Minis:Phase I Div.1
02/10/2022 - 15h30
Hall Omnisport
54
28
16:7 / 18:5 / 12:4 / 8:12
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
11
1
5
0
0
6
0
3
0
0
4
0
2
0
1 (P )
5
1
2
0
0
6
2
2
0
1 (P )
6
0
3
0
1 (P2)
4
0
2
0
2 (P +P )
10
0
5
0
4 (P +P2+P2+P )
2
0
1
0
0
 
Total
54
4
25
0
9

Larochette

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
8
0
4
0
2 (P2+P )
0
0
0
0
1 (P2)
7 *
2
0
1
1
0
4
0
2
0
0
0
0
0
0
2 (P +P )
9
0
3
1
2 (P2+P2)
0
0
0
0
0
5
1
2
0
1 (P )
 
Total
28
1
12
2
8
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
17:06:53
Signal Enn vum Match
4
 
17:05:26
Punkten:2 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
4
54 : 28
26
 
17:04:33
Punkten:2 - Spiller SPAUS Jim(ARA )
4
52 : 28
24
 
17:04:21
Punkten:2 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
4
52 : 26
26
 
17:03:59
Punkten:2 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
4
50 : 26
24
 
17:01:55
5. Minutt: 2. temps mort (2. Halschënt)(ARA )
4
 
17:01:41
Fehler bäigesat P Spiller NUSS Maximilien(ARA )
4
 
17:00:58
Punkten:2 - Spiller NUSS Maximilien(ARA )
4
48 : 26
22
 
17:00:10
Punkten:2 - Spiller WILHELM Charles(ARA )
4
48 : 24
24
 
16:59:31
Punkten:2 - Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
4
48 : 22
26
 
16:59:13
Punkten:2 - Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
4
48 : 20
28
 
16:58:48
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
4
48 : 18
30
 
16:58:22
Punkten:2 - Spiller NUSS Maximilien(ARA )
4
46 : 18
28
 
Quart 3
16:49:57
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(ARA )
3
 
16:49:45
Punkten:2 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
46 : 16
30
 
16:49:37
Punkten:1 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
44 : 16
28
 
16:49:08
Punkten:1 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
43 : 16
27
 
16:48:40
Punkten:2 - Spiller WILHELM Charles(ARA )
3
42 : 16
26
 
16:48:19
Punkten:1 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
3
42 : 14
28
 
16:47:41
Fehler bäigesat P2 Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
3
 
16:46:05
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
3
41 : 14
27
 
16:45:35
Punkten:2 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
3
39 : 14
25
 
16:44:40
Fehler bäigesat P Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
3
 
16:43:47
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
3
 
16:41:18
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
3
 
16:41:15
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
3
 
16:39:15
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
3
 
16:38:01
Punkten:2 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
37 : 14
23
 
16:37:37
Punkten:2 - Spiller SPAUS Jim(ARA )
3
35 : 14
21
 
16:36:26
Punkten:1 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
3
35 : 12
23
 
16:35:49
Fehler bäigesat P2 Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
3
 
16:34:45
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
 
16:34:29
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WIDONG Charles Robert(LAL )
3
 
16:34:16
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller GEVREY Maël(LAL )
3
 
16:34:07
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
3
 
16:34:04
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
3
 
16:33:52
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller HARMELIN DOSTERT Sean(ARA )
3
 
16:33:37
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
3
 
16:33:30
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller WILHELM Charles(ARA )
3
 
16:33:24
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller SPAUS Jim(ARA )
3
 
16:33:19
Spillerasaz am 3.Véierel: Spiller DAEMS Max(ARA )
3
 
Quart 2
16:25:23
Fehler bäigesat P2 Spiller HARMELIN DOSTERT Sean(ARA )
2
 
16:25:05
Punkten:2 - Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
34 : 12
22
 
16:24:46
Punkten:2 - Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
32 : 12
20
 
16:24:21
Punkten:1 - Spiller SPAUS Jim(ARA )
2
30 : 12
18
 
16:23:57
Fehler bäigesat P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
16:21:31
Fehler bäigesat P2 Spiller NUSS Maximilien(ARA )
2
 
