Scolaires:Phase II Div.1
27/11/2022 - 17h15
Hall Omnisport
76
88
10:25 / 18:24 / 27:20 / 21:19
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
2
0
1
0
3 (P2+P2+P )
29
2
12
1
4 (P1+P +P +P )
0
0
0
0
3 (P1+P2+P )
0
0
0
0
1 (P )
2
0
1
0
2 (P1+P2)
21
5
5
2
1 (P )
20
1
5
3
1 (P )
2
0
1
0
0
0
0
0
0
2 (P2+P1)
 
Total
76
8
25
6
17

Amicale

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
16
2
4
2
4 (P2+P2+P +P )
2
0
1
0
0
37
5
16
0
4 (P +P +P2+P )
0
0
0
0
0
23
2
6
3
1 (P )
10
0
5
0
1 (P2)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
 
Total
88
9
32
5
10
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
19:18:39
Signal Enn vum Match
4
 
19:18:10
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
4
76 : 88
-12
 
19:17:20
Fehler bäigesat P Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
 
19:16:27
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
4
74 : 88
-14
 
19:16:06
Punkten:3 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
4
74 : 86
-12
 
19:15:40
Punkten:3 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
4
71 : 86
-15
 
19:14:32
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
4
71 : 83
-12
 
19:14:22
Fehler bäigesat C1 FREIHEIT Thorsten (C )(AMI )
4
 
19:13:38
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
4
70 : 83
-13
 
19:11:49
Fehler bäigesat P Spiller ADROVIC Maid(LAL )
4
 
19:11:19
Punkten:2 - Spiller MULLER Pol(AMI )
4
70 : 81
-11
 
19:10:18
Fehler bäigesat P Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
4
 
19:09:47
Punkten:2 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
4
70 : 79
-9
 
19:09:38
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
4
70 : 77
-7
 
19:09:06
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
4
68 : 77
-9
 
19:08:51
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
4
66 : 77
-11
 
19:06:36
5. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
4
 
19:06:19
Fehler bäigesat P2 Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
4
 
19:05:57
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
4
66 : 75
-9
 
19:03:37
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
4
64 : 75
-11
 
19:03:26
Punkten:2 - Spiller MULLER Pol(AMI )
4
62 : 75
-13
 
19:02:37
Punkten:2 - Spiller MULLER Pol(AMI )
4
62 : 73
-11
 
19:02:32
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
4
62 : 71
-9
 
19:02:09
Punkten:3 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
4
60 : 71
-11
 
19:01:13
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
4
57 : 71
-14
 
19:00:50
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
4
55 : 71
-16
 
Quart 3
18:58:19
Punkten:1 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
3
55 : 69
-14
 
18:58:07
Punkten:1 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
3
55 : 68
-13
 
18:57:46
Fehler bäigesat P2 Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
3
 
18:57:26
Punkten:3 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
55 : 67
-12
 
18:56:45
Punkten:1 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
52 : 67
-15
 
18:55:39
Fehler bäigesat P Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
 
18:55:19
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
52 : 66
-14
 
18:55:06
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
51 : 66
-15
 
18:53:57
Fehler bäigesat P Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
 
18:53:27
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
50 : 66
-16
 
18:53:21
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
48 : 66
-18
 
18:52:33
Punkten:3 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
46 : 66
-20
 
18:50:28
Punkten:1 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
43 : 66
-23
 
18:49:40
Fehler bäigesat P Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
3
 
18:49:15
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
3
43 : 65
-22
 
18:49:09
Punkten:3 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
41 : 65
-24
 
18:48:06
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
41 : 62
-21
 
18:47:35
Fehler bäigesat P Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
 
18:47:17
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
41 : 60
-19
 
18:47:01
Punkten:2 - Spiller MULLER Pol(AMI )
3
39 : 60
-21
 
18:46:58
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
39 : 58
-19
 
18:45:55
Fehler bäigesat P Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
 
18:45:14
Punkten:1 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
3
37 : 58
-21
 
18:44:44
Fehler bäigesat P2 Spiller MULLER Pol(AMI )
3
 
18:44:11
Punkten:1 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
36 : 58
-22
 
18:43:58
Fehler bäigesat P1 Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
3
 
18:43:52
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
36 : 57
-21
 
18:43:33
Fehler bäigesat P Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
3
 
18:41:00
Fehler bäigesat P Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
 
18:40:06
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
36 : 55
-19
 
18:39:56
Fehler bäigesat P2 Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
 
18:39:21
Punkten:1 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
35 : 55
-20
 
18:39:14
Punkten:1 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
34 : 55
-21
 
18:38:51
Fehler bäigesat P2 Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
 
18:38:27
Punkten:1 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
3
33 : 55
-22
 
18:37:35
Fehler bäigesat P Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
 
18:37:02
Punkten:2 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
3
32 : 55
-23
 
18:36:39
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
32 : 53
-21
 
18:34:55
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
3
30 : 53
-23
 
18:34:25
Punkten:2 - Spiller GEISEN Tim(AMI )
3
30 : 51
-21
 
18:33:09
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
3
30 : 49
-19
 
Quart 2
18:21:25
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
28 : 49
-21
 
