LBBL - Dames:Poule maintien LBBL
19/03/2022 - 18h00
KUSS Scheierhaff
57
70
15:24 / 7:12 / 14:18 / 21:16
Informations

Soleuvre

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
5
1
2
0
2 (P2+P )
6
0
0
2
1 (P )
0
0
0
0
2 (P +P2)
9
0
3
1
3 (P2+P +P1)
4
2
1
0
1 (P )
7
3
2
0
1 (P1)
4
0
2
0
1 (P )
0
0
0
0
1 (P )
2
0
1
0
0
14
3
4
1
0
6
4
1
0
0
 
Total
57
13
16
4
12

Sparta

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
2 (P +P2)
19
3
8
0
2 (P +P2)
4
0
2
0
2 (P2+P1)
7
0
2
1
2 (P +P2)
2
0
1
0
3 (P2+P2+P )
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 (P )
8
2
3
0
0
11
1
5
0
1 (P )
0
0
0
0
2 (P2+P2)
19
0
8
1
2 (P +P )
 
Total
70
6
29
2
17
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:37:43
Signal Enn vum Match
4
 
19:35:51
Fehler bäigesat P Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
19:35:35
Punkten:2 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
57 : 70
-13
 
19:35:16
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
4
55 : 70
-15
 
19:34:29
Fehler bäigesat P2 Spiller FEYDER Alba(SPA )
4
 
19:33:54
Punkten:1 - Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
55 : 68
-13
 
19:33:44
Fehler bäigesat P1 Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
4
 
19:33:20
Punkten:2 - Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
54 : 68
-14
 
19:32:41
Punkten:2 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
52 : 68
-16
 
19:32:28
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
4
50 : 68
-18
 
19:31:50
Punkten:2 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
4
50 : 66
-16
 
19:30:33
Spillerasaz am 4.Véierel: Spiller PHILIPPE Michèle(SPA )
4
 
19:30:15
Punkten:2 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
4
48 : 66
-18
 
19:29:43
Punkten:1 - Spiller HITTELET Sarah(SPA )
4
48 : 64
-16
 
19:29:31
Punkten:1 - Spiller HITTELET Sarah(SPA )
4
48 : 63
-15
 
19:29:20
Fehler bäigesat P2 Spiller STAAR Alisha(SOL )
4
 
19:28:08
Fehler bäigesat P Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
4
 
19:27:43
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
4
48 : 62
-14
 
19:26:45
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
4
48 : 60
-12
 
19:26:25
Fehler bäigesat P1 Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
 
19:26:11
Punkten:2 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
4
48 : 58
-10
 
19:24:56
Punkten:3 - Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
48 : 56
-8
 
19:23:00
Punkten:1 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
45 : 56
-11
 
19:22:57
Punkten:1 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
44 : 56
-12
 
19:22:47
Fehler bäigesat P2 Spiller FEYDER Alba(SPA )
4
 
19:21:22
Fehler bäigesat P Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
 
19:20:40
Punkten:3 - Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
4
43 : 56
-13
 
19:20:22
Punkten:2 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
4
40 : 56
-16
 
19:19:23
Punkten:1 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
40 : 54
-14
 
19:19:19
Punkten:1 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
4
39 : 54
-15
 
19:19:06
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
4
 
19:18:44
Fehler bäigesat P Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
4
 
19:17:19
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SPA )
4
 
19:16:06
Punkten:2 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
4
38 : 54
-16
 
Quart 3
19:13:57
Punkten:2 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
3
36 : 54
-18
 
19:13:39
Punkten:2 - Spiller FISCHER Luna(SOL )
3
36 : 52
-16
 
19:13:04
Punkten:1 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
3
34 : 52
-18
 
19:12:52
Fehler bäigesat P2 Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
3
 
19:11:49
Fehler bäigesat P Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
3
 
19:11:29
Fehler bäigesat P Spiller JUNCKER Laura(SOL )
3
 
19:10:20
Fehler bäigesat P Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
3
 
19:09:55
Punkten:2 - Spiller BUFFADINI Morena(SOL )
3
34 : 51
-17
 
19:08:38
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
32 : 51
-19
 
19:07:43
Punkten:1 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
3
30 : 51
-21
 
19:07:34
Punkten:1 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
3
30 : 50
-20
 
19:07:12
Fehler bäigesat P2 Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
 
19:06:05
Fehler bäigesat P Spiller RECKINGER Jil(SOL )
3
 
19:05:23
Fehler bäigesat P Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
3
 
19:05:11
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
3
30 : 49
-19
 
19:04:08
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
3
30 : 47
-17
 
19:03:51
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
30 : 45
-15
 
19:03:38
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
3
28 : 45
-17
 
19:03:10
Punkten:2 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
3
28 : 43
-15
 
19:02:05
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller JONKER Sina Emmi(SPA )
3
 
19:01:58
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
3
26 : 43
-17
 
19:01:42
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
3
24 : 43
-19
 
19:00:16
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
24 : 41
-17
 
19:00:10
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
3
23 : 41
-18
 
18:59:51
Fehler bäigesat P2 Spiller RANI Zineb(SPA )
3
 
18:59:28
Punkten:3 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
3
22 : 41
-19
 
