Minis:Phase I Div.1
15/10/2022 - 14h30
Hall Omnisport
38
50
15:9 / 9:15 / 10:15 / 4:11
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
3
1
1
0
2 (P +P1)
5
1
2
0
0
6
2
2
0
5 (P +P +P +P2+P2)
6
0
3
0
0
6
0
3
0
2 (P2+P1)
8
0
4
0
2 (P +P2)
2
0
1
0
1 (P )
2
2
0
0
4 (P2+P +P +P2)
 
Total
38
6
16
0
16

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
0
0
0
0
1 (P2)
7
1
3
0
3 (P +P +P2)
3
1
1
0
0
4
0
2
0
1 (P )
4
0
2
0
1 (P )
14
4
5
0
4 (P +P +P2+P2)
16
4
6
0
2 (P2+P )
11*
2
0
1
0
1 (P2)
0
0
0
0
5 (P +P1+P2+P2+P2)
 
Total
50
10
20
0
18
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
16:07:36
Signal Enn vum Match
4
 
16:07:00
Punkten:2 - Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
4
38 : 50
-12
 
16:06:46
Punkten:1 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
4
38 : 48
-10
 
16:06:36
Punkten:1 - Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
4
37 : 48
-11
 
16:06:17
Fehler bºigesat P2 Spiller CURCIO Luca(GRE )
4
 
16:05:04
Fehler bºigesat P2 Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
4
 
16:03:42
Fehler bºigesat P2 Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
4
 
16:03:18
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
36 : 48
-12
 
16:03:07
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
36 : 47
-11
 
16:01:25
Fehler bºigesat P2 Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
 
16:01:04
Punkten:1 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
36 : 46
-10
 
16:00:35
Fehler bºigesat P2 Spiller OOSTERHAVEN Mike Cherif La(GRE )
4
 
15:57:56
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
35 : 46
-11
 
15:57:43
Punkten:1 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
35 : 45
-10
 
15:57:10
Fehler bºigesat P2 Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
 
15:55:54
Fehler bºigesat P Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
 
15:55:09
Fehler bºigesat P Spiller AVANESOV Harik(GRE )
4
 
Quart 0
15:52:24
Fehler bºigesat T1 Spiller(LAL )
0
 
15:52:05
Fehler bºigesat T1 Spiller(LAL )
0
 
Quart 4
15:51:38
4. Minutt: 1. temps mort (2. Halsch+nt)(GRE )
4
 
15:51:01
Fehler bºigesat P Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
 
15:50:34
Punkten:1 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
35 : 44
-9
 
15:50:21
Fehler bºigesat P2 Spiller KRIER Tom(GRE )
4
 
15:48:51
Fehler bºigesat P Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
 
15:47:53
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
4
34 : 44
-10
 
15:47:44
Fehler bºigesat P Spiller KOLIC Elmin(LAL )
4
 
15:45:20
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
4
34 : 43
-9
 
15:43:48
Fehler bºigesat P Spiller PENNING Felix(GRE )
4
 
15:42:29
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
4
34 : 41
-7
 
15:42:17
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
4
34 : 40
-6
 
15:42:08
Fehler bºigesat P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
4
 
Quart 3
15:37:51
Punkten:2 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
3
34 : 39
-5
 
15:37:08
Punkten:2 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
32 : 39
-7
 
15:36:52
Punkten:1 - Spiller STRELEN Riley(GRE )
3
30 : 39
-9
 
15:36:42
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller OOSTERHAVEN Mike Cherif La(GRE )
3
 
15:36:23
Fehler bºigesat P1 Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
 
15:36:17
Punkten:2 - Spiller STRELEN Riley(GRE )
3
30 : 38
-8
 
15:33:31
6. Minutt: 1. temps mort (2. Halsch+nt)(LAL )
3
 
15:33:08
Punkten:2 - Spiller AVANESOV Harik(GRE )
3
30 : 36
-6
 
15:32:51
Fehler bºigesat P Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
3
 
15:31:39
Fehler bºigesat P2 Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
 
15:28:29
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
3
30 : 34
-4
 
15:28:14
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller KRIER Tom(GRE )
3
 
15:26:39
Punkten:2 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
3
30 : 32
-2
 
15:25:45
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
3
 
15:25:40
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
3
 
15:25:02
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
28 : 32
-4
 
15:24:33
Punkten:2 - Spiller PENNING Felix(GRE )
3
28 : 30
-2
 
15:24:22
Punkten:2 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
3
28 : 28
0
 
15:23:54
Fehler bºigesat P Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
 
15:23:39
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
3
26 : 28
-2
 
15:23:25
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
3
26 : 26
0
 
15:23:14
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
24 : 26
-2
 
15:21:33
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
3
 
15:21:27
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
3
 
15:21:24
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
3
 
15:21:19
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
3
 
15:21:16
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
3
 
15:19:33
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
3
 
15:19:30
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller CURCIO Luca(GRE )
3
 
15:19:26
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller AVANESOV Harik(GRE )
3
 
15:19:21
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller PENNING Felix(GRE )
3
 
15:19:17
Spillerasaz am 3.V+ierel: Spiller STRELEN Riley(GRE )
3
 
Quart 2
15:14:13
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
24 : 24
0
 
15:12:48
Fehler bºigesat P2 Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
 
