Cadettes:Phase II Div.1
05/12/2021 - 14h00
Hall Omnisport
59
62
10:15 / 18:17 / 17:15 / 14:15
Informations

Basket Esch

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
3
1
1
0
4 (P +P +P +P )
3
0
0
1
4 (P +P2+P +P )
8
0
4
0
4 (P +P +P +P )
2
0
1
0
1 (P2)
24
2
8
2
0
18
7
4
1
2 (P2+P2)
1
1
0
0
1 (P2)
 
Total
59
11
18
4
16

Grengewald Hostert

 
Joueur
Points
Tot.
Tirs réussis
1P
2P
3P
Fautes
C
15
3
6
0
5 (P2+P2+P +P +P )
0
0
0
0
0
9
3
3
0
3 (P1+P2+P2)
14
1
5
1
3 (P2+P +P )
2
0
1
0
0
2
0
1
0
2 (P2+P )
20
0
10
0
1 (P2)
 
Total
62
7
26
1
14
Actions du match
Temps
Détail action
Quart
Score
Avantage
 
Quart 4
15:30:51
Signal Enn vum Match
4
 
15:30:23
Punkten:3 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
4
59 : 62
-3
 
15:29:43
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
4
59 : 59
0
 
15:29:26
Punkten:1 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
59 : 57
2
 
15:28:49
Fehler bäigesat P Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
 
15:28:39
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
4
58 : 57
1
 
15:27:21
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
 
15:27:06
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
58 : 55
3
 
15:26:54
Punkten:1 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
57 : 55
2
 
15:26:39
Fehler bäigesat P2 Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
4
 
15:26:26
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
4
56 : 55
1
 
15:25:01
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
 
15:23:48
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
56 : 53
3
 
15:20:30
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
4
56 : 51
5
 
15:20:08
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
54 : 51
3
 
15:18:33
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
4
52 : 51
1
 
15:17:27
Fehler bäigesat P Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
4
 
15:16:48
Fehler bäigesat P Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
 
15:16:34
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
4
50 : 51
-1
 
15:15:22
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
50 : 49
1
 
15:14:50
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
50 : 47
3
 
15:14:31
Fehler bäigesat P Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
4
 
15:14:12
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
4
 
15:13:57
Punkten:3 - Spiller COULON Kyra(LAL )
4
48 : 47
1
 
15:12:43
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
4
 
Quart 3
15:09:33
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
3
45 : 47
-2
 
15:09:21
Punkten:2 - Spiller JEMMING Katia(LAL )
3
45 : 45
0
 
15:07:58
10. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(GRE )
3
 
15:07:41
Punkten:3 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
43 : 45
-2
 
15:07:03
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
40 : 45
-5
 
15:06:33
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
38 : 45
-7
 
15:06:10
Fehler bäigesat P Spiller DELVAUX Anna(GRE )
3
 
15:05:29
Punkten:1 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
36 : 45
-9
 
15:05:01
Fehler bäigesat P2 Spiller THILL Elisa(LAL )
3
 
15:03:49
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
36 : 44
-8
 
15:03:36
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
36 : 42
-6
 
15:03:12
Punkten:1 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
3
34 : 42
-8
 
15:03:02
Punkten:1 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
3
34 : 41
-7
 
15:01:16
7. Minutt: 1. temps mort (2. Halschënt)(LAL )
3
 
15:01:10
Fehler bäigesat P2 Spiller DOS SANTOS DA GRACA Ariana(LAL )
3
 
15:00:16
Fehler bäigesat P Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
 
14:59:53
Punkten:1 - Spiller DOS SANTOS DA GRACA Ariana(LAL )
3
34 : 40
-6
 
14:59:29
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
 
14:58:52
Punkten:2 - Spiller DELVAUX Anna(GRE )
3
33 : 40
-7
 
14:58:01
Fehler bäigesat P2 Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
3
 
14:57:43
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
3
33 : 38
-5
 
14:56:32
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
33 : 36
-3
 
14:56:05
Fehler bäigesat P2 Spiller DELVAUX Anna(GRE )
3
 
14:55:06
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
3
32 : 36
-4
 
14:54:29
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
3
 
14:53:13
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
3
 
14:51:26
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
3
30 : 36
-6
 
14:50:21
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
3
28 : 36
-8
 
14:49:38
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
3
28 : 34
-6
 
14:40:17
Fehler bäigesat D2 GEVREY Vincent (C )(LAL )
3
 
14:40:07
Fehler bäigesat D GEVREY Vincent (C )(LAL )
3
 
14:39:13
Fehler bäigesat D2 GEVREY Vincent (C )(LAL )
3
 
Quart 2
14:38:06
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
2
28 : 32
-4
 
14:37:41
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Liz(GRE )
2
28 : 30
-2
 