18:19:13
Punkten:3 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
2
28 : 47
-19
 
18:18:53
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
25 : 47
-22
 
18:18:14
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
2
25 : 45
-20
 
18:17:26
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
23 : 45
-22
 
18:17:05
Punkten:3 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
23 : 43
-20
 
18:16:33
Fehler bäigesat P Spiller SABOTIC Deni(LAL )
2
 
18:14:31
7. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
2
 
18:14:23
Punkten:3 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
23 : 40
-17
 
18:13:50
Punkten:1 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
20 : 40
-20
 
18:13:38
Punkten:1 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
20 : 39
-19
 
18:13:23
Fehler bäigesat P2 Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
 
18:13:00
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller VÄISÄNEN Aaron(AMI )
2
 
18:11:56
Fehler bäigesat P Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
 
18:11:36
Fehler bäigesat P Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
 
18:09:52
Punkten:1 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
20 : 38
-18
 
18:09:39
Punkten:1 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
20 : 37
-17
 
18:09:27
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller PEREIRA FURTADO Melvin(LAL )
2
 
18:09:20
Fehler bäigesat P2 Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
 
18:08:11
Fehler bäigesat P2 Spiller KRAAMA Noah(AMI )
2
 
18:07:13
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
20 : 36
-16
 
18:06:50
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
2
20 : 34
-14
 
18:06:31
Punkten:2 - Spiller BAUER Asad(LAL )
2
20 : 32
-12
 
18:04:22
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(AMI )
2
 
18:04:09
Punkten:2 - Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
2
18 : 32
-14
 
18:03:36
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
2
16 : 32
-16
 
18:03:15
Punkten:2 - Spiller MULLER Pol(AMI )
2
14 : 32
-18
 
18:02:41
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
2
14 : 30
-16
 
18:02:27
Punkten:2 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
2
12 : 30
-18
 
18:01:07
Punkten:3 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
2
12 : 28
-16
 
18:00:46
Punkten:2 - Spiller MULLER Benjamin(LAL )
2
12 : 25
-13
 
Quart 1
17:57:48
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
10 : 25
-15
 
17:56:31
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller VLAD Alexandru-Cata(AMI )
1
 
17:55:47
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
1
8 : 25
-17
 
17:55:24
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
8 : 23
-15
 
17:55:01
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
8 : 21
-13
 
17:54:38
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller BAUER Asad(LAL )
1
 
17:54:19
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
8 : 19
-11
 
17:54:03
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
8 : 17
-9
 
17:53:09
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller KOUAMEDJOUO Noah(LAL )
1
 
17:52:23
Fehler bäigesat P1 Spiller MULLER Benjamin(LAL )
1
 
17:50:45
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
1
6 : 17
-11
 
17:50:08
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller GEISEN Tim(AMI )
1
 
17:50:02
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
6 : 15
-9
 
17:49:45
Punkten:3 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
1
6 : 13
-7
 
17:49:16
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
6 : 10
-4
 
17:48:36
Punkten:2 - Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
1
6 : 8
-2
 
17:48:24
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller MULLER Benjamin(LAL )
1
 
17:47:39
Punkten:2 - Spiller KRAAMA Noah(AMI )
1
6 : 6
0
 
17:46:27
Punkten:2 - Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
6 : 4
2
 
17:44:19
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
1
 
17:44:00
Fehler bäigesat P2 Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
1
 
17:43:00
Punkten:2 - Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
1
4 : 4
0
 
17:42:06
Fehler bäigesat P1 Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
1
 
17:41:15
Fehler bäigesat P1 Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
 
17:40:25
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
2 : 4
-2
 
17:40:05
Punkten:2 - Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
2 : 2
0
 
17:39:52
Punkten:2 - Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
2 : 0
2
 
17:33:31
Éischt 5 asetzen: Spiller STANKOVIC Luka(LAL )
1
 
17:33:26
Éischt 5 asetzen: Spiller GRUNEISEN Yann(LAL )
1
 
17:32:52
Éischt 5 asetzen: Spiller BEL MOKHTAR Chahine(LAL )
1
 
17:32:49
Éischt 5 asetzen: Spiller SABOTIC Deni(LAL )
1
 
17:32:43
Éischt 5 asetzen: Spiller ADROVIC Maid(LAL )
1
 
17:27:17
Éischt 5 asetzen: Spiller MULLER Pol(AMI )
1
 
17:27:13
Éischt 5 asetzen: Spiller STOFFEL Philippe(AMI )
1
 
17:27:08
Éischt 5 asetzen: Spiller REUTER Jules(AMI )
1
 
17:27:05
Éischt 5 asetzen: Spiller BUGEJA Sean(AMI )
1
 
17:27:00
Éischt 5 asetzen: Spiller KRAAMA Noah(AMI )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 2(6-4,2-0) - Amicale:24(41-65)

Arbitres

KAMINSKAS Dar.
NASCIMENTO Aur.