Poussins:Phase 1 76ERS
25/09/2022 - 10h30
Hall Omnisport
0
0
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
6
0
3
0
1 (P2)
2
0
1
0
0
6
0
3
0
3 (P2+P2+P )
2
0
1
0
1 (P )
2
0
1
0
1 (P2)
4
0
2
0
0
14
0
7
0
1 (P )
0
0
0
0
0
11
1
5
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
 
Total
47
1
23
0
8

VIBBALL Echternach

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
0
5
1
2
0
0
4
0
2
0
0
2
0
1
0
0
0
0
0
0
1 (P2)
2
0
1
0
1 (P2)
6
0
3
0
0
 
Total
21
1
10
0
2
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
11:51:42
Signal Enn vum Match
4
 
11:51:05
Fehler bäigesat P Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
4
 
11:50:51
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
4
47 : 21
26
 
11:50:38
Punkten:2 - Spiller LACALAMITA Luca(VBE )
4
45 : 21
24
 
11:49:10
Punkten:2 - Spiller SCHNEIDERS Tomas(VBE )
4
45 : 19
26
 
11:44:49
Punkten:2 - Spiller COLLE Arthur Léo Pie(LAL )
4
45 : 17
28
 
11:44:25
Punkten:2 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
4
43 : 17
26
 
11:43:43
Punkten:2 - Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
4
41 : 17
24
 
11:42:26
Punkten:2 - Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
4
41 : 15
26
 
11:42:15
Punkten:2 - Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
4
41 : 13
28
 
Quart 3
11:38:56
Punkten:1 - Spiller LACALAMITA Luca(VBE )
3
39 : 13
26
 
11:38:32
Fehler bäigesat P2 Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
 
11:38:01
Punkten:2 - Spiller PEREIRA FURTADO Edwin(LAL )
3
39 : 12
27
 
11:35:56
6. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(VBE )
3
 
11:35:46
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
3
37 : 12
25
 
11:35:19
Punkten:2 - Spiller HEDFI Yanis(VBE )
3
35 : 12
23
 
11:35:05
Punkten:2 - Spiller CONAN Yann(LAL )
3
35 : 10
25
 
11:34:18
Punkten:2 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
33 : 10
23
 
11:32:54
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SCHNEIDERS Tomas(VBE )
3
 
11:32:50
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller CONAN Yann(LAL )
3
 
11:32:36
Fehler bäigesat P2 Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
3
 
11:31:51
Punkten:2 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
31 : 10
21
 
11:29:40
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(VBE )
3
 
11:29:06
Punkten:2 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
29 : 10
19
 
11:28:23
Punkten:2 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
27 : 10
17
 
11:27:17
Punkten:2 - Spiller PEREIRA FURTADO Edwin(LAL )
3
25 : 10
15
 
11:26:02
Spillerasaz am 3.Véierel geläscht: Spiller DENTER Emil(VBE )
3
 
11:25:56
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller LACALAMITA Luca(VBE )
3
 
11:25:27
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller HEDFI Yanis(VBE )
3
 
11:25:23
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller OLATUNDE Afis Oluwajuwo(VBE )
3
 
11:25:20
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SAEUL Felix(VBE )
3
 
11:25:00
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DENTER Emil(VBE )
3
 
11:24:23
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
3
 
11:22:01
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
3
 
11:21:56
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
3
 
11:21:54
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller PEREIRA FURTADO Edwin(LAL )
3
 
11:21:49
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
3
 
11:21:45
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
3
 
Quart 2
11:16:24
Punkten:2 - Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
2
23 : 10
13
 
11:15:50
Punkten:2 - Spiller OLATUNDE Afis Oluwajuwo(VBE )
2
21 : 10
11
 
11:14:56
Fehler bäigesat P Spiller CONAN Yann(LAL )
2
 
11:14:42
Punkten:1 - Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
2
21 : 8
13
 
