 64
-9
 
18:29:22
Punkten:1 - Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
4
55 : 62
-7
 
18:28:55
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
18:28:07
Punkten:1 - Spiller EDRINGER Helena(TRI )
4
55 : 61
-6
 
18:27:56
Punkten:1 - Spiller EDRINGER Helena(TRI )
4
55 : 60
-5
 
18:27:38
Fehler bäigesat U2 Spiller BAESKENS-CHARLIER Amandine(SOL )
4
 
18:25:49
10. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
4
 
18:25:41
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
55 : 59
-4
 
18:25:07
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
55 : 57
-2
 
18:24:56
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
4
55 : 55
0
 
18:24:36
Fehler bäigesat P2 Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
4
 
18:23:51
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
54 : 55
-1
 
18:21:41
8. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
4
 
18:21:35
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
54 : 53
1
 
18:21:15
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
54 : 51
3
 
18:20:49
Punkten:3 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
4
54 : 49
5
 
18:20:15
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
4
51 : 49
2
 
18:20:04
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
4
49 : 49
0
 
18:19:10
Fehler bäigesat P Spiller BUFFADINI Morena(SOL )
4
 
18:18:54
Punkten:2 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
4
49 : 47
2
 
18:18:27
Fehler bäigesat P Spiller THIELTGES Denise(TRI )
4
 
18:17:17
Fehler bäigesat P Spiller BUFFADINI Morena(SOL )
4
 
18:16:37
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller BUFFADINI Morena(SOL )
4
 
18:14:31
Fehler bäigesat P Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
 
18:14:14
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
4
47 : 47
0
 
18:14:08
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
4
46 : 47
-1
 
18:13:54
Fehler bäigesat P2 Spiller KIRSCH Denise(TRI )
4
 
18:10:53
Punkten:1 - Spiller MAC LEANEN Carmen(TRI )
4
45 : 47
-2
 
18:10:20
Fehler bäigesat P2 Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
 
18:09:52
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
45 : 46
-1
 
18:09:35
Punkten:2 - Spiller CHARDOME Indira(SOL )
4
43 : 46
-3
 
Quart 3
18:06:03
Punkten:2 - Spiller ECKLOFF Sina(TRI )
3
41 : 46
-5
 
18:05:19
Fehler bäigesat P Spiller ECKLOFF Sina(TRI )
3
 
18:04:32
Punkten:1 - Spiller TROMMER Nele(TRI )
3
41 : 44
-3
 
18:04:21
Punkten:1 - Spiller TROMMER Nele(TRI )
3
41 : 43
-2
 
18:04:09
Fehler bäigesat P2 Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
3
 
18:03:08
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
3
41 : 42
-1
 
18:02:21
Fehler bäigesat P Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
3
 
18:01:53
Punkten:2 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
39 : 42
-3
 
18:01:30
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
3
37 : 42
-5
 
18:01:18
Punkten:2 - Spiller KAHMANN Lara(TRI )
3
35 : 42
-7
 
18:00:48
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
3
35 : 40
-5
 
18:00:21
Fehler bäigesat P Spiller ECKLOFF Sina(TRI )
3
 
17:59:47
Punkten:3 - Spiller ECKLOFF Sina(TRI )
3
33 : 40
-7
 
17:58:59
Punkten:3 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
3
33 : 37
-4
 
17:57:24
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(TRI )
3
 
17:55:17
Punkten:2 - Spiller THIELTGES Denise(TRI )
3
30 : 37
-7
 
17:54:44
Punkten:2 - Spiller BERENS Hannah(TRI )
3
30 : 35
-5
 
17:53:49
Punkten:1 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
3
30 : 33
-3
 
17:53:42
Punkten:1 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
3
30 : 32
-2
 
17:53:32
Fehler bäigesat P3 Spiller MAISEL Birte(SOL )
3
 
17:51:17
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
3
30 : 31
-1
 
17:51:10
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte(SOL )
3
29 : 31
-2
 
17:51:02
Fehler bäigesat P1 Spiller BERENS Hannah(TRI )
3
 
17:50:53
Punkten:1 - Spiller TENBUSCH Elisabeth(TRI )
3
27 : 31
-4
 
17:50:43
Punkten:1 - Spiller TENBUSCH Elisabeth(TRI )
3
27 : 30
-3
 
17:50:16
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
3
 
17:49:51
Punkten:3 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
27 : 29
-2
 
Quart 2
17:33:40
Punkten:1 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
2
24 : 29
-5
 
17:33:23
Punkten:1 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
2
23 : 29
-6
 
17:33:16
Fehler bäigesat P3 Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
2
 
