Nationale 2 - Hommes:1. Tour
24/09/2021 - 20h30
Hall Sportif
63
83
18:25 / 15:20 / 19:17 / 11:21
Informations

BC Mess

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
8
0
1
2
1 (P2)
2
0
1
0
1 (P )
2
0
1
0
0
2
0
1
0
0
8
0
1
3
1 (P )
8
0
4
0
1 (P )
20
4
8
0
4 (P2+P +P2+T1)
2
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (U2)
11
0
4
1
1 (P1)
 
Total
63
4
22
6
10

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
7
0
2
1
3 (P +P +P3)
9
0
0
4
1 (P )
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P1)
10
2
1
2
1 (P2)
3
0
0
1
0
6
0
0
2
3 (P2+P +P )
0
0
0
0
0
28
6
11
0
1 (P )
0
0
0
0
0
18
0
6
1
5 (P +P +P +P2+P )
2
0
1
0
2 (P +T1)
 
Total
83
8
21
11
17
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
22:14:33
Signal Enn vum Match
4
 
22:12:46
Punkten:2 - Spiller GOEDERT Marius(MES )
4
63 : 83
-20
 
22:12:22
Fehler bäigesat P Spiller RUPIL Damien(GRE )
4
 
22:11:29
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller GOEDERT Marius(MES )
4
 
22:10:57
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Maxime(MES )
4
61 : 83
-22
 
22:10:32
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Maxime(MES )
4
59 : 83
-24
 
22:09:36
Punkten:3 - Spiller ESPEN Max(GRE )
4
57 : 83
-26
 
22:09:14
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller PEFFER Cédric(GRE )
4
 
22:09:08
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller ESPEN Max(GRE )
4
 
22:08:34
Fehler bäigesat P Spiller RUPIL Damien(GRE )
4
 
22:08:07
Punkten:3 - Spiller RUPIL Damien(GRE )
4
57 : 80
-23
 
22:07:51
Punkten:2 - Spiller CAURLA Alexandre(MES )
4
57 : 77
-20
 
22:06:24
Fehler bäigesat P Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
4
 
22:05:14
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
55 : 77
-22
 
22:04:59
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
55 : 75
-20
 
22:04:41
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
55 : 73
-18
 
22:04:35
Fehler bäigesat T1 Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
4
 
22:02:28
Punkten:2 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
55 : 72
-17
 
22:01:54
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller CAURLA Alexandre(MES )
4
 
21:59:45
Punkten:1 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
4
55 : 70
-15
 
21:59:37
Fehler bäigesat P2 Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
4
 
21:57:56
4. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(MES )
4
 
21:57:47
Punkten:3 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
4
54 : 70
-16
 
21:55:49
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
4
54 : 67
-13
 
21:54:50
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
52 : 67
-15
 
21:54:38
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
4
52 : 66
-14
 
21:54:32
Fehler bäigesat P2 Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
4
 
21:52:22
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(MES )
4
 
21:52:04
Läscht Punkten fir aneren Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
4
 
21:51:34
Punkten geläscht: 3 - Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
4
52 : 65
-13
 
21:51:22
Punkten:3 - Spiller JANDER Yannick(GRE )
4
55 : 65
-10
 
21:51:13
Punkten:3 - Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
4
55 : 62
-7
 
Quart 3
21:50:44
Fehler bäigesat T1 Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:50:44
Feeler geläscht P Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:50:33
Feeler geläscht T1 Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:49:42
Fehler bäigesat P Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
3
 
21:48:21
Punkten:1 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
3
52 : 62
-10
 
21:48:15
Punkten:1 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
3
51 : 62
-11
 
21:48:05
Fehler bäigesat T1 Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:48:05
Feeler geläscht U1 Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:47:48
Fehler bäigesat U1 Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:47:29
Fehler bäigesat P3 Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
3
 
21:46:48
Punkten:3 - Spiller JANDER Yannick(GRE )
3
50 : 62
-12
 
21:45:54
Fehler bäigesat B1 JOVICIC Zoran (C )(MES )
3
 
21:44:54
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
3
50 : 59
-9
 
21:44:44
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
3
50 : 57
-7
 
21:44:31
Fehler bäigesat P Spiller SUNNEN Maxime(MES )
3
 
21:43:38
Punkten:3 - Spiller JANDER Yannick(GRE )
3
50 : 55
-5
 
21:43:21
Punkten:3 - Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
3
50 : 52
-2
 
21:42:35
Punkten:3 - Spiller JOVICIC Luka(MES )
3
47 : 52
-5
 
21:41:57
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
3
44 : 52
-8
 
21:40:26
Fehler bäigesat P Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
3
 
21:39:23
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
3
44 : 50
-6
 
21:38:58
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
3
42 : 50
-8
 
21:38:02
Fehler bäigesat P Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:36:17
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
21:36:06
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
3
40 : 50
-10
 
21:33:39
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
3
 
21:33:16
Punkten:3 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
3
38 : 50
-12
 
21:32:09
Fehler bäigesat P Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
3
 
21:30:27
Punkten:3 - Spiller JOVICIC Luka(MES )
3
38 : 47
-9
 
21:30:15
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
3
35 : 47
-12
 
21:29:54
Punkten:2 - Spiller JOVICIC Luka(MES )
3
35 : 45
-10
 
Quart 2
21:14:19
Punkten:3 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
2
33 : 45
-12
 
21:13:26
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller FUX Yann(MES )
2
 