11:14:06
5. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(VBE )
2
 
11:13:19
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHNEIDERS Tomas(VBE )
2
 
11:13:14
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SCHNEIDERS Tomas(VBE )
2
 
11:13:09
Spillerasaz am 2.Véierel geläscht: Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
2
 
11:10:50
Punkten:2 - Spiller LACALAMITA Luca(VBE )
2
20 : 8
12
 
11:09:51
Punkten:2 - Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
2
20 : 6
14
 
11:08:45
Punkten:2 - Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
2
18 : 6
12
 
11:07:40
Punkten:2 - Spiller SVEDA Martin(VBE )
2
16 : 6
10
 
11:03:50
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SVEDA Martin(VBE )
2
 
11:03:45
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
2
 
11:02:59
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller COLLE Arthur Léo Pie(LAL )
2
 
11:02:27
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller OLATUNDE Afis Oluwajuwo(VBE )
2
 
11:02:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller LACALAMITA Luca(VBE )
2
 
11:02:20
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SAEUL Felix(VBE )
2
 
11:02:12
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller GIACOMETTI Valentino(LAL )
2
 
11:02:08
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller FELLER BIRCHEN Jake(LAL )
2
 
11:02:04
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller CONAN Yann(LAL )
2
 
11:02:01
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller ZAROTTI Bo(LAL )
2
 
Quart 1
11:01:37
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
16 : 4
12
 
11:00:55
Punkten:2 - Spiller OROZ Niksa(LAL )
1
14 : 4
10
 
11:00:17
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
12 : 4
8
 
10:59:28
Fehler bäigesat P2 Spiller OROZ Niksa(LAL )
1
 
10:59:01
Punkten:2 - Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
1
10 : 4
6
 
10:58:41
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
8 : 4
4
 
10:57:53
Fehler bäigesat P Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
 
10:57:40
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
6 : 4
2
 
10:57:22
Punkten:2 - Spiller SVEDA Martin(VBE )
1
4 : 4
0
 
10:56:49
Fehler bäigesat P2 Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
1
 
10:56:24
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller COLLE Arthur Léo Pie(LAL )
1
 
10:56:20
Spillerasaz am 2.Véierel geläscht: Spiller COLLE Arthur Léo Pie(LAL )
1
 
10:56:15
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller COLLE Arthur Léo Pie(LAL )
1
 
10:55:11
Fehler bäigesat P2 Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
1
 
10:53:38
Fehler bäigesat P2 Spiller DENTER Emil(VBE )
1
 
10:52:46
Punkten:2 - Spiller SVEDA Martin(VBE )
1
4 : 2
2
 
10:50:33
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(VBE )
1
 
10:49:32
Punkten:2 - Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
1
4 : 0
4
 
10:49:00
Punkten:2 - Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
2 : 0
2
 
10:48:04
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHNEIDERS Tomas(VBE )
1
 
10:47:56
Éischt 5 asetzen: Spiller HEDFI Yanis(VBE )
1
 
10:47:50
Éischt 5 asetzen: Spiller ADAMSKI Jeremi(VBE )
1
 
10:47:42
Éischt 5 asetzen: Spiller DENTER Emil(VBE )
1
 
10:47:36
Éischt 5 asetzen: Spiller SVEDA Martin(VBE )
1
 
10:42:01
Éischt 5 asetzen: Spiller BAKIJA Théo(LAL )
1
 
10:41:57
Éischt 5 asetzen: Spiller OROZ Niksa(LAL )
1
 
10:41:53
Éischt 5 asetzen: Spiller PEREIRA FURTADO Edwin(LAL )
1
 
10:41:50
Éischt 5 asetzen: Spiller GOMES DA CRUZ Lyan(LAL )
1
 
10:41:42
Éischt 5 asetzen: Spiller ABDIRIZAK MOHAMED Faisal(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 28(45-17,41-13) - VIBBALL Echternach:0()

Arbitres

Loris Pascolini
Mika Gregorius