18:58:11
2. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(SOL )
3
 
18:57:25
Punkten:2 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
3
22 : 38
-16
 
18:54:15
Fehler bäigesat P Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
3
 
Quart 2
18:38:14
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
2
22 : 36
-14
 
18:37:50
Punkten:2 - Spiller HITTELET Sarah(SPA )
2
22 : 34
-12
 
18:36:14
Fehler bäigesat P Spiller DE SOUSA Sarah(SOL )
2
 
18:34:32
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller FISCHER Luna(SOL )
2
 
18:31:57
Punkten:2 - Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
2
22 : 32
-10
 
18:31:40
Punkten:1 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
2
22 : 30
-8
 
18:31:29
Punkten:1 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
2
21 : 30
-9
 
18:31:15
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
 
18:30:48
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
2
20 : 30
-10
 
18:28:58
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DE SOUSA Sarah(SOL )
2
 
18:28:20
Punkten:2 - Spiller JUNCKER Laura(SOL )
2
20 : 28
-8
 
18:27:59
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
2
18 : 28
-10
 
18:25:27
3. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SPA )
2
 
18:25:23
2. Temps mort (1. Halschënt) geläscht (3 .Minutt)(SOL )
2
 
18:25:20
3. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
2
 
18:25:13
Punkten:2 - Spiller STAAR Alisha(SOL )
2
18 : 26
-8
 
18:23:45
Punkten:2 - Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
16 : 26
-10
 
18:21:43
Punkten:1 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
2
16 : 24
-8
 
18:21:18
Fehler bäigesat P2 Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
 
18:21:00
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller HENKET Laura Francine(SPA )
2
 
18:20:41
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller STAAR Alisha(SOL )
2
 
18:20:36
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller GRAGLIA Lara(SPA )
2
 
Quart 1
18:19:09
Punkten:3 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
15 : 24
-9
 
18:18:51
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
12 : 24
-12
 
18:18:29
Punkten:3 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
12 : 22
-10
 
18:18:12
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
12 : 19
-7
 
18:17:58
Punkten:1 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
10 : 19
-9
 
18:17:14
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
 
18:15:48
Punkten:2 - Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
9 : 19
-10
 
18:15:30
Fehler bäigesat P Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
 
18:14:19
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BUFFADINI Morena(SOL )
1
 
18:13:44
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller FEYDER Alba(SPA )
1
 
18:13:29
8. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SOL )
1
 
18:13:18
Punkten:2 - Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
9 : 17
-8
 
18:12:40
Punkten:2 - Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
9 : 15
-6
 
18:12:17
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
1
9 : 13
-4
 
18:11:53
Punkten:3 - Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
1
9 : 11
-2
 
18:11:31
Punkten:2 - Spiller HITTELET Sarah(SPA )
1
6 : 11
-5
 
18:10:53
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller CLEMENS Shalana(SOL )
1
 
18:10:49
Fehler bäigesat P Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
 
18:09:50
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MICHELS Stéphanie(SOL )
1
 
18:09:12
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller SCHMIT Félicie(SPA )
1
 
18:07:31
Punkten:2 - Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
6 : 9
-3
 
18:06:27
Punkten:2 - Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
4 : 9
-5
 
18:05:47
Fehler bäigesat P Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
 
18:05:13
Punkten:2 - Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
1
2 : 9
-7
 
18:04:53
Fehler bäigesat P Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
18:04:29
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
2 : 7
-5
 
18:03:36
Punkten:1 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
2 : 5
-3
 
18:03:25
Punkten:1 - Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
1 : 5
-4
 
18:02:21
2. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(SPA )
1
 
18:02:06
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
18:01:18
Punkten:2 - Spiller HITTELET Sarah(SPA )
1
0 : 5
-5
 
18:00:50
Punkten:1 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
0 : 3
-3
 
18:00:46
Fehler bäigesat P1 Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
 
18:00:38
Punkten:2 - Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
0 : 2
-2
 
17:48:39
Éischt 5 asetzen: Spiller MONGOMO CARVALLO Maria Concepci(SPA )
1
 
17:48:34
Éischt 5 asetzen: Spiller HITTELET Sarah(SPA )
1
 
17:48:27
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHINTGEN Carole(SPA )
1
 
17:48:23
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMIDT Roksana Elzbie(SPA )
1
 
17:48:18
Éischt 5 asetzen: Spiller RANI Zineb(SPA )
1
 
17:47:39
Éischt 5 asetzen: Spiller MAISEL Birte Svenja(SOL )
1
 
17:47:35
Éischt 5 asetzen: Spiller DELEPIERRE Ophélie(SOL )
1
 
17:47:33
Éischt 5 asetzen: Spiller HORSMANS Gloria(SOL )
1
 
17:47:29
Éischt 5 asetzen: Spiller JUNCKER Laura(SOL )
1
 
17:47:25
Éischt 5 asetzen: Spiller RECKINGER Jil(SOL )
1
 
Avantage maximal
Soleuvre: 0() - Sparta:21(30-51)

Arbitres

COLELLA Fab.
MANNES Mar.