17:32:39
Punkten:1 - Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
2
22 : 29
-7
 
17:32:27
Punkten:1 - Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
2
22 : 28
-6
 
17:32:13
Fehler bäigesat P2 Spiller MAISEL Birte(SOL )
2
 
17:29:44
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(TRI )
2
22 : 27
-5
 
17:28:33
Punkten:3 - Spiller TROMMER Nele(TRI )
2
22 : 25
-3
 
17:28:15
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
22 : 22
0
 
17:27:38
Punkten:3 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
20 : 22
-2
 
17:27:06
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
2
17 : 22
-5
 
17:24:41
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
17:23:03
Punkten:2 - Spiller KIRSCH Denise(TRI )
2
15 : 22
-7
 
17:21:16
Punkten:2 - Spiller MAC LEANEN Carmen(TRI )
2
15 : 20
-5
 
17:21:07
Punkten:2 - Spiller CHARDOME Indira(SOL )
2
15 : 18
-3
 
17:20:21
Fehler bäigesat P Spiller THERRE Sarah(TRI )
2
 
17:19:59
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
2
13 : 18
-5
 
17:16:46
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ECKLOFF Sina(TRI )
2
 
17:16:39
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller MAC LEANEN Carmen(TRI )
2
 
Quart 1
17:14:36
Punkten:1 - Spiller BAESKENS-CHARLIER Amandine(SOL )
1
13 : 16
-3
 
17:14:12
Fehler bäigesat P2 Spiller RITTER Alexandra(TRI )
1
 
17:13:22
Punkten:3 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
12 : 16
-4
 
17:12:04
Punkten:2 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
1
9 : 16
-7
 
17:11:35
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
1
9 : 14
-5
 
17:11:15
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CHARDOME Indira(SOL )
1
 
17:11:10
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BAESKENS-CHARLIER Amandine(SOL )
1
 
17:11:01
Punkten:1 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
1
7 : 14
-7
 
17:10:53
Punkten:1 - Spiller RITTER Alexandra(TRI )
1
7 : 13
-6
 
17:10:44
Fehler bäigesat P2 Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
 
17:09:07
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller RITTER Alexandra(TRI )
1
 
17:09:01
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller EDRINGER Helena(TRI )
1
 
17:08:55
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller THERRE Sarah(TRI )
1
 
17:08:49
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
1
 
17:08:09
Punkten:2 - Spiller THIELTGES Denise(TRI )
1
7 : 12
-5
 
17:07:21
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
 
17:06:36
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BERENS Hannah(TRI )
1
 
17:06:21
Punkten:3 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
7 : 10
-3
 
17:06:03
Punkten:2 - Spiller THIELTGES Denise(TRI )
1
4 : 10
-6
 
17:05:45
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller TENBUSCH Elisabeth(TRI )
1
 
17:05:37
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FISCHER Luna(SOL )
1
 
17:05:05
Punkten:2 - Spiller KAHMANN Lara(TRI )
1
4 : 8
-4
 
17:04:23
Punkten:2 - Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
1
4 : 6
-2
 
17:04:14
Fehler bäigesat P1 Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
 
17:03:13
Punkten:2 - Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
4 : 4
0
 
17:02:26
Punkten:2 - Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
1
2 : 4
-2
 
17:02:17
Punkten:2 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
2 : 2
0
 
17:01:34
Fehler bäigesat P Spiller MAISEL Birte(SOL )
1
 
17:00:28
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(TRI )
1
0 : 2
-2
 
16:55:04
Éischt 5 asetzen: Spiller THIELTGES Denise(TRI )
1
 
16:54:57
Éischt 5 asetzen: Spiller ROS CUTRINAS Elia(TRI )
1
 
16:54:51
Éischt 5 asetzen: Spiller KIRSCH Denise(TRI )
1
 
16:54:46
Éischt 5 asetzen: Spiller KAHMANN Lara(TRI )
1
 
16:54:24
Éischt 5 asetzen: Spiller TROMMER Nele(TRI )
1
 
16:53:03
Éischt 5 asetzen: Spiller JUNCKER Laura(SOL )
1
 
16:52:57
Éischt 5 asetzen: Spiller MAISEL Birte(SOL )
1
 
16:52:50
Éischt 5 asetzen: Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
 
16:52:44
Éischt 5 asetzen: Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
 
16:52:16
Éischt 5 asetzen: Spiller STAAR Alisha(SOL )
1
 
Avantage maximal
AS Soleuvre: 5(54-49) - Trier:9(55-64)

Arbitres

BIEVER Lyn.
COLELLA Fab.
 

Commissaire