Poussins:Phase 1 SUNS
15/10/2022 - 14h00
KUSS Scheierhaff
0
0
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
27
5
11
0
0
0
0
0
0
2 (P +P2)
6 *
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
1 (P )
0
0
0
0
1 (P )
9 *
6
0
3
0
0
0
0
0
0
1 (P )
20
2
9
0
3 (P +P2+P2)
2
0
1
0
1 (P )
0
0
0
0
0
 
Total
55
7
24
0
10

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P )
2
0
1
0
1 (P2)
5
1
2
0
0
0
0
0
0
0
2
0
1
0
2 (P2+P1)
6
0
3
0
3 (P2+P2+P2)
0
0
0
0
3 (P +P +P2)
0
0
0
0
0
 
Total
15
1
7
0
11
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:03:13
Signal Enn vum Match
4
 
15:02:18
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
55 : 15
40
 
15:01:31
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
53 : 15
38
 
15:01:08
Punkten:2 - Spiller SCODELLARO Zachary Enzo M(GRE )
4
51 : 15
36
 
15:00:50
Fehler bºigesat P Spiller LOESCH Leo(SOL )
4
 
15:00:35
Punkten:2 - Spiller SIMON Pit(SOL )
4
51 : 13
38
 
15:00:14
Fehler bºigesat P Spiller SCHUMACHER Filip(GRE )
4
 
14:59:24
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
4
49 : 13
36
 
14:57:56
Fehler bºigesat P Spiller FRATINI Matteo(SOL )
4
 
14:57:46
Punkten:1 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
47 : 13
34
 
14:57:22
Fehler bºigesat P1 Spiller M-LLER Victor(GRE )
4
 
14:57:13
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
46 : 13
33
 
14:56:16
Fehler bºigesat P2 Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
 
14:55:30
Punkten:1 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
4
44 : 13
31
 
14:54:37
Fehler bºigesat P2 Spiller SCODELLARO Zachary Enzo M(GRE )
4
 
14:54:12
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
4
43 : 13
30
 
14:54:00
Punkten:2 - Spiller BRANDT Christopher(GRE )
4
41 : 13
28
 
14:53:32
Fehler bºigesat P Spiller MELSEN Louis-Moris Gu(SOL )
4
 
14:51:48
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
4
41 : 11
30
 
14:50:29
Fehler bºigesat P2 Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
4
 
Quart 3
14:47:33
Punkten:2 - Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
3
40 : 11
29
 
14:46:55
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller ALMEIDA Luca(GRE )
3
 
14:46:45
Punkten:2 - Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
3
40 : 9
31
 
14:46:29
Spillerasaz am 3.V+ierel gelºscht: Spiller LOESCH Leo(SOL )
3
 
14:45:55
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller BECKER Noah(SOL )
3
 
14:44:47
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halsch+nt)(SOL )
3
 
14:44:29
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
40 : 7
33
 
14:44:15
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller TOMASINI Moreno(SOL )
3
 
14:44:01
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
38 : 7
31
 
14:43:48
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller CIGLAR Oliver(GRE )
3
 
14:43:32
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller KARGER Jaiden Guy Len(SOL )
3
 
14:42:54
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller MELSEN Louis-Moris Gu(SOL )
3
 
14:42:02
Punkten:2 - Spiller SIMON Pit(SOL )
3
36 : 7
29
 
14:41:31
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
34 : 7
27
 
14:40:56
Fehler bºigesat P2 Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
3
 
14:40:41
Punkten:2 - Spiller M-LLER Victor(GRE )
3
32 : 7
25
 
14:39:41
Fehler bºigesat P Spiller OMES Sam(SOL )
3
 
14:38:21
Fehler bºigesat P2 Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
 
14:38:00
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
32 : 5
27
 
14:37:03
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
30 : 5
25
 
14:36:30
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
28 : 5
23
 
14:36:07
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
3
 
14:36:01
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller SCODELLARO Zachary Enzo M(GRE )
3
 
14:35:58
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller BRANDT Christopher(GRE )
3
 
14:35:52
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller SCHUMACHER Filip(GRE )
3
 
14:35:49
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller M-LLER Victor(GRE )
3
 
14:35:42
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller SIMON Pit(SOL )
3
 
14:35:30
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller LOESCH Leo(SOL )
3
 