15:09:22
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
24 : 22
2
 
15:09:06
Fehler bºigesat P Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
15:08:01
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
24 : 20
4
 
15:07:32
Punkten:2 - Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
22 : 20
2
 
15:07:08
Fehler bºigesat P Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
 
15:06:57
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
20 : 20
0
 
15:06:23
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
18 : 20
-2
 
15:06:11
Punkten:2 - Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
18 : 18
0
 
15:03:58
3. Minutt: 2. temps mort (1. Halsch+nt)(LAL )
2
 
15:03:22
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
16 : 18
-2
 
15:03:05
Fehler bºigesat P Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
15:03:05
Feeler gelºscht P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
15:02:52
Fehler bºigesat P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
15:02:24
Punkten:2 - Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
16 : 16
0
 
15:01:43
Punkten:2 - Spiller AVANESOV Harik(GRE )
2
16 : 14
2
 
15:00:47
Punkten:1 - Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
2
16 : 12
4
 
15:00:36
Fehler bºigesat P2 Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
 
14:59:37
Punkten:1 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
15 : 12
3
 
14:59:25
Fehler bºigesat P2 Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
14:57:26
1. Minutt: 2. temps mort (1. Halsch+nt)(GRE )
2
 
14:57:17
Spillerasaz am 2.V+ierel gelºscht: Spiller PENNING Felix(GRE )
2
 
14:57:04
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller PENNING Felix(GRE )
2
 
14:56:25
Fehler bºigesat P Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
 
14:56:02
Punkten:2 - Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
15 : 11
4
 
14:53:58
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller KOLIC Elmin(LAL )
2
 
14:53:54
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
2
 
14:52:48
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller KAMEWE NGUEDIA Tommy Brad(LAL )
2
 
14:52:45
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller DIALO Chimezie Samue(LAL )
2
 
14:52:38
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
 
14:52:34
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller KREMER Alexandre(LAL )
2
 
14:52:02
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller RAJNIAK Pete(GRE )
2
 
14:51:58
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller CURCIO Luca(GRE )
2
 
14:51:54
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller AVANESOV Harik(GRE )
2
 
14:51:50
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller STRELEN Riley(GRE )
2
 
14:51:47
Spillerasaz am 2.V+ierel: Spiller OOSTERHAVEN Mike Cherif La(GRE )
2
 
Quart 1
14:49:42
Punkten:2 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
15 : 9
6
 
14:49:18
Punkten:2 - Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
13 : 9
4
 
14:48:50
Punkten:1 - Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
1
11 : 9
2
 
14:46:55
6. Minutt: 1. temps mort (1. Halsch+nt)(LAL )
1
 
14:46:19
Fehler bºigesat P2 Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:45:33
Punkten:2 - Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
1
10 : 9
1
 
14:44:17
Fehler bºigesat P2 Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:43:59
Punkten:1 - Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
8 : 9
-1
 
14:43:49
Fehler bºigesat P1 Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
1
 
14:43:45
Punkten:2 - Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
8 : 8
0
 
14:42:47
Punkten:2 - Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
8 : 6
2
 
14:40:59
Punkten:2 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
8 : 4
4
 
14:40:53
Fehler bºigesat P1 Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:40:34
Fehler bºigesat P Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
 
14:40:12
Fehler bºigesat P Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
 
14:39:43
Fehler bºigesat P Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
1
 
14:38:50
Fehler bºigesat P Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:38:41
Punkten:2 - Spiller PENNING Felix(GRE )
1
6 : 4
2
 
14:36:41
2. Minutt: 1. temps mort (1. Halsch+nt)(GRE )
1
 
14:36:08
Fehler bºigesat P2 Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
 
14:35:49
Punkten:2 - Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
6 : 2
4
 
14:35:40
Punkten:2 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
4 : 2
2
 
14:35:05
Punkten:2 - Spiller KRIER Tom(GRE )
1
2 : 2
0
 
14:34:48
Punkten:2 - Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
2 : 0
2
 
14:21:21
+ischt 5 asetzen: Spiller FERNANDES GONCALVES Sebastiao(GRE )
1
 
14:21:20
+ischt 5 asetzen: Spiller VAN DEN BIEZENBOS Mats Genevaro(GRE )
1
 
14:21:17
+ischt 5 asetzen: Spiller MACDONALD Jordan Peter(GRE )
1
 
14:21:14
+ischt 5 asetzen: Spiller KRIER Tom(GRE )
1
 
14:21:11
+ischt 5 asetzen: Spiller PENNING Felix(GRE )
1
 
14:18:47
+ischt 5 asetzen: Spiller BOUNOUNOU BOUNANG Didier Samir(LAL )
1
 
14:18:43
+ischt 5 asetzen: Spiller FERATOVIC Amar(LAL )
1
 
14:18:36
+ischt 5 asetzen: Spiller AJLANI Zakaria(LAL )
1
 
14:18:31
+ischt 5 asetzen: Spiller GEVREY Ma+l(LAL )
1
 
14:18:27
+ischt 5 asetzen: Spiller KOLIC Elmin(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 6(15-9) - Grengewald Hostert:12(38-50,36-48)

Arbitres

MANGEN Nat.
KERSCHEN Phi.