16:20:33
Punkten:2 - Spiller WIDONG Charles Robert(LAL )
2
30 : 11
19
 
16:19:46
Fehler bäigesat P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
16:19:10
Fehler bäigesat P Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
 
16:18:53
Punkten:2 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
28 : 11
17
 
16:17:53
Punkten:2 - Spiller NUSS Maximilien(ARA )
2
26 : 11
15
 
16:17:23
Fehler bäigesat P Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
 
16:17:12
Punkten:2 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
26 : 9
17
 
16:15:30
Punkten:2 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
2
24 : 9
15
 
16:14:58
Punkten:2 - Spiller NUSS Maximilien(ARA )
2
22 : 9
13
 
16:14:33
Fehler bäigesat P Spiller SPAUS Jim(ARA )
2
 
16:14:01
Fehler bäigesat P Spiller KAYSER Dan(ARA )
2
 
16:12:10
4. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(ARA )
2
 
16:11:14
Punkten:2 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
22 : 7
15
 
16:10:19
Punkten:2 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
2
20 : 7
13
 
16:09:23
Punkten:2 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
18 : 7
11
 
16:08:19
Fehler bäigesat P Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
16:07:43
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KAYSER Dan(ARA )
2
 
16:07:34
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller NUSS Maximilien(ARA )
2
 
16:07:22
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KOLIC Elmin(LAL )
2
 
16:07:08
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller SPAUS Jim(ARA )
2
 
16:07:05
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller JEMMING Daniel(ARA )
2
 
16:07:01
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller HARMELIN DOSTERT Sean(ARA )
2
 
16:06:43
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller WIDONG Charles Robert(LAL )
2
 
16:06:35
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
16:06:30
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
 
16:06:26
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
2
 
Quart 1
16:05:18
Punkten:2 - Spiller DAEMS Max(ARA )
1
16 : 7
9
 
16:04:47
Punkten geläscht: 3 - Spiller DAEMS Max(ARA )
1
16 : 5
11
 
16:04:04
Punkten:2 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
16 : 8
8
 
16:03:13
Punkten:2 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
1
14 : 8
6
 
16:02:45
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
1
12 : 8
4
 
16:02:05
Fehler bäigesat P2 Spiller KREMER Alexandre(LAL )
1
 
16:01:44
Punkten:2 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
1
10 : 8
2
 
16:01:31
Fehler bäigesat P Spiller KAYSER Dan(ARA )
1
 
16:00:41
Läscht Punkten fir aneren Spiller DAEMS Max(ARA )
1
 
15:59:48
Punkten:3 - Spiller DAEMS Max(ARA )
1
8 : 8
0
 
15:58:54
Punkten:2 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
1
8 : 5
3
 
15:58:16
Punkten:2 - Spiller GEVREY Maël(LAL )
1
6 : 5
1
 
15:57:47
Punkten:3 - Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
1
4 : 5
-1
 
15:56:52
Fehler bäigesat P Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
 
15:56:38
Punkten:2 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
4 : 2
2
 
15:55:29
Punkten:2 - Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
1
2 : 2
0
 
15:55:15
5. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
1
 
15:55:13
1. Temps mort (1. Halschënt) geläscht (6 .Minutt)(ARA )
1
 
15:54:55
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(ARA )
1
 
15:54:04
Fehler bäigesat P Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
 
15:53:26
Punkten:2 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
2 : 0
2
 
15:46:34
Éischt 5 asetzen: Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
 
15:46:27
Éischt 5 asetzen: Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
 
15:46:21
Éischt 5 asetzen: Spiller GEVREY Maël(LAL )
1
 
15:46:17
Éischt 5 asetzen: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
1
 
15:46:12
Éischt 5 asetzen: Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
 
15:43:03
Éischt 5 asetzen: Spiller KAYSER Dan(ARA )
1
 
15:43:00
Éischt 5 asetzen: Spiller WILHELM Charles(ARA )
1
 
15:42:57
Éischt 5 asetzen: Spiller DIDERRICH Vincent(ARA )
1
 
15:42:49
Éischt 5 asetzen: Spiller NUSS Maximilien(ARA )
1
 
15:42:45
Éischt 5 asetzen: Spiller DAEMS Max(ARA )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 30(48-18,46-16) - Larochette:1(4-5)

Arbitres

FONSECA Rap.
BALTHASAR Mar.