14:35:25
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
3
 
14:34:25
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller OMES Sam(SOL )
3
 
14:34:12
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller LAHURE Lou(SOL )
3
 
Quart 2
14:26:22
Punkten:2 - Spiller FRATINI Matteo(SOL )
2
26 : 5
21
 
14:25:58
Fehler bºigesat P1 Spiller SANTOS DA SILVA ZORRINH Gonªalo(GRE )
2
 
14:25:47
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
24 : 5
19
 
14:25:22
Punkten:1 - Spiller BRANDT Christopher(GRE )
2
22 : 5
17
 
14:24:48
Fehler bºigesat P2 Spiller TOMASINI Moreno(SOL )
2
 
14:24:15
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
22 : 4
18
 
14:22:38
Fehler bºigesat P Spiller TOMASINI Moreno(SOL )
2
 
14:21:36
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
20 : 4
16
 
14:20:50
Fehler bºigesat P Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
 
14:19:25
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
18 : 4
14
 
14:19:00
Punkten:2 - Spiller BRANDT Christopher(GRE )
2
16 : 4
12
 
14:18:18
Punkten:2 - Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
16 : 2
14
 
14:17:20
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller SCODELLARO Zachary Enzo M(GRE )
2
 
14:17:06
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller SANTOS DA SILVA ZORRINH Gonªalo(GRE )
2
 
14:17:01
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller SCHUMACHER Filip(GRE )
2
 
14:16:57
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller KONSBR_CK Teo(GRE )
2
 
14:16:54
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller BRANDT Christopher(GRE )
2
 
14:16:45
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller BECKER Noah(SOL )
2
 
14:16:40
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller NOTTOLINI Matteo(SOL )
2
 
14:16:33
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller MELSEN Louis-Moris Gu(SOL )
2
 
14:16:28
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller FRATINI Matteo(SOL )
2
 
14:16:11
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller TOMASINI Moreno(SOL )
2
 
Quart 1
14:15:22
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
14 : 2
12
 
14:14:26
Fehler bºigesat P Spiller KARGER Jaiden Guy Len(SOL )
1
 
14:13:48
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
12 : 2
10
 
14:13:15
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
10 : 2
8
 
14:13:05
Fehler bºigesat P2 Spiller CIGLAR Oliver(GRE )
1
 
14:11:25
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
9 : 2
7
 
14:10:05
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halsch+nt)(GRE )
1
 
14:09:48
Punkten:2 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
7 : 2
5
 
14:07:59
Fehler bºigesat P Spiller CIGLAR Oliver(GRE )
1
 
14:07:10
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
5 : 2
3
 
14:06:58
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
4 : 2
2
 
14:06:47
Fehler bºigesat P2 Spiller M-LLER Victor(GRE )
1
 
14:04:58
Fehler bºigesat P Spiller CIGLAR Oliver(GRE )
1
 
14:04:47
Punkten:1 - Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
3 : 2
1
 
14:04:43
Punkten:2 - Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
1
2 : 2
0
 
14:03:34
Fehler bºigesat P2 Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
1
 
14:02:21
Punkten:2 - Spiller SIMON Pit(SOL )
1
2 : 0
2
 
13:43:28
+ischt 5 asetzen: Spiller ALMEIDA Luca(GRE )
1
 
13:43:25
+ischt 5 asetzen: Spiller CIGLAR Oliver(GRE )
1
 
13:43:17
+ischt 5 asetzen: Spiller TABARRO Axel Rolando M(GRE )
1
 
13:43:13
+ischt 5 asetzen: Spiller M-LLER Victor(GRE )
1
 
13:43:09
+ischt 5 asetzen: Spiller KONSBR_CK Teo(GRE )
1
 
13:27:52
+ischt 5 asetzen: Spiller OMES Sam(SOL )
1
 
13:27:48
+ischt 5 asetzen: Spiller LOESCH Leo(SOL )
1
 
13:27:45
+ischt 5 asetzen: Spiller SIMON Pit(SOL )
1
 
13:27:43
+ischt 5 asetzen: Spiller KARGER Jaiden Guy Len(SOL )
1
 
13:27:40
+ischt 5 asetzen: Spiller LAHURE Lou(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 40(55-15) - Grengewald Hostert:0()

Arbitres

NICK Alex
Biever Charles