14:37:10
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
28 : 28
0
 
14:36:31
Punkten:1 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
2
26 : 28
-2
 
14:36:24
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller DOS SANTOS DA GRACA Ariana(LAL )
2
 
14:36:16
Fehler bäigesat P2 Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
14:35:46
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
 
14:34:46
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
26 : 27
-1
 
14:34:36
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
25 : 27
-2
 
14:34:18
Fehler bäigesat P2 Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
2
 
14:33:46
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
2
24 : 27
-3
 
14:32:50
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
2
24 : 25
-1
 
14:31:20
Fehler bäigesat C1 GEVREY Vincent (C )(LAL )
2
 
14:30:55
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
2
24 : 24
0
 
14:30:40
Fehler bäigesat C1 GEVREY Vincent (C )(LAL )
2
 
14:30:35
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
2
 
14:30:23
Punkten:3 - Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
24 : 23
1
 
14:29:51
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
2
21 : 23
-2
 
14:28:52
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
21 : 21
0
 
14:28:43
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
20 : 21
-1
 
14:28:21
Fehler bäigesat P2 Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
2
 
14:25:46
5. Minutt: 2. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
2
 
14:25:39
Punkten:3 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
2
19 : 21
-2
 
14:24:55
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
16 : 21
-5
 
14:24:07
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
2
14 : 21
-7
 
14:23:27
Fehler bäigesat P Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
2
 
14:23:11
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
2
14 : 19
-5
 
14:22:47
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
2
12 : 19
-7
 
14:22:10
Punkten:2 - Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
2
12 : 17
-5
 
14:22:00
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
2
10 : 17
-7
 
14:19:54
Spillerasaz am 2.Véierel: Spiller BEFFORT NEUMAN Sophie(GRE )
2
 
Quart 1
14:16:48
10. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt) Zäit geännert (amplaz 1 .Minute)(LAL )
1
 
14:16:43
1. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(LAL )
1
 
14:15:40
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
1
10 : 15
-5
 
14:13:08
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
10 : 13
-3
 
14:12:59
Punkten:1 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
9 : 13
-4
 
14:12:50
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller DELVAUX Anna(GRE )
1
 
14:12:45
Fehler bäigesat P2 Spiller TROMMER Nele(GRE )
1
 
14:12:02
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
1
8 : 13
-5
 
14:11:34
Fehler bäigesat P Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
14:11:20
Punkten:2 - Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
8 : 11
-3
 
14:10:52
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
8 : 9
-1
 
14:10:04
Punkten:2 - Spiller THILL Elisa(LAL )
1
8 : 7
1
 
14:09:42
Punkten:1 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
6 : 7
-1
 
14:09:16
Spillerasaz am 1.Véierel: Spiller THILL Elisa(LAL )
1
 
14:09:10
Fehler bäigesat P2 Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
14:08:12
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
14:07:19
Punkten:2 - Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
6 : 6
0
 
14:06:41
Fehler bäigesat P1 Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
 
14:06:35
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
6 : 4
2
 
14:06:14
Punkten:2 - Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
4 : 4
0
 
14:04:29
3. Minutt: 1. temps mort (1. Halschënt)(GRE )
1
 
14:03:25
Fehler bäigesat P Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
14:02:11
Punkten:2 - Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
4 : 2
2
 
14:01:19
Punkten:2 - Spiller COULON Kyra(LAL )
1
2 : 2
0
 
14:01:00
Punkten:2 - Spiller TROMMER Nele(GRE )
1
0 : 2
-2
 
13:50:45
Éischt 5 asetzen: Spiller TROMMER Nele(GRE )
1
 
13:50:43
Éischt 5 asetzen: Spiller ROLLMANN Liz(GRE )
1
 
13:50:40
Éischt 5 asetzen: Spiller SIMON Marie Sophie(GRE )
1
 
13:50:38
Éischt 5 asetzen: Spiller ROLLMANN Lore(GRE )
1
 
13:50:35
Éischt 5 asetzen: Spiller SCHMITZ Sara(GRE )
1
 
13:48:23
Éischt 5 asetzen: Spiller BURGUND Rocana(LAL )
1
 
13:48:11
Éischt 5 asetzen: Spiller COULON Kyra(LAL )
1
 
13:48:05
Éischt 5 asetzen: Spiller FONSECA CRACEL Bruna Filipa(LAL )
1
 
13:48:02
Éischt 5 asetzen: Spiller CHAUMONT Laurie(LAL )
1
 
13:47:58
Éischt 5 asetzen: Spiller JEMMING Katia(LAL )
1
 
Avantage maximal
Basket Esch: 5(56-51) - Grengewald Hostert:9(36-45)

Arbitres

DEGANO Ste.
TADIC Mar.