21:13:10
Punkten:2 - Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
2
33 : 42
-9
 
21:11:13
9. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
21:10:12
Punkten:2 - Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
2
33 : 40
-7
 
21:08:35
8. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(MES )
2
 
21:08:24
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
2
31 : 40
-9
 
21:07:56
Punkten:3 - Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
2
31 : 38
-7
 
21:07:34
Punkten:1 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
2
31 : 35
-4
 
21:07:27
Punkten:1 - Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
2
31 : 34
-3
 
21:07:19
Fehler bäigesat U2 Spiller BJELAK Ahmed(MES )
2
 
21:06:32
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
2
31 : 33
-2
 
21:05:59
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BJELAK Ahmed(MES )
2
 
21:05:48
Fehler bäigesat P2 Spiller JOVICIC Luka(MES )
2
 
21:05:27
Punkten:2 - Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
2
31 : 32
-1
 
21:05:09
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
2
29 : 32
-3
 
21:04:45
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
2
29 : 30
-1
 
21:04:26
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
2
29 : 28
1
 
21:03:51
Punkten:2 - Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
2
27 : 28
-1
 
21:03:26
Fehler bäigesat P Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
2
 
21:02:02
Fehler bäigesat P1 Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
2
 
21:01:54
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
2
25 : 28
-3
 
21:01:10
Fehler bäigesat P Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
2
 
21:00:36
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller JOVICIC Luka(MES )
2
 
20:59:18
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller JEANPIERRE Ben(GRE )
2
 
20:58:49
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
20:57:43
Punkten:2 - Spiller MARTIN Tom(MES )
2
23 : 28
-5
 
20:56:55
Punkten:3 - Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
2
21 : 28
-7
 
20:55:22
Punkten:3 - Spiller RUPIL Damien(GRE )
2
18 : 28
-10
 
Quart 1
20:52:15
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
18 : 25
-7
 
20:51:02
Fehler bäigesat P Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
 
20:50:28
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
18 : 23
-5
 
20:49:46
Punkten:3 - Spiller JANDER Yannick(GRE )
1
18 : 21
-3
 
20:49:27
Punkten:1 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
18 : 18
0
 
20:49:03
Fehler bäigesat P2 Spiller RUPIL Damien(GRE )
1
 
20:48:08
Punkten:2 - Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
1
17 : 18
-1
 
20:47:47
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JULIEN Yannick(GRE )
1
 
20:47:24
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
15 : 18
-3
 
20:46:06
Fehler bäigesat P Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
 
20:44:24
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller RUPIL Damien(GRE )
1
 
20:43:50
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Maxime(MES )
1
15 : 16
-1
 
20:43:14
Fehler bäigesat P Spiller JANDER Yannick(GRE )
1
 
20:41:38
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller JANDER Yannick(GRE )
1
 
20:41:30
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller STEFFEN Eric(GRE )
1
 
20:41:18
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(MES )
1
 
20:40:59
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
13 : 16
-3
 
20:40:26
Punkten:2 - Spiller SUNNEN Maxime(MES )
1
13 : 14
-1
 
20:40:13
Punkten:2 - Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
11 : 14
-3
 
20:39:28
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MARTIN Tom(MES )
1
 
20:39:19
Fehler bäigesat P Spiller SABOTIC Edvin(MES )
1
 
20:38:59
Punkten:2 - Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
1
11 : 12
-1
 
20:38:41
Punkten:2 - Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
9 : 12
-3
 
20:37:48
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
9 : 10
-1
 
20:37:30
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
9 : 8
1
 
20:37:18
Punkten:1 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
9 : 7
2
 
20:37:09
Fehler bäigesat P2 Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
 
20:36:33
Fehler bäigesat P Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
 
20:35:56
Fehler bäigesat P1 Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
1
 
20:35:47
Punkten:2 - Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
9 : 6
3
 
20:34:50
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
9 : 4
5
 
20:34:22
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
9 : 2
7
 
20:34:03
Punkten:2 - Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
7 : 2
5
 
20:33:42
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Edvin(MES )
1
7 : 0
7
 
20:33:22
Punkten:2 - Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
5 : 0
5
 
20:32:39
Fehler bäigesat P Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
 
20:32:13
Punkten:3 - Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
1
3 : 0
3
 
20:24:06
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHLEIMER Ted(GRE )
1
 
20:24:03
Éischt 5 asetzen: Spiller ARBAUT Patrick(GRE )
1
 
20:23:55
Éischt 5 asetzen: Spiller BREUSKIN Luc(GRE )
1
 
20:10:53
Éischt 5 asetzen: Spiller COLEMAN Jamir Tariq(MES )
1
 
20:10:50
Éischt 5 asetzen: Spiller CAMPS Daniel Christi(MES )
1
 
20:10:46
Éischt 5 asetzen: Spiller SABOTIC Edvin(MES )
1
 
20:10:43
Éischt 5 asetzen: Spiller SUNNEN Maxime(MES )
1
 
20:10:39
Éischt 5 asetzen: Spiller MELCHIOR Yorick(MES )
1
 
19:58:44
Éischt 5 asetzen: Spiller OVERWATER Zacharia Jonat(GRE )
1
 
19:58:42
Éischt 5 asetzen: Spiller BARNES Trevond Keelan(GRE )
1
 
Avantage maximal
BC Mess: 7(9-2,7-0) - Grengewald Hostert:26(57-83)

Arbitres

KERSCHEN Dan.
COLELLA Fab.